Komunikaty PR

NOWOŚĆ! Podłoga w jodełkę – nowość w ofercie biopodłóg PURLINE wineo

2024-01-22  |  22:07
Biuro prasowe

Oferta ekologicznych biopodłóg wineo poszerzyła się o paletę paneli oferujących montaż w formie popularnej jodełki. Układy w 9 różnych wariantach i dostępność 34 dekorów tworzą nieskończoną ilość aranżacyjnych wariantów. Klasy użyteczności pozwalają na ich zastosowanie również w przestrzeniach publicznych. Dodatkowo biopodłogi PURLINE to gwarancja jakości i produkcja z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Podłoga w jodełkę szczyt popularności osiągnęła w epoce renesansu i baroku zdobiąc dumnie arystokratyczne wnętrza. Potem cyklicznie wracała do łask, a dziś kojarzona jest z elegancją nadającą ton praktycznie każdej aranżacji przestrzeni. Nowa oferta paneli z kolekcji PURLINE wineo odpowiada na projektowe i użytkowe oczekiwania.

 

Panele z kolekcji PURLINE wineo umożliwiające montaż w jodełkę dostępne są w dwóch rozmiarach - 480 x 80 mm i 380 x 95 mm oraz w dziewięciu możliwych wariantach ułożenia. To również szeroka paleta dekorów - od tradycyjnych po nowoczesne, od subtelnych po przykuwających uwagę. Wzór w jodełkę wpisuje się w każdą koncepcję architektoniczną. W ramach danego rozmiaru można je dowolnie kolorystycznie zestawiać, dzięki czemu otrzymujemy jeszcze więcej możliwości kreatywnego wykorzystania.

 

Wszystkie rozwiązania z kolekcji PURLINE posiadają klasy użyteczności 23/32 do prywatnego zastosowania, 23/33/42 do mocno obciążonych pomieszczeń prywatnych i publicznych, jak i średnio obciążonych pomieszczeń przemysłu lekkiego oraz 23/34/43 do intensywnego użytkowania w prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych, do intensywnego użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej i do intensywnego użytkowania w pomieszczeniach przemysłu lekkiego. Zatem mają również zastosowanie w przestrzeniach użyteczności publicznej.

 

Oferta PURLINE obejmuje również panele w formatach 600x100 mm, 1200x200 mm, 1500x250 mm, 1000 x 500 mm.

 

Idealnie dobrana podłoga to również cicha podłoga, dlatego też decydując się na montaż paneli warto pomyśleć o matach podkładowych. Maty podkładowe wineo są dedykowane wszystkim rozwiązaniom podłogowym dostępnym na rynku, natomiast wybór właściwej zależy od wielu czynników, m.in. rodzaju podłoża.

 

Mata silentCOMFORT o grubości 1,5 mm dedykowana jest pod biopodłogi PURLINE w wersji na click, silentRIGID 1,2 mm pod biopodłogi PURLINE w wersji Rigid, a podkład silentPREMIUM wineo o grubości 1,8 mm pod biopodłogi PURLINE w wersji klejowej.

 

Nowością w ofercie wineo są samoprzylepne maty podkładowe singleGLUE wineo i doubleGLUE wineo.

 

Rozwiązania wineo – zarówno biopodłogi PURLINE, jak i maty poliuretanowe to rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu, co potwierdza certyfikat BLAUER ENGEL, a w przypadku biopodłóg PURLINE również cradle to cradle® i Greenguard.

 

Biopodłogi PURLINE wineo składają się z ecuranu – organicznego tworzywa, wykonanego z olejów roślinnych i kredy. Nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak chlor, plastyfikatory czy rozpuszczalniki i są całkowicie pozbawione zapachów oraz wolne od emisji. Mają lekko elastyczną powierzchnię, która jest przyjemnie ciepła dla stóp oraz wytrzymała. Nie ma ryzyka powstania nieestetycznych pęknięć czy odprysków jak w przypadku płytek ceramicznych. Można zatem śmiało wybrać je do salonu, jadalni, pokoju dziecięcego, a nawet do kuchni i łazienki. Są łatwe w montażu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Unikalne mieszkania pokazowe od MOOVIN Interiors Biuro prasowe
2024-05-20 | 14:30

Unikalne mieszkania pokazowe od MOOVIN Interiors

W samym sercu Warszawy, gdzie elegancja architektury mieszka obok pulsującego życia metropolii, MOOVIN Interiors odsłania tajniki swojej autorskiej inicjatywy. To nie tylko zwykła pracownia
Dom MIRU EVO. Nowa seria okien dla wyznawców minimalizmu
2024-05-20 | 01:00

MIRU EVO. Nowa seria okien dla wyznawców minimalizmu

Okna MIRU EVO marki ALUHAUS łączą elegancki design z szeroką funkcjonalnością i wysoką termoizolacyjnością. Przemyślane, nowoczesne wzornictwo i smukłość konstrukcji
Dom Tapetowe webinary Muraspec
2024-05-17 | 17:30

Tapetowe webinary Muraspec

W planie webinarów MURASPEC jest szkolenie z zakresu technologii produkcji oraz właściwości użytkowych tapet obiektowych. Jak również prezentacja nowych wzorów

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Polskie samorządy chcą wdrażać rozwiązania z użyciem sztucznej inteligencji. Wyzwaniem jest brak świadomości, jak zacząć i gdzie można ją zastosować

Robotyzacja i sztuczna inteligencja w biznesie zapoczątkowały już nowy etap rewolucji technologicznej, która nie ominie też sektora publicznego i samorządowego. Jej wdrożenie w urzędach może przynieść duże korzyści m.in. w postaci skrócenia czasu obsługi mieszkańców i odciążenia pracowników administracji, którzy będą w stanie poświęcić więcej czasu na bardziej wymagające zadania. Samorządy są mocno zainteresowane takimi rozwiązaniami, ale barierą wciąż pozostaje m.in. brak świadomości i wiedzy, jak rozpocząć proces ich wdrażania. – Drugą barierą jest strach przed tym, czy roboty zastąpią pracowników, którzy zostaną zwolnieni – podkreśla Tomasz Tybor, dyrektor ds. inteligentnej automatyzacji w Betacom.

Ochrona środowiska

Jedynie 20 proc. zużywanych w kraju surowców mineralnych pochodzi z Polski. Rozwiązaniem może być recykling części metali

Polska posiada głównie dwa surowce strategiczne, które samodzielnie przetwarza na większą skalę – węgiel koksowy i miedź.  Nie mamy własnych źródeł i złóż pierwiastków ziem rzadkich, w związku z czym bazujemy jedynie na imporcie. – Potencjał surowcowy jednak istnieje, zwłaszcza w zakresie odzyskiwania surowców. Jednocześnie musimy pracować nad zagospodarowaniem górniczym – ocenia Krzysztof Galos, podsekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz Główny Geolog Kraju.

Przemysł

Trwają intensywne przygotowania do polskiej misji na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Siedem eksperymentów jest już w trakcie budowy

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w kosmosie, wpływ długotrwałego pobytu w kosmosie na zdrowie psychiczne, ale też na układ odpornościowy – to niektóre z obszarów eksperymentów, które zostaną przeprowadzone w warunkach mikrograwitacji podczas pierwszej polskiej misji na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W ubiegłym tygodniu Europejska Agencja Kosmiczna podpisała siedem kontraktów na ich realizację z polskimi instytucjami i firmami. – Ta lista będzie się wydłużać i mam nadzieję, że wszystkie wybrane 18 projektów poleci na stację kosmiczną – mówi Sławosz Uznański, astronauta, który będzie przeprowadzać te eksperymenty na orbicie.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.