Popularny dzwonek z wizjerem EZVIZ DP2C teraz dostępny w złotym kolorze
Marka EZVIZ, lider w dziedzinie rozwiązań dla inteligentnego domu, wprowadza na rynek nową wersję kolorystyczną swojego kultowego dzwonka do drzwi z wizjerem DP2C. Teraz dostępny w luksusowym złotym kolorze, łączy w sobie nowoczesny design z najnowszymi technologiami, oferując estetykę i funkcjonalność w jednym. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą, aby ich dom był nie tylko bezpieczny, ale także stylowy.
Kultowy dzwonek z wizjerem i ekranem DP2C w modnej wersji kolorystycznej
EZVIZ daje Ci możliwość wyboru idealnego urządzenia do ochrony Twojego domu, dbając przy tym o jego estetykę już na samym progu. Teraz bezprzewodowy dzwonek z wizjerem DP2C jest dostępny w dwóch atrakcyjnych kolorach sezonu – srebrnym i złotym. Te eleganckie odcienie, inspirowane nurtem old money, doskonale komponują się z każdymi drzwiami wejściowymi, zapewniając nie tylko wyższy poziom bezpieczeństwa, ale także komfort i styl.
Nowa odsłona została zaprojektowana z myślą o tych, którzy cenią sobie elegancję i nowoczesny design. Złoty odcień doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, dodając im luksusowego charakteru. Dzięki temu urządzenie nie tylko spełnia swoje podstawowe funkcje, ale również staje się elementem dekoracyjnym, który podkreśla indywidualny styl mieszkańców.
Inteligentne funkcje dla większego bezpieczeństwa
Wyposażony w duży, kolorowy ekran o przekątnej 4,3 cala, wideodomofon DP2C umożliwia podgląd na żywo oraz dwukierunkową komunikację z gośćmi. Ponadto współgra z dedykowaną aplikacją EZVIZ, która natychmiast wysyła Ci powiadomienia o wykrytych przed drzwiami ludziach. Czułość wykrywania można dostosować samodzielnie tak, aby sprawdzała się zarówno w apartamentowcu z wąskimi korytarzami, jak i na ganku przed domem.
Co więcej, dzwonek DP2C charakteryzuje się przyjemnym dźwiękiem oraz możliwością połączenia wideo po jego naciśnięciu. Dzięki temu możemy szybko i bezpiecznie sprawdzić, kto stoi przed drzwiami, nawet nie wstając z kanapy. Urządzenie rejestruje wyraźny obraz HD z wizją nocną o zasięgu 5 metrów. DP2C automatycznie przełącza się między trybami obrazu dziennym i nocnym, eliminując potrzebę ręcznego dostosowywania ustawień przez użytkownika.
Dostępność dwóch wersji kolorystycznych pozwala dopasować urządzenie do wnętrza, a inteligentne rozwiązania stanowią gwarancję bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców.

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.