Komunikaty PR

Jeden adres, wiele zalet – Śródka OdNowa 2

2020-11-24  |  01:00
Biuro prasowe

Śródka to jedna z modniejszych lokalizacji w Poznaniu. Z roku na rok zyskuje coraz więcej mieszkańców i nabywców nowych lokali. Przyczyn popularności jest wiele. Wśród najważniejszych czynników decydujących o wyborze Śródki na swoje miejsce zamieszkania trzeba wymienić dobrą komunikację, liczne tereny zielone i rekreacyjne oraz bogate zaplecze usługowo-handlowe. Wszystkie te zalety posiada Śródka OdNowa 2. Inwestycja jest dowodem, że można wygodnie mieszkać w tej części miasta.

Śródka to dzielnica stanowiąca kwintesencję miejskiego życia. Tutaj wszystko jest pod ręką i to właśnie tutaj powstaje najnowsza inwestycja Grupy Partner. Śródka OdNowa 2 jest miejscem, które doceniają zainteresowani mieszkaniami ze względu na dogodną lokalizację. Umiejscowienie projektu jest na tyle uniwersalne, że stanowi dobre rozwiązanie dla singli, rodzin z małymi dziećmi czy dorastającą młodzieżą. W jego sąsiedztwie mieszczą się prestiżowe szkoły, zarówno państwowe, jak i prywatne. Atutem są też tereny rekreacji, takie jak Jezioro Maltańskie, Ostrów Tumski oraz Termy Maltańskie, które od inwestycji dzieli zaledwie 800 metrów. Dogodna komunikacja miejska powoduje, że łatwo stąd dostać się w każdą stronę miasta czy to do centrum, czy na jego obrzeża. Droga rowerowa na Śródkę i Wartostradę, Jezioro Maltańskie zapewniają wytchnienie po pracy, zapewniają aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Do tego komfortowy rozkład komunikacji miejskiej podnosi komfort życia.

W projekcie Śródki OdNowa 2 przygotowano 83 mieszkania o zróżnicowanej powierzchniach. Metraż waha się od 27 do 80 mkw. Są to funkcjonalne kawalerki, oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe przestrzenie. Parterowe lokale będą posiadały ogródki, zaś mieszkania usytuowane na piętrze przestronne balkony. – Preferencje klientów są dla nas niezwykle ważne. W fazie budowy dajemy możliwość wprowadzenia zmian w aranżacji wnętrz poszczególnych mieszkań. Lokale zostały tak zaprojektowane, by pozwalały na łączenie ich w pionie, jak i poziomie. Tym samym można stworzyć przestrzeń, dającą nawet ponad 100-metrowe mieszkanie, 5-6 pokojowe. Takie rozwiązanie pozwala również w przyszłości na powtórne podzielenie lokali – podkreśla Karolina Skrzypek z Grupy Partner. Ceny wolnych mieszkań rozpoczynają się od 270 tys. zł brutto, a zgodnie z harmonogramem pierwsi właściciele klucze do własnych M otrzymają w IV kwartale 2021 roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Infrastruktura

Energia słoneczna wyprzedziła węgiel jako źródło energii w UE. Tempo dalszego rozwoju zależy od inwestycji w system i sieć

Zgodnie z założeniami strategii planu REPowerEU do 2030 roku na terenie państw członkowskich ma zostać zainstalowanych niemal 600 GW mocy fotowoltaiki słonecznej. Organizacje takie jak SolarPower Europe walczą o to, aby do tego czasu fotowoltaika stała się głównym źródłem energii elektrycznej. O ile w ostatnich latach odnotowano dynamiczne tempo wzrostu produkcji energii słonecznej, o tyle w kolejnych latach na drodze do realizacji planu może stanąć nienadążająca za tempem rozwoju infrastruktura.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.