Nowość od Icy Dock - kieszeń ToughArmor MB601M2K na dyski M.2 NVMe
Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
ToughArmor MB601M2K-1B to wytrzymała, przenośna kieszeń M.2 NVMe, obsługująca ultraszybki transfer danych 32 Gb/s przy użyciu dysków SSD M.2 PCIe NVMe wszystkich długości oraz marek w tym Samsung, Western Digital, Intel, Crucial, Corsair, Adata.
Wyjmowalna konstrukcja
Ponieważ dyski SSD M.2 nie są zaprojektowane do wymiany bez wyłączania systemu. Używają odsłoniętych płytek drukowanych i delikatnych złączy zwykle przystosowanych do wkładania i wyjmowania tylko 250 razy. Dzięki MB601M2K-1B Twój dysk SSD jest zabezpieczony przez całkowicie metalową warstwę ochronną i pozwala na ponad 10 000 instalacji/dezinstalacji za pomocą konektora ICY DOCK. Dzięki temu proces jest łatwy i bezpieczny. Dodatkowo uziemiona konstrukcja złącza chroni dysk przed udarami elektrycznymi, zapewniając bezpieczeństwo danych. Kieszeń umożliwia zmianę dysku bez ponownego uruchamiania systemu, dzięki czemu jego konserwacja jest szybka i łatwa.
Wygoda i łatwy dostęp
Produkt został wyposażony w regulowane prowadnice M.2, aby pomieścić wszystkie standardowe długości dysków SSD M.2 PCIe NVMe SSD, w tym 2230 (30 mm), 2242 (42 mm), 2260 (60 mm), 2280 (80 mm) i 22110 (110 mm). Blokada zatrzaskuje się w otworze na śrubę SSD, aby zabezpieczyć dysk bez konieczności ich użycia. Dzięki temu pozbędziesz się problemu ciągłego gubienia śrubek, a jednocześnie zadbasz o ochronę dysku przed wibracjami oraz uszkodzeniami.
Najwyższa wydajność
ToughArmor MB601M2K-1B wykorzystuje złącze NVMe U.2 (SFF-8639) do obsługi pełnej przepustowości NVMe wynoszącej 32 Gb/s. To ponad 5 razy szybciej niż poprzedni standard SATA. Dzięki temu urządzenie idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dużej ilości danych, takich jak serwery korporacyjne, centra danych, profesjonalni fotografowie czy inne media.
Bezpieczeństwo
Wytrzymała, w pełni metalowa obudowa, taca i wspornik montażowy pomagają zapewnić długą żywotność produktu. Wbudowany mechanizm antywibracyjny redukuje hałas i chroni przed uszkodzeniami środowiskowymi. Unikalnie zaprojektowana taca ma zintegrowany, aluminiowy radiator z dołączonymi podkładkami termicznymi dla maksymalnego, pasywnego rozpraszania ciepła. Następnie jest ono przepuszczane przez otwory wentylacyjne umieszczone ze wszystkich stron, które współpracują z systemem chłodzenia komputera tak, aby chronić dyski przed uszkodzeniem spowodowanym przegrzaniem, nawet te będące pod obciążeniem. Dodatkowo blokada na klucz zapewnia ochronę przed niepowołanym dostępem.
Trwa Black Week – zgarnij rabaty od marek ZTE i nubia
Nest Bank laureatem Global Retail Banking Innovation Awards za N!Asystenta
Magia Świąt z LAMAX: Kreatywne prezenty dla dzieci, które rozbudzą wyobraźnię!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Ochrona środowiska
Fundusze Norweskie wspierają innowacje w polskich firmach. Ponad 200 projektów otrzymało granty o wartości 92 mln euro
Ponad 200 projektów dofinansowanych kwotą 92 mln euro – taki jest bilans wsparcia z programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021. Mikro-, małe i średnie firmy mogły za pośrednictwem PARP otrzymać granty na realizację innowacyjnych projektów związanych z ochroną środowiska, jakością wód oraz poprawiających jakość życia. – Firmy, które skorzystały z Funduszy Norweskich, odnotowały korzyści biznesowe, efekty środowiskowe, ale też pozabiznesowe, społeczne – ocenia Maja Wasilewska z PARP.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu
Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.