Nowość w klasie Etisoft Personal Protection: mini przyłbica
Mini przyłbica to doskonała alternatywa dla maseczek lub pełnych przyłbic. Stanowi duże ułatwienie dla pracowników gastronomii, zakładów fryzjerskich, lecz także osób, które borykają się z astmą lub noszą okulary (zarówno dorosłych, jak i nastolatków). Najnowszy produkt z kategorii Etisoft Personal Protection – mini przyłbica 2w1 dodatkowo pozwala zamontować 2 różne typy półmaski: zakładanej na nos bądź na brodę. A jakie jeszcze spełnia funkcje? Odpowiadamy poniżej.
Swobodnie łapiąc oddech
Zakrywająca nos i usta mini przyłbica zapewnia nieograniczony przepływ powietrza. Właśnie dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie do użytku codziennego. Docenią ją zarówno osoby, które przez wiele godzin muszą nosić produkty ochronne (np. pracownicy firm), jak i ci, dla których noszenie maseczek wiąże się z dużym dyskomfortem. Mini przyłbica nie zakrywa oczu, dzięki czemu nie ogranicza widoczności i nie zniekształca obrazu. Ten fakt docenią posiadacze okularów. Problem zaparowanych szkieł minie raz na zawsze.
Mini przyłbica – przechowywanie
Mini przyłbica 2w1 jest praktycznie płaska, zajmuje niewiele miejsca i bez problemu można ją nosić w torebce, plecaku, a nawet kieszeni. Mini przyłbice marki Etisoft mają tarcze wykonane z trwałego, a przy tym w pełni przeźroczystego poliwęglanu. Silikon, przy pomocy którego półmaska jest zakładana na nos lub brodę, to produkt atestowany - taki sam jak stosowany przy produkcji masek dla nurków. Został on również zastosowany do wykonania odciążnika uszu zakładanego z tyłu głowy. Produkt łatwo dopasować także do obwodu głowy. Można zrobić to na dwa sposoby: poprzez regulację samej tarczy, jak i zakładanych za uszy gumek.
Mini przyłbica ułatwi komunikację
Co ważne – mini przyłbica, w przeciwieństwie do standardowych maseczek ochronnych, ułatwia komunikację werbalną, a osoby niedosłyszące nie będą miały problemu z czytaniem z ust i odbiorem mimiki twarzy. Z drugiej strony – produkt zapewni poczucie bezpieczeństwa podczas bezpośrednich kontaktów z innymi osobami, a jego lekka konstrukcja gwarantuje komfort podczas użytkowania. Minimalizując ryzyko związane z wirusami oraz innymi drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową mini przyłbice pozwalają chronić siebie i innych.
Polski produkt
Mini przyłbica może być stosowana również podczas deszczu, bowiem jest odporna na wodę, nie ulegnie zamoczeniu, zniszczeniu czy deformacji. Jest wielorazowego użytku, a do jej czyszczenia wystarczy środek na bazie alkoholu. Co warte podkreślenia - produkt został wyprodukowany w Polsce.
Mini przyłbice dostępne są w sprzedaży dla osób indywidualnych, firm, placówek usługowych, samorządowych i wszystkich zainteresowanych w sklepie: https://sklep.etisoft.pl/
Startuje Wielkopolska Akademia Menedżerów Zdrowia
Mity na temat estrów etylowych – co warto wiedzieć?
Rola mikrobiomu i diety w utrzymaniu zdrowych jelit
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
P. Serafin: Potrzebujemy bardziej elastycznego unijnego budżetu. UE musi ponownie stać się synonimem innowacyjności i konkurencyjności
Nowy komisarz UE ds. budżetu, zwalczania nadużyć finansowych i administracji publicznej Piotr Serafin wskazuje, że budżet na kolejną perspektywę finansową UE powinien być bardziej elastyczny, by można było reagować w razie wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń. W najbliższych miesiącach będą trwały konsultacje z państwami członkowskimi i Parlamentem Europejskim na temat priorytetowych obszarów na przyszłą siedmiolatkę.
Ochrona środowiska
Pozew przeciwko Skarbowi Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Może to wpłynąć na przyszłe regulacje
Fundacja ClientEarth w imieniu dwóch osób chorych na astmę pozwała właśnie Skarb Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Po raz pierwszy w Polsce sąd będzie musiał zbadać, czy istnieje bezpośredni związek między zanieczyszczeniem powietrza a poważnymi schorzeniami. To przełomowa sprawa, która może zmienić sposób egzekwowania prawa do życia i zdrowia.
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.