Komunikaty PR

Nagroda Superbrands Polska 2020 dla marki Polbruk

2020-03-10  |  11:17
Biuro prasowe
Kontakt
Kamila Nowakowska
Tok Tok

Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl

 

 

Marka Polbruk została nagrodzona tytułem Superbrands Polska 2020. Jest to wyjątkowo prestiżowa nagroda - tytuł ten mogą otrzymać tylko marki, które przejdą przez rygorystyczny Proces Certyfikacji i uzyskają odpowiednie wyniki.

Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką promującą ideę brandingu.  Superbrands identyfikuje, nagradza i prezentuje studia przypadku oraz historie marek, które osiągnęły rynkowy sukces. Organizacja działa w blisko 90 krajach na całym świecie i od 25 lat wyłania najsilniejsze marki na światowych rynkach, które mogą pochwalić się sukcesami w poszczególnych branżach oraz cieszą się uznaniem i renomą. 

 

- Jest nam niezmiernie miło, że nasza marka została doceniona i uhonorowana nagrodą Superbrands Polska 2020. Jesteśmy największym polskim producentem kostki brukowej i wyrobów drogowych. W chwili obecnej posiadamy 19 zakładów produkcyjnych, w których zatrudniamy 700 osób, a w naszym portfolio znajduje się już ponad 400 produktów. W DNA naszej marki wpisanych jest wiele wartości: przede wszystkim troska o potrzeby klientów, partnerów biznesowych i pracowników. Równie ważne są dbałość o wysoką jakość produktów i innowacyjność. Przykładamy niezwykłą wagę do relacji z otoczeniem i dlatego prowadzimy wiele projektów CSR. Każdego dnia staramy się być lepsi. To jest core naszej marki i myślę, że dlatego została zauważona i doceniona. Superbrands Polska 2020 to niezwykłe wyróżnienie. Taka nagroda bardzo motywuje do dalszego działania i pozwala w oczywisty sposób zobaczyć efekty wspólnej pracy i starań całego zespołu. Nagroda ta jest niewątpliwie zasługą wszystkich pracowników spółki Polbruk, przy czym warto wspomnieć, że 50% naszej załogi ma staż pracy powyżej 10 lat, co pokazuje, że to właśnie ludzie są największą wartością naszej firmy.   To właśnie dzięki zaangażowaniu pracowników, za które chciałabym serdecznie podziękować, możemy dziś cieszyć się wspólnie tą wspaniałą nagrodą – mówi Magdalena Pieczulis, Dyrektor Marketingu w firmie Polbruk SA

Nominowane marki wyłaniane są na podstawie badań konsumenckich oraz opinii niezależnych ekspertów. Badanie Superbrands, to największe badanie siły marki w Polsce. Na potrzeby Superbrands 2020 o opinie zapytano ponad 10 tysięcy konsumentów. Łącznie przebadanych zostało ponad 2000 marek zgrupowanych w 100 kategoriach. Badanie zrealizowane zostało przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia. Najważniejszym kryterium wyboru laureatów był indeks siły marki, który wynika z różnicy między wynikiem polecania, a odradzania danej marki. Tytuły Superbrands otrzymały marki, które uzyskały indeks większy niż 70% ze średniej dla TOP 3 w danej kategorii i zostały pozytywnie zarekomendowane przez Radę Marek.  Radę tworzy grono 36 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR. Oceniają oni pozycję rynkową marki na polskim rynku, jakość produktów, usług, relacji b2b oraz innowacyjność i działania CSR.  

 

Według badań ARC Rynek i Opinia aż 63 proc. konsumentów chętniej sięga po produkty i usługi oznaczone godłem Superbrands. Znak ten oznacza bowiem markę godną zaufania, sprawdzoną przez konsumentów, o dobrej reputacji oraz oferującą swoim klientom produkty i rozwiązania najwyższej jakości.

 

Polbruk S.A. – to największy obecnie na polskim rynku producent kostki brukowej i wyrobów drogowych w Polsce, stanowi część międzynarodowego koncernu CRH plc – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. W ofercie Polbruk znajdują się produkty z segmentów - Styl, Klasyka, TOP oraz rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce.

O firmie

www.polbruk.pl

www.facebook.com/polbruk

www.instagram.com/polbruk_inspirujemy/

www.facebook.com/JestemFachowcem

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych Biuro prasowe
2020-06-30 | 11:30

Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych

Warunki klimatyczne panujące w krajach północnych sprawiają, iż skandynawskie technologie grzewcze uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Charakteryzuje je nie tylko
Dom Osiedla dla małych mieszkańców
2020-06-29 | 11:33

Osiedla dla małych mieszkańców

Wybór idealnego mieszkania dla siebie i swoich najbliższych to jeden z celów jakie stawiają przed sobą wszyscy, spełniający swoje marzenia o szczęśliwej rodzinie. Dla dzieci,
Dom Idzie nowe - osiedle Młode Gwiazdowo od Greenbud Development
2020-06-29 | 11:21

Idzie nowe - osiedle Młode Gwiazdowo od Greenbud Development

Deweloper Greenbud Development w 2020 roku nie zwalnia tempa. Firma oprócz realizacji w gminie Swarzędz - osiedle Zielone Rabowice II, który już niebawem powiększy się o V etap

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Nowa strategia CERN ma pomóc odkryć tajemnice Wszechświata. Naukowcy będą też opracowywać rewolucyjne technologie i innowacyjne terapie medyczne [DEPESZA]

Medycyna, biotechnologia, sztuczna inteligencja czy robotyka – to tylko część obszarów, nad którymi będą w najbliższych latach pracować naukowcy ze Starego Kontynentu. Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN ogłosiła niedawno strategię, która określa przyszłość badań w dziedzinie fizyki cząstek elementarnych. Priorytetami będą badanie bozonu Higgsa, czyli cząstki elementarnej, która może wyjaśnić tajemnice Wszechświata, oraz badanie granicy wysokoenergetycznej.

E-commerce

Pandemia przyspiesza rozwój aplikacji mobilnych do walki z jej skutkami. Wiele z nich pozwala firmom na wyeliminowanie bezpośredniego kontaktu z klientem

Restrykcje pandemiczne utrudniły prowadzenie biznesów, w których kontakt z klientem stanowi podstawę działania. Na ratunek przyszły rozwiązania mobilne – aplikacje smartfonowe umożliwiły przeniesienie procesów sprzedażowych do sieci czy nawiązanie kontaktu z partnerem biznesowym za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Potencjał aplikacji mobilnych w ograniczaniu skutków pandemii doceniają nawet te biznesy, które dotychczas nie korzystały z żadnych rozwiązań mobilnych.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.