Komunikaty PR

NOWOŚĆ! Podłoga w jodełkę – nowość w ofercie biopodłóg PURLINE wineo

2024-01-22  |  22:07
Biuro prasowe

Oferta ekologicznych biopodłóg wineo poszerzyła się o paletę paneli oferujących montaż w formie popularnej jodełki. Układy w 9 różnych wariantach i dostępność 34 dekorów tworzą nieskończoną ilość aranżacyjnych wariantów. Klasy użyteczności pozwalają na ich zastosowanie również w przestrzeniach publicznych. Dodatkowo biopodłogi PURLINE to gwarancja jakości i produkcja z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Podłoga w jodełkę szczyt popularności osiągnęła w epoce renesansu i baroku zdobiąc dumnie arystokratyczne wnętrza. Potem cyklicznie wracała do łask, a dziś kojarzona jest z elegancją nadającą ton praktycznie każdej aranżacji przestrzeni. Nowa oferta paneli z kolekcji PURLINE wineo odpowiada na projektowe i użytkowe oczekiwania.

 

Panele z kolekcji PURLINE wineo umożliwiające montaż w jodełkę dostępne są w dwóch rozmiarach - 480 x 80 mm i 380 x 95 mm oraz w dziewięciu możliwych wariantach ułożenia. To również szeroka paleta dekorów - od tradycyjnych po nowoczesne, od subtelnych po przykuwających uwagę. Wzór w jodełkę wpisuje się w każdą koncepcję architektoniczną. W ramach danego rozmiaru można je dowolnie kolorystycznie zestawiać, dzięki czemu otrzymujemy jeszcze więcej możliwości kreatywnego wykorzystania.

 

Wszystkie rozwiązania z kolekcji PURLINE posiadają klasy użyteczności 23/32 do prywatnego zastosowania, 23/33/42 do mocno obciążonych pomieszczeń prywatnych i publicznych, jak i średnio obciążonych pomieszczeń przemysłu lekkiego oraz 23/34/43 do intensywnego użytkowania w prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych, do intensywnego użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej i do intensywnego użytkowania w pomieszczeniach przemysłu lekkiego. Zatem mają również zastosowanie w przestrzeniach użyteczności publicznej.

 

Oferta PURLINE obejmuje również panele w formatach 600x100 mm, 1200x200 mm, 1500x250 mm, 1000 x 500 mm.

 

Idealnie dobrana podłoga to również cicha podłoga, dlatego też decydując się na montaż paneli warto pomyśleć o matach podkładowych. Maty podkładowe wineo są dedykowane wszystkim rozwiązaniom podłogowym dostępnym na rynku, natomiast wybór właściwej zależy od wielu czynników, m.in. rodzaju podłoża.

 

Mata silentCOMFORT o grubości 1,5 mm dedykowana jest pod biopodłogi PURLINE w wersji na click, silentRIGID 1,2 mm pod biopodłogi PURLINE w wersji Rigid, a podkład silentPREMIUM wineo o grubości 1,8 mm pod biopodłogi PURLINE w wersji klejowej.

 

Nowością w ofercie wineo są samoprzylepne maty podkładowe singleGLUE wineo i doubleGLUE wineo.

 

Rozwiązania wineo – zarówno biopodłogi PURLINE, jak i maty poliuretanowe to rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu, co potwierdza certyfikat BLAUER ENGEL, a w przypadku biopodłóg PURLINE również cradle to cradle® i Greenguard.

 

Biopodłogi PURLINE wineo składają się z ecuranu – organicznego tworzywa, wykonanego z olejów roślinnych i kredy. Nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak chlor, plastyfikatory czy rozpuszczalniki i są całkowicie pozbawione zapachów oraz wolne od emisji. Mają lekko elastyczną powierzchnię, która jest przyjemnie ciepła dla stóp oraz wytrzymała. Nie ma ryzyka powstania nieestetycznych pęknięć czy odprysków jak w przypadku płytek ceramicznych. Można zatem śmiało wybrać je do salonu, jadalni, pokoju dziecięcego, a nawet do kuchni i łazienki. Są łatwe w montażu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Infrastruktura

Energia słoneczna wyprzedziła węgiel jako źródło energii w UE. Tempo dalszego rozwoju zależy od inwestycji w system i sieć

Zgodnie z założeniami strategii planu REPowerEU do 2030 roku na terenie państw członkowskich ma zostać zainstalowanych niemal 600 GW mocy fotowoltaiki słonecznej. Organizacje takie jak SolarPower Europe walczą o to, aby do tego czasu fotowoltaika stała się głównym źródłem energii elektrycznej. O ile w ostatnich latach odnotowano dynamiczne tempo wzrostu produkcji energii słonecznej, o tyle w kolejnych latach na drodze do realizacji planu może stanąć nienadążająca za tempem rozwoju infrastruktura.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.