Komunikaty PR

Nowa Murowana powiększa się zgodnie z planem

2020-11-30  |  20:00
Biuro prasowe

Murowana Goślina, zlokalizowana około 15 km od Poznania będzie idealnym wyborem dla osób, które chcą być blisko miasta, a jednocześnie cenią sobie spokój. Powstaje tutaj kolejny etap inwestycji Nowa Murowana – nieduży budynek wielorodzinny z 26 mieszkaniami.

 

Do tej pory inwestor osiedla Nowa Murowana zrealizował przy ulicy Tartacznej w Murowanej Goślinie pięć budynków wielorodzinnych, w których znalazło się łącznie 91 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu. Inwestycja powstała z pełną infrastrukturą, do której zaliczają się: wewnętrzne alejki, miejsca parkingowe, czy oświetlenie. Wszystkie lokale mieszkalne znalazły swoich nabywców. W związku z tym, że zainteresowanie lokalami mieszkalnymi w Murowanej Goślinie nadal jest duże, następuje spodziewana kontynuacja tego projektu deweloperskiego i znajdzie się tuż obok. W ramach inwestycji Nowa Murowana 2 zrealizowane zostaną 2 kameralne budynki trzykondygnacyjne. Aktualnie trwają prace w budynku A, stanowiącym już szósty etap całego przedsięwzięcia deweloperskiego. - Do końca października osiągnęliśmy stan surowy, nastąpił także montaż stolarki okiennej w lokalach na wszystkich kondygnacjach. Trwa realizacja kolejnych zadań, w tym m.in. konstrukcja i pokrycie dachu, instalacje elektryczne i wod-kan. Wszystkie prace przebiegają zgodnie z założonym przez nasz dział inwestycyjny harmonogramem, co oznacza, że w połowie przyszłego roku mieszkania będą do odbioru – informuje Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży Nowa Murowana 2.

 

W budynku A znajdzie się 26 mieszkań o powierzchni od 26 do 73 mkw. Tym samym na klientów czekają kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki od 26 do 69 m kw., a na piętrze – przestronne balkony. Ponadto dostępne będą bezpłatne komórki lokatorskie. Podobnie jak w inwestycji wcześniejszej, w nowym projekcie wszystkie lokale będą oddawane w standardzie deweloperskim, z roletami zewnętrznymi dla mieszkań parterowych. Deweloper zadbał także o miejsca postojowe oraz małą architekturę.

 

Nowa Murowana 2 będzie również dobrym miejscem dla rodziny, ponieważ tuż obok inwestycji są placówki oświatowe – ważne dla rozwoju młodszych mieszkańców. W Murowanej Goślinie znajduje się 12 żłobków, przedszkoli oraz punktów przedszkolnych, 5 szkół podstawowych i 2 gimnazja, a także Zespół Szkół, w którego skład wchodzą technikum i szkoła zawodowa.

- W ofercie mieszkaniowej budynku A znajdują się już ostatnie lokale 3-pokojowe. Widok zieleni za oknem i bezpośredni dostęp do ogrodu ucieszy rodziny, które chętnie zamieniają Poznań na Murowana Goślinę – podkreśla Patrycja Pilarczyk. Osiedle powstaje w Murowanej Goślinie, blisko ul. Tartacznej i Kolejowej, skąd odjeżdża szynobus do Poznania. Ta część osiedla, z 26 mieszkaniami, będzie gotowa w połowie 2021 roku i oddana w ręce mieszkańców. Blisko połowa lokali znalazła już swoich nabywców.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Białe łazienki w nieszablonowym wydaniu Biuro prasowe
2021-01-13 | 13:54

Białe łazienki w nieszablonowym wydaniu

Opoczno, najstarszy polski producent płytek ceramicznych i gresowych, proponuje oryginalne interpretacje klasycznych białych okładzin. Kolekcje ścienne w formacie 40x120 cm zaskakują
Dom Marvelstone i Wonderstone – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż inspirowane pięknem m
2021-01-11 | 13:30

Marvelstone i Wonderstone – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż inspirowane pięknem m

Marvelstone i Wonderstone to nowe propozycje polskiego producenta wchodzące w skład setu Home of Stone. Obie kolekcje zachwycają designem, w których głębia barw i wzorów
Dom Modne aranżacje z powiewem luksusu
2021-01-11 | 13:07

Modne aranżacje z powiewem luksusu

Postawmy zatem na nutę luksusu i udajmy się do paryskiej willi, tajskiego spa czy eleganckiego weneckiego hotelu. Wszystko to możliwe do zaprojektowania w naszych czterech ścianach, dzięki

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kosmos

Pandemia opóźniła część projektów kosmicznych, choć nie zahamowała rozwoju branży. Rok 2021 ma przynieść kolejne istotne misje

Choć większość świata zwolniła w 2020 roku w związku z pandemią, przemysł kosmiczny ruszył do przodu. Para astronautów po raz pierwszy wystartowała na orbitę prywatnym statkiem kosmicznym, na Marsa ruszyły trzy oddzielne misje, a setki milionów kilometrów od Ziemi robot przechwycił największą próbkę asteroidy w historii. Jednocześnie wiele firm z sektora kosmicznego boryka się z problemami, zwłaszcza małe i średnie przedsiębiorstwa, które na ogół stanowią większość podmiotów komercyjnych. Tymczasem jakiekolwiek opóźnienia w dostarczaniu materiałów oznaczają albo ogromny wzrost kosztów, albo konieczność rezygnacji z misji.

Medycyna

Można już skorzystać z testów wykrywających COVID-19 w zaledwie pięć minut. Dostępne są także superszybkie i skuteczne testy molekularne

Tylko w Polsce od początku pandemii koronawirusa przeprowadzono blisko 8 mln testów. Początkowo popularnością cieszyły się zwłaszcza testy PCR, które potwierdzają lub wykluczają chorobę COVID-19. Obecnie, podczas drugiej fali, częściej wykonywane są testy na przeciwciała, które pozwalają określić, czy dana osoba przeszła już chorobę. Na rynku pojawiają się kolejne, superszybkie testy, które wykrywają koronawirusa  w ciągu kilku minut, jednak mają mniejszą wiarygodność niż testy PCR. W Polsce można wykonać tzw. ultraekspresy, czyli test molekularny RT-PCR, który wyniki podaje do trzech godzin po badaniu.