Jak zbudować perfekcyjną biznesową garderobę i jak o nią systematycznie dbać?
dfusion
al. Zjednoczenia 36 lok. 5
01-830 Warszawa
lukasz.lyczkowski|dfusion.pl| |lukasz.lyczkowski|dfusion.pl
606825276
https://dfusion.pl/
Dobrze przemyślana garderoba biznesowa to zarazem garderoba funkcjonalna, która posłuży nam przez lata. Wysokiej jakości marynarki i garnitury stanowią jej podstawę, dlatego zawsze powinny być w zasięgu ręki – odświeżone i wygładzone. Jak to osiągnąć bez konieczności odbywania regularnych wizyt w pralni? Sposobem Kasi Sokołowskiej jest szafa parowa Samsung AirDresser.
W zgodzie z biznesowym dress-code
Elegancki strój, dopasowany do miejsca spotkania i sytuacji, jest jednym z ważnych elementów biznesowego savoir-vivre’u. W tym, jak dobieramy poszczególne jego elementy, musimy wykazać się dużym wyczuciem. Przede wszystkim jednak ubrania powinny być perfekcyjnie czyste, świeże i pozbawione zagnieceń. Kasia Sokołowska znana jest z nieskazitelnego stylu, w którym dominują perfekcyjnie skrojone, wykonane z wysokiej jakości tkanin marynarki i garnitury. W ich odświeżaniu pomaga jej szafa parowa Samsung AirDresser, której jest ambasadorką.
„Stawiając na dobrą jakość zyskujemy ubrania, które posłużą nam przez długi czas. Marynarki i garnitury stanowią chyba najbardziej uniwersalną część mojej szafy. Sprawdzają się u mnie podczas wielu okazji i czuję się w nich po prostu świetnie. Na spotkanie biznesowe wybieram najczęściej garnitur o klasycznym kroju, ale za to w wyrazistym kolorze, oraz szpilki. Dzięki szafie parowej Samsung AirDresser mogę odświeżać swoją biznesową odzież – w tym także koszule czy eleganckie sukienki za kolano – po każdym spotkaniu lub wydarzeniu, bez obaw o zniszczenie tkanin spowodowane zbyt częstym praniem i bez wychodzenia z domu.” – mówi Kasia.
Odświeżanie za pomocą jednego przycisku
Większość marynarek i garniturów, szczególnie tych wykonanych z wysokojakościowych materiałów, takich jak bawełna, wełna czy len, zwykle nie nadaje się do zwykłego prania w pralce. Na szczęście Cykl Suits został zaprojektowany specjalnie z myślą o nich. Odświeżając ubrania za pomocą szafy Samsung AirDresser zatroszczymy się o materiał, który może źle znosić chemiczne czyszczenie. Szafa odświeżająca zadba także o perfekcyjny wygląd eleganckich koszul i sukienek.
Aby cieszyć się doskonałymi efektami wystarczy powiesić ubrania na wieszaku AirHanger, za pomocą którego para wniknie w każdy fragment materiału. Następnie zamykamy drzwi szafy Samsung, wybieramy odpowiedni program i po kilkudziesięciu minutach wyjmujemy rzeczy dokładnie odświeżone. Technologia JetSteam wygładza zagniecenia oraz eliminuje wirusy, bakterie, alergeny i inne zarazki*, a lampa UV, w połączeniu z filtrem ceramicznym, skutecznie pozbywa się nieprzyjemnych zapachów**. Na koniec następuje suszenie w niskiej temperaturze pomagające przywrócić włóknom ich naturalną strukturę.
Parowa szafa Samsung AirDresser umożliwia wygodne oraz systematyczne odświeżanie ubrań, a przy tym dba o tkaniny wydłużając życie naszych ulubionych rzeczy.
Aby dowiedzieć się więcej o korzystaniu z szafy Samsung AirDresser obserwuj Instastories Kasi Sokołowskiej.
Szczegóły dotyczące produktu znajdziesz na https://www.samsung.com/pl/campaign/air-dresser/
* Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) do 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) do 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) do 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) do 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.
** Zweryfikowane przez Intertek. Eliminuje do 99% kwasu izo-walerowego: pot, 4-etenylopirydyna: tytoń, aldehyd walera: zapach pieczonego mięsa i tetrachloroetylen: czyszczenie chemiczne. Badanie kwasu izo-waleriowego i 4-etenylopirydyny na podstawie normy KS K0891. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania.

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników
Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Prawo
UE lepiej przygotowana na reagowanie na klęski żywiołowe. Od czasu powodzi w Polsce pojawiło się wiele usprawnień

Na tereny dotknięte ubiegłoroczną powodzią od rządu trafiło ponad 4 mld zł. Pierwsze formy wsparcia, w tym zasiłki, pomoc materialna czy wsparcie dla przedsiębiorców, pojawiły się już w pierwszych dniach od wystąpienia kataklizmu. Do Polski ma też trafić 5 mld euro z Funduszu Spójności UE na likwidację skutków powodzi. Doświadczenia ostatnich lat powodują, że UE jest coraz lepiej przygotowana, by elastycznie reagować na występujące klęski żywiołowe.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.