Komunikaty PR

Matthew S, znany producent i muzyk, postawił na dyski NAS Asustor

2020-04-01  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.1 MB )

Mimo postępu technologicznego, są branże, gdzie składowanie danych nadal jest wyzwaniem. Zmagają się z nim m.in. producenci muzyczni, którzy realizują wiele projektów jednocześnie. Rozwiązanie musi być pojemne, niezawodne, wydajne i zapewniać bezpieczeństwo. Matthew S, włoski muzyk i producent, wybrał NAS Asustor. 

Dla osób, które realizują projekty dla branży rozrywkowej, nie istnieje przestrzeń, która byłaby zbyt duża. Kluczowe jest również bezpieczeństwo danych. I mowa tu zarówno o ciągłej ich dostępności, jak również o zachowaniu poufności. Utrata projektu lub jego wyciek mogą spowodować ogromne straty materialne i wizerunkowe. Po wykonaniu stosownego researchu, Matthew S postanowił zaufać firmie Asustor.

 

Włoski producent muzyki elektronicznej, kompozytor i muzyk wybrał dysk NAS Asustor Nimbustor 4. Podczas pracy potrzebuje on pojemnej i niezawodnej przestrzeni dyskowej. Jeden projekt muzyczny zajmuje nawet 1 GB. W skali miesiąca przekłada się to na co najmniej kilkadziesiąt gigabajtów danych, które muszą być zawsze dostępne i bezpieczne. Ich utrata lub nieautoryzowany dostęp do nich nie wchodzą w grę.

 

Gdy zwykła chmura to za mało...

 

Takim wymaganiom nie sprostała m.in. przestrzeń oferowana przez jednego z czołowych dostawców usług chmurowych. Problemem okazały się tutaj ilość dostępnego miejsca oraz bezpieczeństwo poufnych danych, których wyciek mógłby okazać się bardzo kosztowny. Stąd po latach eksplorowania i testowania różnych opcji, z zapisywaniem danych na lokalnym dysku włącznie, Matthew zdecydował się na Nimbustora 4 AS5304T firmy Asustor.

 

Kluczem do sukcesu okazały się tutaj niski koszt wdrożenia rozwiązania przy jednoczesnej elastyczności i funkcjonalności. Matthew S docenia szeroki wybór aplikacji, które dają mu wiele możliwości, w tym łatwy dostęp do projektów przy zachowaniu prywatności. Dzięki Nimbustorowi 4 może on zwolnić miejsce na dysku stacji roboczej. Jednocześnie artysta ma dostęp do projektów z dowolnego urządzenia, w tym smartfonu, i może się łatwo i efektywnie nimi dzielić. Ma to niebagatelne znaczenie zwłaszcza podczas warsztatów i w szkołach, gdzie wspólna praca i szybki dostęp do danych to podstawa.

 

Producent docenia oferowane przez platformę Asustora możliwości katalogowania i zarządzania kontentem. Do mocnych stron zalicza także wydajność i kulturę pracy dysku sieciowego Nimbustor 4. Szereg funkcji chroniących dane przed uszkodzeniem i utratą oraz bezproblemowa współpraca z chmurami to kolejne cechy, które pozwalają muzykowi skupić się na pracy, zapewniając spokój ducha.

 

Twórcy stawiają na dyski sieciowe Asustor

 

Historia włoskiego producenta to jeden z licznych przykładów na to, że zdobywane przez dyski NAS Asustor wyróżnienia i nagrody nie są tylko marketingowym chwytem. Oferowane przez nie możliwości, wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność sprawiają, że ufają im szpitale i służba zdrowia, doświadczeni i wymagający redaktorzy (PCMag Editor’s Choice) czy twórcy (m.in. Matthew S, studio Lensvid.com), którzy nie kryją się z wyborami, których dokonali.

 

Bohater niniejszej historii, Asustor Nimbustor 4 AS5304T, jest dostępny w polskich sklepach w cenie ok. 2600 zł.


 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Jeden przycisk robi różnicę! Zestaw bezprzewodowy Hama WKM-750 z klawiszem AI Biuro prasowe
2024-11-19 | 10:16

Jeden przycisk robi różnicę! Zestaw bezprzewodowy Hama WKM-750 z klawiszem AI

Niemiecka marka Hama zaprezentowała właśnie elegancką bezprzewodową aluminiową klawiaturę, która łączy się z komputerem drogą radiową i przez Bluetooth. Cechuje się
Komputery Spryt i komfort na topie. Zestaw bezprzewodowy z myszą i klawiaturą Hama WKM-550
2024-11-12 | 11:28

Spryt i komfort na topie. Zestaw bezprzewodowy z myszą i klawiaturą Hama WKM-550

Niemiecki producent zaprezentował swoją nowatorską pełnowymiarową, cichą klawiaturę  z połączeniem radiowym oraz Bluetooth. Wyróżnia się mechaniką nożycową, funkcjami
Komputery WiFi 7 - ultraszybka sieć bezprzewodowa w domu i w biznesie
2024-10-22 | 10:15

WiFi 7 - ultraszybka sieć bezprzewodowa w domu i w biznesie

WiFi 7 – nowa era łączności bezprzewodowej Dzięki uprzejmości Centrum Kompetencyjnego AB S.A. przedstawiciele polskiej filii Zyxel Networks mieli możliwość zaprezentować

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie

Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.

Ochrona środowiska

Fundusze Norweskie wspierają innowacje w polskich firmach. Ponad 200 projektów otrzymało granty o wartości 92 mln euro

Ponad 200 projektów dofinansowanych kwotą 92 mln euro – taki jest bilans wsparcia z programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021. Mikro-, małe i średnie firmy mogły za pośrednictwem PARP otrzymać granty na realizację innowacyjnych projektów związanych z ochroną środowiska, jakością wód oraz poprawiających jakość życia. – Firmy, które skorzystały z Funduszy Norweskich, odnotowały korzyści biznesowe, efekty środowiskowe, ale też pozabiznesowe, społeczne – ocenia Maja Wasilewska z PARP.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu

Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.