Komunikaty PR

Laptopy Huawei, w tym najnowszy MateBook D 15, w nowych cenach i z prezentem

2020-03-10  |  16:30
Biuro prasowe

Laptopy Huawei MateBook D 15, MateBook X Pro (z procesorem Intel Core i7 oraz Intel Core i5) oraz MateBook 13 dostępne są w nowych, atrakcyjnych cenach. Każdy, kto kupi urządzenie objęte promocją, otrzyma w prezencie plecak na laptop. Plecak dodawany jest również przy zakupie MateBook’a D 14. Promocja potrwa do 29 marca lub do wyczerpania zapasów.

 

MateBook D 15 można kupić teraz w cenie 2599 zł, MateBook X Pro z procesorem Intel Core i5 za 5499 zł, MateBook X Pro z procesorem Intel Core i7 – za 5999 zł, a MateBook 13 w cenie 3999 zł. Przy zakupie każdego z tych urządzeń (oraz MateBook’a D 14, który nie jest objęty promocją cenową) dodawany jest plecak na laptop w prezencie. Aby otrzymać plecak, wystarczy zarejestrować zakup laptopa na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/promo/matebook/. Po weryfikacji, plecak zostanie wysłany do kupującego. W przypadku zakupu wybranego laptopa w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia lub w oficjalnym sklepie internetowym, plecak będzie można otrzymać za 1 zł od razu w sklepie lub na stronie produktu na huawei.pl.

 

Laptopy Huawei w nowych cenach i z prezentem dostępne są w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia, w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl oraz w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Szczegóły oferty u partnerów dostępne są w poszczególnych sklepach.

 

MateBook D 14 i MateBook D 15 2020 to następcy jednych z najbardziej popularnych laptopów w Polsce ubiegłego roku. Odświeżone modele wyróżniają się wysokiej rozdzielczości ekranem FHD z wąskimi ramkami, elegancką i smukłą obudową z aluminium oraz rozwiązaniem Huawei Share, które oferuje m.in. funkcję OneHop do zbliżeniowego przesyłania danych między laptopem a smartfonem Huawei z technologią NFC i oprogramowaniem EMUI 9 albo nowszym. Huawei Share dotychczas dostępny był w najdroższych urządzeniach producenta. Dotyczy to również czytnika linii papilarnych, który zintegrowany jest z przyciskiem zasilania i pozwala uruchomić laptop bardzo szybko.

 

Huawei MateBook 13 natomiast wyposażony jest w ekran FullView 2K o wysokiej rozdzielczości oraz wyróżnia się ultrasmukłym i eleganckim designem, który zapewnia wygodę użytkowania – zamknięty laptop ma zaledwie 15 mm wysokości, a powierzchnią dorównuje kartce papieru A4. MateBook 13 wspiera również funkcję OneHop, pozwalającą na szybkie przesyłanie plików między urządzeniami Huawei.

 

Seria MateBook X Pro to jedne z najlepszych ultrabooków Huawei. Wyróżniają się nie tylko wydajnością, ale również eleganckim, ultrasmukłym designem. Ultrabooki wyposażone są w dotykowy ekran FullView 3K, który zajmuje aż 91% przedniej powierzchni, czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania oraz funkcję Huawei Share.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery BRAK ZDJĘCIA
2020-05-15 | 10:32

Internet Rzeczy, AI, aplikacje dla nadawców i adresatów. Technologie, które skra

W drugiej połowie marca zapotrzebowanie na ekspresowe przesyłki wzrosło na całym świecie o 183 proc.[1] Mimo globalnej pandemii i utrudnień w łańcuchach dostaw, międzynarodowe przesyłki wysyłane z DHL Express wciąż trafiają do
Komputery Deepcool Neptwin RGB - chłodzenie wieżowe dla geeków
2020-04-23 | 01:00

Deepcool Neptwin RGB - chłodzenie wieżowe dla geeków

Deepcool Neptwin RGB to dwuwieżowe chłodzenie przeznaczone do high-endowych PC. Charakteryzuje się ono pokaźnymi rozmiarami, podświetlanymi wentylatorami i ceną, która zdaje się być
Komputery Stacja dokująca - niezbędnik posiadacza MacBooka
2020-04-17 | 01:00

Stacja dokująca - niezbędnik posiadacza MacBooka

Mimo upływu czasu, posiadacze MacBooków w dalszym ciągu nie mają łatwego życia. Interfejsy USB-C i Thunderbolt nie cieszą się dużą popularnością, przez co podłączenie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Robotyka i SI

Pandemia przyspiesza robotyzację polskich firm. Ludzie są coraz częściej zastępowani przez maszyny [AUDIO]

Firmy rozszerzają sposób korzystania z robotów w celu zwiększenia dystansu społecznego i zmniejszenia liczby pracowników, którzy muszą fizycznie przyjść do pracy. Roboty są również stosowane do wykonywania zadań, których pracownicy nie mogą realizować zdalnie. W Polsce obecnie na 10 tys. zatrudnionych przy produkcji przemysłowej przypadają zaledwie 42 roboty. W sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym należymy już jednak do europejskiej czołówki.

Firma

Wideokonferencje będą szeroko wykorzystywane także po pandemii. Nowa platforma komunikacyjna ma być bezpieczniejsza od popularnych na rynku narzędzi [DEPESZA]

W dobie pandemii koronawirusa na popularności zyskują narzędzia do prowadzenia wideokonferencji. Możliwość prowadzenia rozmów grupowych na żywo w dużym gronie odbiorców pozwoli zastąpić klasyczne spotkania biznesowe. Nie wszystkie platformy tego typu zapewniają jednak pełne bezpieczeństwo użytkownikom telekonferencji. Firma StrikeForce Technologies postanowiła zaprojektować komunikator nowej generacji, który z jednej strony będzie prosty w obsłudze, z drugiej zaś zadba o prywatność rozmówców.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.