Komunikaty PR

Osiedle Przy Jeziorach w pierwszym wiosennym słońcu

2022-02-28  |  11:00
Biuro prasowe

Przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu powstaje inwestycja deweloperska złożona z domów bliźniaczych. Każdy z lokali na Osiedlu Przy Jeziorach ma powierzchnię ponad 100 mkw., podział na komfortową strefę dzienną na parterze i wypoczynkową na piętrze, a także duży ogród. Na inwestycję zawitało pierwsze wiosenne słońce, a wraz z nim kolejne postępy na placu budowy, zarówno w II, jak i III etapie.

 

Wraz z kolejnymi tygodniami Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu regularnie się powiększa. Kolejne domy zyskują klasyczną, biało-grafitową elewację, następne mają wstawianą stolarkę okienną. Ponadto trwają prace murarskie w budynkach sąsiednich. – Spokojnie, regularnie działamy, realizując nasz harmonogram inwestycyjny. Jednocześnie cieszymy się, że kolejni klienci decydują się, by nabyć dom z naszej oferty i zamieszkać na Osiedlu Przy Jeziorach – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place, inwestora osiedla.

Choć zima w tym roku jest kapryśna, głównie za sprawą deszczów i wielu wietrznych dni, wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem. Wielkimi krokami zbliża się koniec budowy II etapu inwestycji. W kolejnych budynkach wykonano ocieplenie, a także prace związane z elewacją. W III części osiedla, regularnie rozbudowywanej, postępy są zróżnicowane. W dwóch domach (4 lokale bliźniacze) wykonywana jest elewacja, a wewnątrz zostało ukończone tynkowanie. W kolejnych dwóch budynkach zakres prac jest podobny, dodatkowo montowana jest pokrycie dachowe. Natomiast w budynkach nr 17 i 19 następują prace murarskie. W domach nr 13 i 15 są prace fundamentowe.

W ramach całego Osiedla Przy Jeziorach powstanie w trzech etapach 28 domów bliźniaczych, czyli łącznie 56 osobnych lokali. Każdy z nich stoi na działce o powierzchni od 451 do 507 mkw., w zależności od wybranego wariantu. Domy na Osiedlu Przy Jeziorach są dostępne w dwóch wariantach powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw., w tym w dwóch układach pomieszczeń z czterema oraz pięcioma pokojami. Każdy lokal ma klasyczny podział na dwa poziomy. Na parterze każdego domu znajdują się: salon, kuchnia, łazienka, ale też przestrzeń na dodatkowy pokój lub nawet dwa takie pomieszczenia. Wszystko zależy od wybranego wariantu powierzchni. Na piętrze znajdziemy dwie sypialnie, przestronną łazienkę, garderobę, a także pralnię z suszarnią.

Cały projekt zlokalizowany przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu zakończy się w 2023 roku. Ostatnie lokale w zabudowie bliźniaczej są dostępne w cenie od 6060 zł brutto/ mkw.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Wraz z wiosną rośnie zainteresowanie domami Biuro prasowe
2024-04-29 | 11:00

Wraz z wiosną rośnie zainteresowanie domami

Wiosną i latem zdecydowanie mocniej dostrzegamy zalety wyboru domu bądź mieszkania z ogrodem. Choć nie jest to na rynku duży trend, to taką prawidłowość zauważa przedstawiciel firmy More
Dom Nowa Murowana i Nowe Szczytniki z kolejnymi postępami
2024-04-29 | 09:00

Nowa Murowana i Nowe Szczytniki z kolejnymi postępami

Na rynku pierwotnym widać znaczne ożywienie. Klienci chętnie odwiedzają biura sprzedaży firm deweloperskich. Mamy wysyp rezerwacji, co potwierdza także spółka Nowa Murowana,
Dom NOWOŚĆ! Rewolucja na polskim rynku - FLOLUCE - oświetlenie przyjazne roślinom
2024-04-28 | 20:15

NOWOŚĆ! Rewolucja na polskim rynku - FLOLUCE - oświetlenie przyjazne roślinom

Współpraca dwóch marek, Nowodvorski Lighting oraz FLOLUCE, zaowocowała zupełnie nowym podejściem do projektowania zieleni we wnętrzach. Od teraz kwiaty doniczkowe mogą zdobić

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Konsument

Konsument

Od 28 kwietnia Polacy żyją na ekologiczny kredyt. Zmiana zachowań konsumentów może odwrócić negatywny trend

Dzień Długu Ekologicznego, czyli data, do której zużyliśmy wszystkie zasoby, jakie w ciągu roku może zapewnić Ziemia, w tym roku w Polsce przypada 28 kwietnia, kilka dni wcześniej niż rok temu. Coroczne przyspieszenie tego terminu to sygnał, że czerpiemy bez umiaru z naturalnych systemów, nie dając im czasu na odbudowę. – Polskie społeczeństwo staje się coraz bardziej konsumpcyjne, kupujemy i wyrzucamy coraz więcej. Ale też nie mamy tak naprawdę efektywnego narzędzia, żeby temu zapobiec – ocenia Filip Piotrowski, ekspert ds. gospodarki obiegu zamkniętego z UNEP/GRID-Warszawa.

Transport

Chiny przyspieszają inwestycje w odnawialne źródła. Nie przestają jednak rozbudowywać mocy węglowych

Coraz dotkliwsze skutki zmian klimatycznych, ale przede wszystkim chęć zbudowania bezpieczeństwa energetycznego i uniezależnienia się od zewnętrznych dostaw surowców skłoniły rząd w Pekinie do ekspresowych inwestycji w nowe moce odnawialnej energii. W efekcie Chiny wyrastają na globalnego lidera transformacji energetycznej – odpowiadają dziś za największy na świecie przyrost mocy zainstalowanych w fotowoltaice i wiatrakach. Co ciekawe, nie rezygnują jednak przy tym również z inwestycji w energetykę węglową.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.