Niania elektroniczna EZVIZ BM1 wspiera rodziców w opiece nad dzieckiem
Kamera BM1 w połączeniu z aplikacją EZVIZ pozwala rodzicom na kontrolowanie samopoczucia pociechy zarówno podczas snu czy zabawy, jak i w momencie, gdy płacze i ma gorszy humor. Jest ona wykonana z najlepszej jakości materiałów bezpiecznych dla niemowląt i posiada przemyślaną, bezkablową konstrukcję, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo dziecka. Ponadto, e-niania obsługuje nagrywanie wideo uruchamiane poprzez ruch maleństwa, dzięki czemu rodzice zyskują wizualny album najpiękniejszych chwil dorastania swoich pociech.
Rodzicielstwo w wydaniu smart
Na przestrzeni ostatnich dziewięciu lat kamery wewnętrzne marki EZVIZ zawitały do milionów domów na całym świecie. Elektroniczna niania BM1 to kolejny krok w stronę rozbudowania spektrum produktów inteligentnego domu o nowe kategorie urządzeń odpowiadające na potrzeby użytkowników.
Wyjątkowy design i subtelna konstrukcja BM1 odróżniają e-nianię od tradycyjnych kamer domowych o większych rozmiarach. Jej zwierzęcy kształt i dwie pastelowe wersje kolorystyczne z łatwością wpasowują się do wnętrza każdego dziecięcego pokoju. Co więcej, kamera jest w 100% bez kablowa, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania dodatkowych zabezpieczeń dla przewodów wokół łóżeczka lub w miejscach aktywności dziecka. W trosce o wrażliwą i podatną na alergeny skórę niemowlęcia, EZVIZ zastosował nietoksyczny silikon do owinięcia obudowy kamery, dzięki czemu jest ona bezpieczna na wypadek chęci schwytania urządzenia przez małe ciekawskie rączki.
BM1 spełnia również potrzeby nowej generacji rodziców, którzy korzystają z wygody inteligentnego domu. EZVIZ, w pełni świadomy, jak wymagające jest pojawienie się noworodka, bierze zmianę za rodziców, gdy tylko tego potrzebują. Wbudowany w kamerę chip AI doskonale radzi sobie z wykrywaniem hałasu. Po wykryciu płaczu dziecka, urządzanie automatycznie odtwarza uspokajającą je kołysankę do czasu przybycia opiekunów i wysyła powiadomienie na telefon rodziców. BM1 poza dźwiękiem wykrywa również ludzkie ruchy. Jeśli dziecko porusza się, raczkuje lub próbuje opuścić obszar bezpieczeństwa zaznaczony w aplikacji EZVIZ, rodzice zostaną natychmiast o tym poinformowani.
Dodatkowe funkcje ułatwiające rodzicielstwo:
- Ochrona przez całą noc: Do siedmiu godzin ochrony non-stop na jednym pełnym ładowaniu i wyraźny obraz w nocy bez widocznego czerwonego światła, które mogłoby zakłócić sen dziecka.
- Sterowanie bez użycia rąk: Urządzenie integruje się z Alexą i Google Assistant, dzięki czemu rodzice mogą kontrolować sytuację na bieżąco na wyświetlaczu swojego smartfona, używając komend głosowych.
DORA uderza w fintechy: Czy nowe przepisy zagrożą innowacyjnym firmom?
Bolt, Feminoteka i warszawskie bary łączą siły na rzecz bezpieczeństwa
IT Solution Factor pierwszym partnerem Cohesity w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
P. Serafin: Potrzebujemy bardziej elastycznego unijnego budżetu. UE musi ponownie stać się synonimem innowacyjności i konkurencyjności
Nowy komisarz UE ds. budżetu, zwalczania nadużyć finansowych i administracji publicznej Piotr Serafin wskazuje, że budżet na kolejną perspektywę finansową UE powinien być bardziej elastyczny, by można było reagować w razie wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń. W najbliższych miesiącach będą trwały konsultacje z państwami członkowskimi i Parlamentem Europejskim na temat priorytetowych obszarów na przyszłą siedmiolatkę.
Ochrona środowiska
Pozew przeciwko Skarbowi Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Może to wpłynąć na przyszłe regulacje
Fundacja ClientEarth w imieniu dwóch osób chorych na astmę pozwała właśnie Skarb Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Po raz pierwszy w Polsce sąd będzie musiał zbadać, czy istnieje bezpośredni związek między zanieczyszczeniem powietrza a poważnymi schorzeniami. To przełomowa sprawa, która może zmienić sposób egzekwowania prawa do życia i zdrowia.
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.