Komunikaty PR

Premiera IV etapu osiedla Rodzinne Podolany

2021-03-02  |  13:30
Biuro prasowe

Osiedle Rodzinne Podolany przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu powiększa się o kolejne lokale w zabudowie szeregowej. Właśnie wystartowała sprzedaż nowego - IV etapu tej inwestycji. Na całe osiedle finalnie składać będzie się 9 szeregów lokali mieszkalnych. Część z nich stanowią domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 99 m kw. z ogrodami, natomiast drugi rodzaj lokali to mieszkania 2-poziomowe o powierzchni ok. 76 i 79m kw. z tarasami na dachu.

 

Osiedle Rodzinne Podolany, od momentu premiery w styczniu 2019, stały się jedną z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji deweloperskich w tej części Poznania. Warto podkreślić, że budowane przy ulicy Heleny Rzepeckiej osiedle spełnia oczekiwania osób, które szukają nowego domu lub przestronnego dwupoziomowego mieszkania w granicach miasta. Takie propozycje na rynku pierwotnym w Poznaniu są unikatowe. Co ważne - dla klientów firmy Sky Investments - z Podolan jest blisko zarówno na zielony Strzeszyn, jak i do centrum Poznania. – Do tej pory ponad 60 lokali znalazło już swoich właścicieli. Etapy: I i III, na które składają się szeregi oznaczone literami A, B, D, E oraz G, zostały zakończone, a lokale zostały przekazane przyszłym mieszkańcom. Obecnie budowany jest etap II, a niebawem rozpocznie się budowa IV etapu. To ostatnia szansa, aby zamieszkać na Osiedlu Rodzinne Podolany – mówi Małgorzata Walczak-Łondka, Manager Rozwoju Biznesu i Sprzedaży Sky Investments.

Przyszłym mieszkańcom IV etapu inwestycji deweloper Sky Investments proponuje 28 mieszkań dwupoziomowych o powierzchni ok. 76 i 79 m kw. z tarasami na ostatniej kondygnacji. Lokale te powstaną w dwóch szeregach oznaczonych literami I oraz H. Projekt każdego dwupoziomowego mieszkania zakłada podział na strefę dzienną i nocną. Salon, kuchnia, toaleta i pomieszczenie gospodarcze stworzą parter, natomiast piętro to trzy sypialnie i łazienka. Ponadto mieszkania będą posiadać na dachu przestronny taras o powierzchni do 20 m kw., poddasze nieużytkowe (około 11 m kw., które można zaaranżować według własnego uznania) oraz teren zielony przed wejściem. Każdy lokal będzie znajdował się na działce o powierzchni 133,70 – 330,30 m kw. (w zależności od wybranego wariantu). Na terenie osiedla deweloper przewidział także miejsca postojowe, skwer oraz plac zabaw.

- Prywatne tereny zielone przed każdym mieszkaniem, taras o powierzchni aż do 20 m kw., czy poddasze to elementy, na które nabywcy zwracają dużą uwagę. Kameralna, zamknięta konwencja bezpiecznego osiedla to wartości, które nasi klienci bardzo sobie cenią. Cieszymy się, że IV etap Osiedla Rodzinne Podolany spotkał się z dobrym przyjęciem, a pierwsze z mieszkań już znalazły swoich przyszłych nabywców. Przekazanie lokali planowane jest na styczeń 2023. Należy jednak pamiętać, że zgłaszając się już teraz ma się większy wybór lokali i szeroki zakres pakietów dodatkowych do wyboru, aby mieszkanie nabrało indywidualnego charakteru – podkreśla Małgorzata Walczak-Łondka z firmy Sky Investments.

Jednocześnie deweloper prowadzi prace w II etapie na osiedlu przy ulicy Heleny Rzepeckiej. W szeregu oznaczonym literą C powstaje 16 mieszkań dwupoziomowych, natomiast w szeregu F będzie 8 domów o powierzchni ok. 99 m kw. Oba szeregi będą w pełni gotowe w IV kwartale 2021. Sky Investments przygotowuje też ofertę kolejnych inwestycji, o czym będzie na bieżąco informował.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.

Ochrona środowiska

Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.

Problemy społeczne

Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier

Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.