Ostatnie duże mieszkania przy Piątkowskiej 103
Inwestycja Piątkowska 103 realizowana na poznańskich Winiarach cieszy się dużym zainteresowaniem. W sprzedaży pozostają ostatnie lokale. Wyróżniają się większe metraże, a właśnie takich dziś szuka klient na rynku mieszkaniowym. Jednocześnie budynek wielorodzinny regularnie powiększa się.
Poznańskie Winiary stają się bardzo popularne dla nabywców nowych mieszkań. Deweloperzy rzecz jasna dostrzegają ten trend, realizując kolejne inwestycje. Kameralna zabudowa wielorodzinna, w atrakcyjnej lokalizacji to bardzo dobra propozycja dla osób szukających własnego M. A wybierając przestrzeń powyżej 60 m kw., staje się alternatywą dla domu. – Aktualnie realizujemy projekt mieszkaniowy Piątkowska 103. W ramach osiedla w sprzedaży zostało ostatnie siedem mieszkań. Wśród nich są dostępne większe powierzchnie 56-71 m kw. Rodzina, która marzy o przestrzeni, może wybrać miasto pełne udogodnień, a jednocześnie czuć komfort. Nasza propozycja w tym kontekście wyróżnia się – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.
3 lub 4 pokoje dostępne przy Piątkowskiej 103
Ponadto ważne jest, aby wykorzystać przestrzeń efektywnie, z korzyścią dla mieszkańców.
- W powierzchni powyżej 50 m kw. zaprojektowaliśmy trzy pokoje, a dla lokali powyżej 70 m kw. standardem powinny być cztery takie pomieszczenia. Wówczas możemy mówić o funkcjonalnym rozkładzie, dzięki któremu każdy ma swoje miejsce. Taka myśl nam przyświecała, tworząc Piątkowską 103 – podkreśla Marek Smogór. Na komfort przyszłych mieszkańców wpływają dodatkowe, ciekawe detale projektowe. – Mieszkanie na parterze, o powierzchni 67 m kw. wyróżnia się tarasem ponad 10 m kw. Jedna z sypialni ma dwa duże okna, które wyjątkowo doświetlają to pomieszczenie. Natomiast jeden z lokali na trzecim piętrze posiada balkon 14 m kw. Nasi projektanci postawili na rozwiązania dedykowane do architektury każdego mieszkania, co z pewnością ucieszy klientów. Mieszkanie powinno podobać się nabywcy w każdym detalu – zaznacza nasz rozmówca.
Piątkowska 103 w budowie
Inwestycja przy ulicy Piątkowskiej jest realizowana od wiosny tego roku. Aktualnie budowlańcy kończą wykonanie stropu nad podziemną halą garażową, gdzie będzie miejsce na 32 auta. Następne zostaną postawione ściany parteru budynku wielorodzinnego. Powstaną tutaj łącznie 42 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, 27 - 71 m kw. Lokale na parterze zostaną wyposażone w ogródki lub tarasy, a na wyższych kondygnacjach w balkony lub loggie. Ponadto inwestor przewidział dziesięć naziemnych miejsc parkingowych i stojaki na rowery. Zakończenie prac w inwestycji Piątkowska 103 planowane jest według harmonogramu na II kwartał 2021 roku.
Jaki kamień naturalny wybrać na podłogę? Porady i inspiracje
Nowa Murowana z miesiącem korzyści
Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
P. Serafin: Potrzebujemy bardziej elastycznego unijnego budżetu. UE musi ponownie stać się synonimem innowacyjności i konkurencyjności
Nowy komisarz UE ds. budżetu, zwalczania nadużyć finansowych i administracji publicznej Piotr Serafin wskazuje, że budżet na kolejną perspektywę finansową UE powinien być bardziej elastyczny, by można było reagować w razie wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń. W najbliższych miesiącach będą trwały konsultacje z państwami członkowskimi i Parlamentem Europejskim na temat priorytetowych obszarów na przyszłą siedmiolatkę.
Ochrona środowiska
Pozew przeciwko Skarbowi Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Może to wpłynąć na przyszłe regulacje
Fundacja ClientEarth w imieniu dwóch osób chorych na astmę pozwała właśnie Skarb Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Po raz pierwszy w Polsce sąd będzie musiał zbadać, czy istnieje bezpośredni związek między zanieczyszczeniem powietrza a poważnymi schorzeniami. To przełomowa sprawa, która może zmienić sposób egzekwowania prawa do życia i zdrowia.
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.