Komunikaty PR

Panasonic Toughbook - ewolucja wytrzymałości i innowacji na przestrzeni lat

2024-08-26  |  13:25
Biuro prasowe
Kontakt
Dominika Leszczyńska
Public Management

ul. Radzymińska 12/1
03-752 Warszawa
dleszczynska|publicmanagement.pl| |dleszczynska|publicmanagement.pl
668 908 387
https://www.linkedin.com/company/public-management/

W pierwszej połowie 2024 roku, wytrzymałe urządzenia mobilne TOUGHBOOK G2, 33 i 40 przeszły kluczowe aktualizacje. Panasonic kontynuuje udoskonalanie swoich produktów, aby lepiej odpowiadały rosnącym potrzebom użytkowników.

W kontekście niedawnej premiery TOUGHBOOK 40mk2, warto przypomnieć, że model TOUGHBOOK CF-31, który zadebiutował 10 lat temu, wciąż pozostaje punktem odniesienia dla rozwoju technologii wytrzymałych urządzeń. Postęp ten ukazuje, jak znaczące zmiany nastąpiły w technologii TOUGHBOOK od jego ostatniej wersji.

Od niemal 30 lat Panasonic koncentruje się na innowacjach i rozwoju wytrzymałych urządzeń. Firma dostosowuje swoje produkty do rosnących wymagań klientów, co ilustruje wprowadzenie pięciu wersji TOUGHBOOK CF-31 w latach 2010-2014, które przyczyniły się do znaczących postępów w łączności, przetwarzaniu i zasilaniu baterii.

Tendencję tę widać także w modelu TOUGHBOOK 40, który zadebiutował w 2022 roku, a w 2024 roku pojawił się model 40mk2 z funkcjami Edge AI, co stanowi nowość w linii TOUGHBOOK.

TOUGHBOOK 40mk2, działający na systemie Windows 11 Pro, oferuje zaawansowaną łączność 5G, modułowość, przetwarzanie neuronowe Intel® AI Boost, oraz wytrzymałość zgodną ze standardami MIL-SPEC 810H i IP66, będąc lżejszym od poprzedniego modelu CF-31.

Pomimo zakończenia produkcji CF-31 w 2018 roku, urządzenia Panasonic TOUGHBOOK nadal cieszą się dużym uznaniem użytkowników, którzy doceniają nie tylko innowacje technologiczne, ale także trwałe wsparcie i jakość. Panasonic kontynuuje dostosowywanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując nie tylko sprzęt, ale także kompleksowe wsparcie, które wspiera organizacje w efektywnym wdrażaniu technologii.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Public Management
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Przewidywanie awarii i optymalizacja konserwacji z Panasonic Toughbook Biuro prasowe
2024-08-21 | 09:27

Przewidywanie awarii i optymalizacja konserwacji z Panasonic Toughbook

Panasonic Toughbook to synonim niezawodności i innowacyjnych technologii, które wspierają administrację publiczną, służby ratunkowe, sektor usług komunalnych czy biznes
Komputery Już wkrótce na rynku - kolejny router Wi-Fi 6 marki Tenda
2024-08-19 | 11:00

Już wkrótce na rynku - kolejny router Wi-Fi 6 marki Tenda

Urządzenia takie jak routery czy systemy Mesh, które wykorzystują nowoczesny standard Wi-Fi 6, są coraz bardziej popularne. Umożliwiają one obsługę szerokiego kanału 160 MHz,
Komputery Oto składane etui ochronne Hama Fold i Fold Clear do iPada Air 12,9 cala
2024-08-12 | 09:58

Oto składane etui ochronne Hama Fold i Fold Clear do iPada Air 12,9 cala

Niemiecka marka proponuje wygodne i praktyczne czarne pokrowce do iPadów Air od firmy Apple. Chronią one urządzenie przed brudem, kurzem, zachlapaniem i zadrapaniami. W portfolio

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Infrastruktura

W przyszłym roku spodziewana jest fala inwestycji ze środków UE. Prawo zamówień publicznych wymaga pewnych korekt

W 2025 roku spodziewany jest w Polsce początek boomu inwestycyjnego, związanego głównie z większym niż dotychczas napływem funduszy z KPO i regularnych środków unijnych. Skorzysta na tym przede wszystkim budownictwo, ale pewne obawy budzi przewidywana kumulacja inwestycji, również w kontekście systemu zamówień publicznych. – O ile prawo zamówień publicznych może wymagać pewnych punktowych korekt, o tyle chyba nie ma potrzeby jego gruntownego przemeblowania – ocenia Mariusz Haładyj, prezes Prokuratorii Generalnej RP. Jak wskazuje, niektóre elementy zamówień publicznych wymagają raczej wypracowania praktycznych rozwiązań niż zmian legislacyjnych.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.