Nowa seria przyczep WELD
Łukasz Witkowski
TEMARED
Al. Lotników Polskich 1
21-045 Świdnik
lukasz.witkowski|temared.com| |lukasz.witkowski|temared.com
889 466 889
temared.com/
Dostępne na rynku skrzyniowe przyczepy bagażowe najczęściej oparte są na konstrukcji skręcanej ze stalowych profili.
A gdyby tak nawet prosta przyczepa transportowa mogła posiadać konstrukcję spawaną?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przedstawiamy serię Weld łączącą najlepsze cechy najpopularniejszych przyczep bagażowych i profesjonalnych przyczep posiadających spawaną konstrukcję.
Wybierać możemy spośród 5 rozmiarów (od 2 do 3,5 m długości), 2 rodzajach zawieszenia (jedna oś, dwie osie lub resor) oraz 2 rodzajach dyszla (uchylny lub stały).
W standardzie najpotrzebniejsze funkcje: koło podporowe, mocowania pasów transportowych, tylna i przednia burta otwierane z możliwością prostego demontażu wszystkich burt.
Dodatkowym atutem tej serii jest bogate wyposażenie opcjonalne m.in. 4 rodzaje pokrowców, 3 rodzaje dodatkowych burt, koło zapasowe, pokrywa aluminiowa, najady, podpory czy przedni reling.
Podsumowując:
- rozmiary: 2014, 2314, 2614, 3015, 3515
- dyszel stały oraz uchylny
- 1 oś, 2 osie lub na resorze.
- wytrzymała spawana konstrukcja
- dyszel stały lub uchylny
- w standardzie burty H400 z nowym profilem gięcia
- tylna i przednia burta otwierana
- wszystkie burty demontowalne
- mocowania pasów transportowych i koło podporowe w standardzie
- szeroki wybór akcesoriów
PETRONAS i IVECO: Wspólnie na drodze ku przyszłości zrównoważonego transportu
Polska ma na ulicach swój autobus elektryczny
Zwrot kasy od Mio – akcja „Cashback” trwa!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł
Historyczna polska akwizycja w USA sfinalizowana. Chemiczny koncern należący do Kulczyk Investments zyskuje mocną pozycję w Ameryce Północnej
Chemiczna grupa Qemetica, należąca do portfela Kulczyk Investments, sfinalizowała transakcję nabycia od koncernu PPG biznesu krzemionki strącanej za 1,2 mld zł, czyli ok. 310 mln dol. Tym samym przejmuje fabryki w Holandii i USA, stając się trzecim graczem w Europie i drugim w Ameryce Północnej na rynku tego surowca, kluczowego m.in. dla globalnej branży motoryzacyjnej.
Infrastruktura
PGE: Na dniach zapadnie decyzja inwestycyjna dla Baltica 2. Ta morska farma wiatrowa ma zacząć działać od 2027 roku
Wyniki finansowe i operacyjne PGE Polskiej Grupy Energetycznej za III kwartał 2024 roku są stabilne i zgodne z wcześniejszymi szacunkami, co pozwala utrzymać kurs na wielkoskalowe inwestycje transformujące polską energetykę – podała spółka. Jednym z flagowych projektów jest budowa Morskiej Farmy Wiatrowej Baltica o łącznej mocy ok. 2,5 GW. W najbliższych dniach zapadnie decyzja inwestycyjna w sprawie jej pierwszego etapu, projektu Baltica 2.
Polityka
P. Serafin: Potrzebujemy bardziej elastycznego unijnego budżetu. UE musi ponownie stać się synonimem innowacyjności i konkurencyjności
Nowy komisarz UE ds. budżetu, zwalczania nadużyć finansowych i administracji publicznej Piotr Serafin wskazuje, że budżet na kolejną perspektywę finansową UE powinien być bardziej elastyczny, by można było reagować w razie wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń. W najbliższych miesiącach będą trwały konsultacje z państwami członkowskimi i Parlamentem Europejskim na temat priorytetowych obszarów na przyszłą siedmiolatkę.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.