Komunikaty PR

Ostatnie mieszkania na Rodzinnych Podolanach w sprzedaży

2022-08-31  |  17:00
Biuro prasowe

W przyszłym roku zostanie zakończona inwestycja deweloperska Rodzinne Podolany, zlokalizowana przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu. Docelowo pod tym adresem znajdzie się 99 lokali, w tym domy z ogrodami, a także dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachu. Aktualnie trwa budowa IV etapu, w ramach którego powstaną dwa budynki mieszkalne, oznaczone literami H i I. Prace są mocno zaawansowane, a klienci dewelopera mogą nabyć ostatnie wolne mieszkania.

 

Rodzinne Podolany już od momentu premiery spotkały się z pozytywnym przyjęciem przez klientów na rynku mieszkaniowym. Do tej pory brakowało w okolicach Strzeszyna i Podolan w Poznaniu nowej inwestycji, w ramach której byłyby dostępne przestronne domy z ogrodami, czy dwupoziomowe mieszkania, czyli tzw. „szeregowce”. Oczywiście nietrudno było wyszukać standardową ofertę mieszkaniową, natomiast dla osób marzących o większej przestrzeni, dopiero Rodzinne Podolany okazały się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. – Spośród wszystkich 99 lokali, jakie były dostępne w całym procesie sprzedaży, już 95 znalazło swoich nabywców. Większość domów została już zamieszkana, oczywiście wyłączając etap IV. Mając spore doświadczenie i biorąc pod uwagę preferencje nabywców, na pewno jednym z kluczowych atutów były dostępne ogrody przy domach oraz tarasy przy mieszkaniach dwupoziomowych. Taka dodatkowa przestrzeń, pozwalająca na wypoczynek na świeżym powietrzu, ma dla klientów duże znaczenie – mówi Katarzyna Wyszyńska z biura Sky Investments. Ponadto nabywcy doceniają klasyczny, dwupoziomowy układ każdego z mieszkań. Na parterze znajdzie się salon z kuchnią, toaletę i pomieszczenie gospodarcze. Natomiast na piętrze zaplanowano aż trzy pokoje oraz łazienka. Na kolejnym poziomie będzie poddasze o powierzchni 11,47 mkw. Dodatkowym atutem każdego mieszkania jest taras na dachu o powierzchni blisko 19 mkw.

 

Aktualnie budowane są szeregi H i I. a w nich łącznie 28 lokali dwupoziomowych o powierzchni od 73 do 78 mkw. - Został osiągnięty stan surowy zamknięty, wszystkie elewacje są gotowe i trwają ostatnie prace wewnątrz lokali mieszkalnych. W najbliższym czasie nastąpi uporządkowanie przestrzeni przed budynkami, a także wyłożenie kostki brukowej. Podobnie, jak w poprzednich etapach Rodzinnych Podolan, będą gotowe miejsca postojowe oraz droga wewnątrzosiedlowa – informuje Katarzyna Wyszyńska z biura sprzedaży Sky Investments.

 

Sky Investments regularnie rozwija swoją ofertę mieszkań i domów na rynku pierwotnym. Oprócz Rodzinnych Podolan, Sky Investments realizuje projekt Nowy Gruszczyn, zlokalizowany przy ulicy Katarzyńskiej w niewielkiej miejscowości Gruszczyn, w gminie Swarzędz. Pod Poznaniem powstają dwupoziomowe domy w zabudowie bliźniaczej, z ogrodami. W pierwszym etapie w czerwcu 2023 będzie gotowych 7 domów, czyli 14 lokali mieszkalnych, o powierzchni 135 i 141 mkw. – To projekt, który będzie składać się z kilku etapów, a przed nami też kolejne inwestycje w przyszłości – podsumowuje przedstawicielka Sky Investments.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A. Biuro prasowe
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym
Dom Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
2024-12-19 | 09:00

Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu - niezależne komercyjne centrum badawczo-rozwojowe we współpracy z Gala Group Poland - wiodącym producentem świec w Europie,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen

Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują  wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.

IT i technologie

Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii

– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.

Konsument

Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania

Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.