Mio MiVue C590 – doskonała jakość nagrań w super cenie
Widoczne jak w wideorejestratorze
Kamera samochodowa Mio MiVue C590 może poszczycić się zastosowaniem sensora Sony premium STARVIS. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się jasnymi i wyraźnymi nagraniami, niezależnie od warunków oświetleniowych. Kontrast, szczegółowość i bogata kolorystyka są zapewnione nawet w bardzo słabym świetle, co umożliwia rejestrację szczegółowych nagrań w każdej sytuacji.
MiVue C590 wykorzystuje też zaawansowaną technologię Mio Night Vision Pro, która zapewnia idealną jasność i płynność nagrania. Dzięki profesjonalnej technologii automatycznego dostrojenia obrazu i wysokiej jakości szklanym soczewkom, każdy film będzie odpowiednio doświetlony, zachowując wysoką jakość nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Dzięki takim rozwiązaniom MiVue C590 rejestruje znacznie więcej, niż konkurencyjne kamery w podobnej cenie.
Jedź bezpiecznie i unikaj mandatów
Mio MiVue C590 posiada użyteczną funkcję ostrzeżenia przed odcinkowymi pomiarami prędkości. Umożliwia to kierowcom świadomość dystansu do zbliżających się fotoradarów, informując o ograniczeniach prędkości oraz średniej prędkości na danym odcinku drogi. Obecność tej funkcji gwarantuje, że już nigdy nie zapłacimy mandatu za przekroczenie prędkości!
Superkondensator sercem kamery
Oprócz swoich zaawansowanych funkcji nagrywania i monitorowania, Mio MiVue posiada superkondensator, co stanowi kluczową cechę dla użytkowników podróżujących w trudnych warunkach. Superkondensator charakteryzuje się większą trwałością, odpornością na wysokie i niskie temperatury oraz dłuższym cyklem życia niż tradycyjne baterie litowo-jonowe. Dzięki temu MiVue C590 może działać niezawodnie, niezależnie od temperatury otoczenia.
Superkondensator w MiVue C590 pozwala na szybkie ładowanie i wydłuża czas pracy kamery, zapewniając ciągłe nagrywanie i monitorowanie, nawet podczas długotrwałego postoju pojazdu.
Bezpieczne parkowanie
Innowacyjny tryb postojowy pozwala kamerze MiVue C590 automatycznie rejestrować obraz w momencie wykrycia ruchu z przodu pojazdu. Dzięki temu, nawet gdy użytkownik jest poza samochodem, wideojestrator gromadzi dowody, co może być niezwykle pomocne w przypadku różnych incydentów, stłuczek lub aktów wandalizmu.
Kamera Mio MiVue C590 kosztuje 349 zł.

Przełomowe badanie. Polscy właściciele ciężarówek chcą elektryków

Już wkrótce: Hak holowniczy Steinhof do Dacii Duster III

Indyjski gigant zbuduje w Żaganiu fabrykę
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Konsument
Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy

Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.