Lexmark rozszerza serię BSD o cztery nowe modele produktów
Firma Lexmark przedstawiła cztery nowe modele produktów stworzone specjalnie dla kanału sprzedaży rozwiązań biznesowych (BSD). Te cztery modele umożliwiają nam rozszerzenie linii BSD tak, aby w pełni obsługiwać małe grupy robocze i zapewniać klientom naszych dealerów monochromatyczne i kolorowe drukarki biurkowe oraz urządzenia wielofunkcyjne.
Monochromatyczna drukarka laserowa Lexmark M1342, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne XM1342, kolorowa drukarka laserowa C2326 i kolorowe urządzenie wielofunkcyjne XC2326 są mniejsze i lżejsze niż produkty konkurencji. Są to solidne i niezawodne produkty klasy biznesowej zbudowane na stalowych ramach.
Cechy produktów BSD:
- Małe wymiary i waga modeli stacjonarnych BSD.
- Unikalne kasety BSD.
- Wi-Fi w standardzie.
- Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 2,8 cala (7,2 cm) do wszystkich urządzeń wielofunkcyjnych i kolorowej drukarki.
- Cloud Connectors w standardzie dla modeli z ekranem dotykowym.
- Skanery DADF w standardzie w urządzeniach wielofunkcyjnych.
- Opcjonalny podajnik na 550 arkuszy do druku monochromatycznego; do 2 opcjonalnych podajników na 250 arkuszy do urządzeń drukujących w kolorze.
- Bezpieczeństwo - cała linia wyposażona w funkcje bezpieczeństwa.
– Nasze urządzenia z linii biznesowej (BSD) umożliwiają pracownikom drukowanie z dowolnego miejsca. Jednak przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa danych. Każda organizacja musi być w stanie w bezpieczny sposób zarządzać urządzeniami sieciowymi, chronić je przed hakerami i gwarantować fizyczną ochronę przechowywanych danych – mówi Łukasz Wojtkowiak, BSD Key Account Manager Lexmark International Polska – Nasze nowe urządzenia mają wi-fi w standardzie, są małe i bardzo funkcjonalne.
Nowy system wykrywania i sygnalizacji pożaru w Data Centre w Warszawie
Chatbot AI w kuchni – rewolucyjne narzędzie od Maspex na Uwielbiam.pl
5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
IT i technologie
W Krakowie powstało centrum operacyjne cyberbezpieczeństwa. Sektor małych i średnich firm zyska dostęp do specjalistycznych usług [DEPESZA]
Security Operations Center, które zostało uruchomione w ramach Centrum Technologicznego Hitachi w Krakowie, ma zapewnić firmom dostęp do usług specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bez konieczności tworzenia własnych działów IT. Dla przedsiębiorstw outsourcing tego typu zadań jest rozwiązaniem, które pozwala uniknąć wysokich nakładów inwestycyjnych, zabezpieczyć się przed coraz intensywniejszymi atakami hakerów, a także sprostać wymogom legislacyjnym.
Edukacja
Podwyżki wynagrodzeń nie rozwiążą problemu niedoboru nauczycieli. Ważny jest też prestiż zawodu i obciążenie obowiązkami
Niski poziom wynagrodzenia nauczycieli w porównaniu z innymi zawodami to tylko jeden z czynników, które wpływają na niedobór kadr pedagogicznych w różnych krajach. Z analizy naukowców z Wielkiej Brytanii wynika, że popularne strategie szybkich rozwiązań, takie jak programy stypendialne, nie działają w długiej perspektywie. Potrzebne jest więc nie tylko zwiększenie płac, ale i budowanie prestiżu tego zawodu, by osoby, które mają predyspozycje do jego wykonywania, nie bały się obierać takiej ścieżki kariery zawodowej.
Fundusze unijne
Coraz więcej inwestorów stawia na budownictwo modułowe. Kolejne dwa lata powinny przynieść duże wzrosty
Do 2030 roku rynek budownictwa modułowego ma osiągnąć wartość 7 mld zł – szacuje firma Spectis. Szczególnie ten i przyszły rok będą dla niego korzystne ze względu na duży napływ środków z KPO, których wydatkowanie wiąże się z ograniczeniami czasowymi. Presja kosztowa i czasowa oraz otwartość na nowe technologie może skłonić inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych do zwrotu w kierunku budynków modułowych.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.