Komunikaty PR

Premiera od Grupy Inwest

2023-09-19  |  09:00

Grupa Inwest nie zwalnia tempa i w sytuacji coraz mniejszej podaży na rynku pierwotnym wprowadza kolejny nowy projekt mieszkaniowy. Na terenie dzielnicy Grunwald debiutuje inwestycja Symfonia Ptasia 28, a wraz z nią 118 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. 

Ponad 800 lokali przekazanych nowym mieszkańcom i kolejne kilkaset w realizacji. To dorobek 5 lat działalności na rynku poznańskim dewelopera Grupa Inwest. Już niedługo spółka rozpocznie budowę kolejnej inwestycji - Symfonia Ptasia 28. Ten nowoczesny i komfortowy projekt o oryginalnej i wyrazistej bryle to sześciopiętrowy budynek wielorodzinny ze 118 mieszkaniami. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać lokale od 2 do 5 pokoi i powierzchniach od 41 do 120 mkw. Wszystkie zaprojektowane z myślą o potrzebach mieszkańców dużego miasta. Balkony, windy, ogródki i komórki lokatorskie zagwarantują komfort i wygodę, a także pozwolą cieszyć się świeżym powietrzem oraz pięknymi widokami. Dodatkowo, inwestycja zapewnia miejsca postojowe w podziemnej dwupoziomowej hali garażowej. Miłośników aktywnego trybu życia zadowoli rowerownia. Tym bardziej, że Symfonia Ptasia 28 zlokalizowana jest w pobliżu pełnego tras rowerowych Lasku Marcelińskiego. Położenie na terenie dzielnicy Grunwald to również nieograniczony dostęp do licznych punktów handlowo – usługowych oraz obiektów sportowych i kulturalnych. Powszechność przystanków komunikacji miejskiej pozwoli na łatwe połączenie z pozostałymi dzielnicami poznańskiej metropolii. Na wygodę i komfort codziennego życia z pewnością wpłyną także okoliczne przedszkola, szkoły czy placówki medyczne. – Rozpoczęcie budowy inwestycji to IV kwartał tego roku. Natomiast sprzedaż już trwa. Kilkadziesiąt mieszkań znalazło już swoich przyszłych właścicieli. Cena metra kwadratowego rozpoczyna się od 10.350 złotych brutto, co powoduje, że większość lokali spełnia warunki kwotowe programu Bezpieczny Kredyt 2% - mówi Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest. Planowane zakończenie Inwestycji to kwartał 2026. 

Warto dodać, że w tym roku do sprzedaży trafił inny projekt dewelopera, a mianowicie Jasielska 8C. Na Podolanach, w I etapie powstaje 7-kondygnacyjny budynek wielorodzinny z 166 mieszkaniami. Grupa Inwest proponuje lokale o powierzchni od 28 do 116 mkw., a wśród nich kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3-, 4- i 5- pokojowe., w tym lokale dwupoziomowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie również hala garażowa, dodatkowe miejsca postojowe przed budynkiem, komórki lokatorskie oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych, - Budowa I etapu, czyli pierwszego budynku przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończyliśmy realizacje podziemnej hali garażowej. W sprzedaży jest jeszcze niecałe 100 mieszkań o powierzchni od 28 do 105 mkw. - dodaje Mateusz Glema Planowany termin ukończenia deweloper zapowiada na I kwartał 2025 roku, a ceny rozpoczynają się od 8.990 złotych brutto za mkw. Docelowo osiedle będzie składać się z 3 budynków wielorodzinnych, łącznie ponad 370 lokali. 

Ponadto Grupa Inwest ma w swojej ofercie ostatnie 10 mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Czesława Niemena 6 w Poznaniu, blisko Galerii Posnania. Inwestycja jest gotowa. Zainteresowani mogą wybrać jedno z 10 mieszkań, m.in. kawalerki i lokale 2-pokojowe. To idealna propozycja dla osób chcących zainwestować, jak i dla poszukujących własnego lokum. Z racji na topową, z pewnością będzie to dobry wybór. Bardzo blisko inwestycji znajduje się Jezioro Maltańskie. 

Grupa Inwest będzie obecna podczas Targów Mieszkań i Domów w dniach 23 - 24 września w Poznaniu, gdzie zaprezentuje wszystkie aktualne inwestycje w sprzedaży.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Wybierz 1 z 3 osiedli Grupy Inwest i mieszkaj wygodnie Biuro prasowe
2023-09-19 | 07:00

Wybierz 1 z 3 osiedli Grupy Inwest i mieszkaj wygodnie

Szukasz nowego mieszkania spełniającego warunki programu Bezpieczny Kredyt 2 procent? Postaw na Grupę Inwest i jedną z 3 komfortowych inwestycji w Poznaniu. Uznany deweloper prezentuje ofertę
Dom Czas na poznańskie Targi i premiery
2023-09-18 | 10:00

Czas na poznańskie Targi i premiery

W weekend 23 i 24 września w Poznaniu odbędzie się jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów. Po tym wydarzeniu wiele obiecują sobie zarówno wystawcy, jak i klienci
Dom Glina jest modna!
2023-09-13 | 16:31

Glina jest modna!

Powstają z niej naczynia, donice, podstawy lamp i abażury, z dobrze wysuszonej formuje się płytki, a nawet… buduje domy. Na ścianach kładziemy gliniane tynki bo wizualnie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Nowej Mobilności

Farmacja

Polacy rozwijają platformę do dostarczania terapeutycznych cząsteczek RNA do komórek nowotworowych. To innowacyjne podejście do walki z rakiem

Nie celowanie w konkretny typ komórek nowotworowych, ale blokowanie genów odpowiedzialnych za proces nowotworzenia ma być podstawą działania platformy wykorzystującej technologię krótkich interferujących RNA (siRNA, z ang. small interfering RNA) do walki z nowotworami. Rozwijane przez polską firmę BS Biotechna rozwiązanie ma także umożliwić celowane dostarczanie do organizmu terapii przeciwnowotworowej. Ten projekt uzyskał niedawno dofinansowanie Agencji Badań Medycznych. Jak podkreślają naukowcy, opracowywane rozwiązanie jest innowacyjne, bo można je zastosować do różnych rodzajów raka. Technologia RNA jest uznawana za jedną z potencjalnie najbardziej użytecznych w leczeniu nowotworów i prewencji nawrotów choroby.

Partner serwisu

Handel

Konsumenci w Polsce kupują rocznie 24 tys. t certyfikowanych produktów rybnych. To sposób na wspieranie zrównoważonych połowów

Zdecydowana większość konsumentów w Polsce, bo aż 88 proc., jest zaniepokojona stanem oceanów – pokazało ubiegłoroczne badanie GlobeScan. Jednocześnie 63 proc. wierzy, że jesteśmy w stanie uratować je przed nieodwracalnymi zmianami w ciągu najbliższych 20 lat. Podobny odsetek wskazuje, że mają tutaj znaczenie wybory dotyczące spożywanych ryb i owoców morza. Za tym idzie coraz większa świadomość dotycząca ekocertyfikatów i popularność oznaczonych nimi produktów. W ciągu 10 lat sprzedaż ryb i owoców morza z logo MSC wzrosła 14-krotnie i dziś wynosi ponad 24 tys. t rocznie.

Media i PR

Fake newsy stworzone przez sztuczną inteligencję trudne do rozpoznania. Wydają się internautom bardziej wiarygodne od wiadomości tworzonych przez ludzi

Sztuczna inteligencja jest w stanie coraz lepiej imitować teksty pisane przez ludzi, a nawet tworzyć takie, które są łatwiejsze do zrozumienia – dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Zuryskiego. Co istotne odbiorcy nie są w stanie odróżnić informacji tworzonych przez sztuczną inteligencję. Zarówno te prawdziwe, jak i fałszywe wydają im się bardziej wiarygodne niż te pisane przez ludzi. Rodzi to obawy o wykorzystanie sztucznej inteligencji do szerzenia dezinformacji.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.