Komunikaty PR

Mieszkania w Enklawie Winogrady – gotowe do zamieszkania!

2021-01-29  |  18:00

Budowa inwestycji Enklawy Winogrady w Poznaniu została zakończona, dzięki temu większość nabywców w styczniu odebrało klucze do swoich mieszkań. Aktualnie trwają już ostatnie odbiory. W jednym z budynków deweloper przygotował nowe biuro sprzedaży, w którym klienci będą mogli nabyć gotowe do odbioru - lokale mieszkalne.

Budowa inwestycji Enklawy Winogrady została zakończona, podobnie jak otoczenie całego osiedla, zgodnie z założonym harmonogramem. – Dotrzymanie terminów i wszelkich zobowiązań wobec nabywców jest dla nas priorytetem. Cieszymy się, że wszystko przebiegło i przebiega zgodnie z planem. Aktualnie przygotowujemy się do aktów przeniesienia własności na klientów. Spotkania w kancelarii odbędą się na przełomie lutego i marca – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. W ramach tego projektu powstały 3 budynki wielorodzinne - A, B oraz C. Pierwszy, trójkondygnacyjny, składa się z 18 mieszkań, zaś dwa ostatnie zawierają po 51 mieszkań usytuowanych na pięciu kondygnacjach. Dla przyszłych mieszkańców wybudowane zostały również 4 podziemne hale garażowe ze 134 miejscami postojowymi łącznie. Natomiast na parkingu naziemnym możliwych do zaparkowania będzie 58 samochodów.

- Jako deweloper zadbaliśmy, aby wszelkie prace budowlane zakończyły się zgodnie z harmonogramem. To świetna wiadomość dla każdego, kto chce rozpocząć nowy rok od zmian. Natomiast klientom, którzy już nabyli swoje mieszkania, sukcesywnie od początku stycznia przekazywaliśmy klucze. Teraz z pewnością przyjdzie czas na wykończenie wnętrz lokali. Dziękujemy za zaufanie i życzymy wszystkim naszym mieszkańcom powodzenia - powiedział inwestor osiedla, Krystian Cebulski. Trwają dosłownie ostatnie odbiory, które w najbliższych dniach również zostaną zakończone.

Enklawa Winogrady to nie tylko budynki mieszkalne, ale także zielony dziedziniec z ławkami, aż 3 rowerownie, a od wiosny gotowy będzie także plac zabaw dla dzieci. Inwestycja położona jest na poznańskich Winogradach u zbiegu ulic: Czarnej Roli i Pasterskiej. To miejsce gwarantuje dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego, placówek edukacyjnych oraz parków: Gagarina i Szelągowskiego, a także Cytadeli. W kilkanaście minut można dotrzeć też nad Jezioro Rusałka lub Sołacz.

Oprócz mieszkań, które w większości zostały oddane do rąk klientów, inwestycja oferuje jeszcze ostatnie do nabycia, gotowe do odbioru, lokale mieszkalne, położone na różnych kondygnacjach budynków B i C. W ich skład wchodzą mieszkania 2- oraz 3-pokojowe. We wnętrzu pomieszczeń znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój. Zależnie od metrażu, który mieści się między 56 a 77 m. kw. w środku są 1 lub 2 pokoje – Wciąż oferujemy klasyczne rozwiązania, funkcjonalne układy, które pozwalają na swobodną aranżację wnętrz, tworząc wiele ciekawych możliwości - dodał Krystian Cebulski.

 

W jednym z budynków deweloper przygotował biuro sprzedaży, w którym klienci będą mogli poznać ofertę, zarezerwować oraz nabyć wolne jeszcze mieszkania. - Nowe biuro pozwoli nam na przyjemniejszy kontakt z klientami, którzy oczekują rzetelnej obsługi w profesjonalnych warunkach. Spotkania są możliwe, po uprzednim umówieniu się. Rzecz jasna dotrzymujemy wszelkich zasad higieny, ze względu na trwającą pandemię i obowiązujące obostrzenia. - podsumował Krystian Cebulski.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.

Ochrona środowiska

Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.

Problemy społeczne

Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier

Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.