Nowość w świecie kamer smart home

Grupa FLPR
ul Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław
kinga.kupniewska|flpr.pl| |kinga.kupniewska|flpr.pl
535 000 790
www.flpr.pl
EZVIZ wprowadza C3X: dwuobiektywową kamerę do nocnego monitoringu w kolorze z wbudowaną sztuczną inteligencją do wykrywania ruchu pojazdów i osób
Zamiast korzystać z oświetlenia punktowego, kamera ze sztuczną inteligencją znajdująca zastosowanie w ramach rozwiązań inteligentnego domu używa bezprecedensowego podwójnego obiektywu, aby rejestrować kolorowy obraz w ciemności.
6 maja 2020 r. - EZVIZ, światowa wiodąca marka w dziedzinie zabezpieczeń inteligentnego domu, ogłosiła dziś wprowadzenie najbardziej zaawansowanej i oczekiwanej zewnętrznej kamery z Wi-Fi – modelu C3X. Dzięki dwóm obiektywom C3X rejestruje nagrania wideo w kolorze nawet w bardzo ciemnym otoczeniu (wynik badania laboratoryjnego: natężenie oświetlenia 0,005 lx) bez konieczności włączania oświetlenia punktowego. W efekcie użytkownicy C3X mogą dostrzec szczegóły na obrazach rejestrowanych nocą, takie jak kolor odzieży i samochodów, które tradycyjne kamery do monitoringu zazwyczaj nie rejestrują.
Dzięki wbudowanym algorytmom głębokiego uczenia się sztucznej inteligencji C3X rozpoznaje poruszające się osoby i pojazdy i odróżnia je od zwierząt, liści oraz innych nieistotnych przedmiotów. Kamera przesyła powiadomienia w czasie rzeczywistym na telefon użytkownika kiedy pojazdy i/lub osoby przekroczą linie wyznaczone przez użytkownika w aplikacji. Ta funkcja nie wymaga opłat subskrypcyjnych.
C3X posiada wbudowaną syrenę i światło stroboskopowe, które można zaprogramować tak, aby uruchamiały się po wykryciu ruchu. Użytkownicy mogą zmienić syrenę na nagraną ścieżkę audio, na przykład z komunikatem „wszedłeś na prywatną posiadłość” w charakterze ostrzeżenia. Precyzja ostrzegania kamery będzie stale rosnąć, ponieważ zespół EZVIZ będzie w dalszym ciągu doskonalić model i regularnie udostępniać aktualizacje oprogramowania sprzętowego w aplikacji EZVIZ.
Klientom europejskim EZVIZ dla każdej kamery C3X umożliwia bezpłatne przechowywanie danych w chmurze przez 24 godziny w całym okresie użytkowania produktu. Użytkownicy mogą przechowywać nagrania wideo na serwerach spółki w chmurze na terytorium Europy lub lokalnie na karcie micro SD o pojemności do 256 GB, lub za pomocą obu tych rozwiązań.
„C3X to obecnie najbardziej zaawansowana kamera firmy znajdująca zastosowanie w ramach rozwiązań inteligentnego domu”, stwierdził Dyrektor Generalny EZVIZ Europa Richard Ye. „Kamera łączy ulubione funkcje użytkowników produktów EZVIZ, takie jak proaktywna obrona, komunikacja dwustronna i obsługa karty micro-SD. Łącząc rewolucyjne technologie rejestrowania obrazu przy niskim poziomie oświetlenia oraz sztuczną inteligencję z rozwiązaniami inżynieryjnymi EZVIZ, C3X z całą pewnością stanie się popularną kamerą do monitoringu wykorzystywaną w ramach rozwiązań inteligentnego domu oraz przez małe przedsiębiorstwa”.
Jako zewnętrzna kamera z Wi-Fi o klasie szczelności IP67 i systemowi dwuantenowemu, która gwarantuje stabilne połączenia bezprzewodowe, C3X zapewnia całoroczne bezpieczeństwo i spokój ducha.
Szczegółowe informacje na temat C3X:
-
Rozdzielczość wideo 1080p full-HD,
-
Technologia kompresji wideo H.265,
-
Transmisja Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz,
-
Klasa szczelności IP67,
-
Proste zarządzanie za pomocą aplikacji EZVIZ.
Po wprowadzeniu pierwszej kamery do nocnego monitoringu w kolorze na ubiegłorocznych targach IFA, EZVIZ ulepsza swoje produkty, wprowadzając funkcję rejestrowania obrazu nocą w kolorze oraz sztuczną inteligencję do większej liczby kamer znajdujących zastosowanie w ramach rozwiązań inteligentnego domu. „Jesteśmy dumni z tego, czego dokonaliśmy i mamy nadzieję, że klienci podzielają naszą dumę”, dodaje Richard Ye.
Specyfikacje oraz dostępność produktów i usług mogą różnić się w zależności od kraju. Dokładne informacje można uzyskać od lokalnego przedstawiciela EZVIZ.
Kontakt: marketing.eu@ezvizlife.com
Profil firmy
EZVIZ, marka założona w 2013 roku, przyczynia się do bezpieczniejszego i wygodniejszego życia klientów dzięki wykorzystaniu inteligentnych urządzeń, platform w chmurze i technologii sztucznej inteligencji. Nowatorskie produkty i usługi EZVIZ mają zastosowanie m.in. w domach, zakładach pracy, sklepach czy szkołach. EZVIZ dzieli się ze swoimi partnerami wyjątkowymi usługami w chmurze, Razem budując prosperujący ekosystem Internetu rzeczy.
O EZVIZ Europa
Od 2016 roku EZVIZ tworzy silną pozycję na europejskim rynku i dąży do zwiększenia swojego udziału w rynku na całym kontynencie, w tym w krajach Beneluksu, we Francji, w Niemczech, Grecji, we Włoszech, w Polsce, Portugalii, Słowacji i Hiszpanii. Europejski oddział EZVIZ z siedzibą w Hoofddorp w Holandii przyjął proaktywną strategię rozwoju za sprawą dedykowanego zespołu sprzedaży, marketingu, wsparcia technicznego i logistyki.

MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.