Komunikaty PR

Jabra wprowadza nowe słuchawki z serii Evolve2

2023-03-27  |  17:10

Jabra, wiodąca na świecie marka profesjonalnych urządzeń audio, rozszerza swoją najlepiej sprzedającą się linię profesjonalnych zestawów słuchawkowych, serię Jabra Evolve, o nowe zestawy ze średniej półki Evolve2. Rewolucyjny zestaw Jabra Evolve2 65 Flex, Jabra Evolve2 55 i Jabra Evolve2 50 zostały zaprojektowane z myślą o bardzo elastycznej pracy hybrydowej.

Badania przeprowadzone przez Jabra w 2022 roku** pokazały, że 80% wszystkich spotkań na świecie ma charakter w pełni wirtualny lub hybrydowy, a pokolenie hybrydowe, jakim jest generacja Z, uważa, że ich "biurem" jest laptop, zestaw słuchawkowy i dowolne miejsce z dobrym połączeniem internetowym, a zdarza im się pracować w "trzeciej przestrzeni", takiej jak strefa co-workingowa, kawiarnia lub biblioteka. Nowe zestawy słuchawkowe Evolve2 mają wyposażyć użytkowników w najbardziej przydatne i profesjonalne funkcje chroniące ich strefę skupienia i umożliwiające odbieranie połączeń i prowadzenie spotkań bez względu na otoczenie. Dodatkowo mają one zoptymalizowany dźwięk do zastosowań profesjonalnych i do słuchania muzyki, więc nie ma potrzeby przełączania słuchawek, gdy nadejdzie czas na przerwę.

Jabra Evolve2 65 Flex: najbardziej mobilny profesjonalny zestaw słuchawkowy* z unikalną konstrukcją typu "fold-and-go".

Aby zapewnić maksymalną elastyczność, zestaw Jabra Evolve2 65 Flex ma wyjątkową konstrukcję typu "fold-and-go" ze składanym pałąkiem i zmniejszonymi nausznikami. Zestaw jest dostępny z miękkim, trwałym etui, które umożliwia użytkownikom łatwe schowanie go nawet do najmniejszej torby lub kieszeni. Dzięki zestawowi słuchawkowemu użytkownicy mogą być pewni, że będą wyraźnie słyszani nawet w najbardziej hałaśliwych miejscach, dzięki wydajnemu chipsetowi, zaawansowanemu algorytmowi cyfrowemu i mikrofonom Jabra ClearVoice z funkcją kształtowania wiązki dla otwartych biur. Chipset i technologia redukcji hałasu zapewniają najlepszą w swojej klasie* hybrydową aktywną redukcję hałasu (ANC), a ściśle przylegające do ucha poduszeczki z plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu pomagają odizolować jeszcze więcej dźwięków otoczenia.

Możliwość korzystania z zestawu słuchawkowego do elastycznej pracy i rozrywki oznacza, że użytkownicy będą prawdopodobnie nosić swoje zestawy słuchawkowe przez wiele godzin każdego dnia. Zestaw Evolve2 65 Flex jest wyposażony w technologię Jabra Air Comfort oraz elastyczne nauszniki, które obracają się, aby poruszać się w zależności od potrzeb użytkownika - dzięki temu zestaw słuchawkowy jest niezwykle wygodny, niezależnie od tego, jak długo jest noszony. Ta wyjątkowa technologia wykorzystuje również ultramiękką perforowaną piankę wewnątrz składanego pałąka, która zapewnia delikatną amortyzację.

Zestaw słuchawkowy wyposażony jest w diodę zajętości z widocznością 360 stopni (busylight), krótszy, chowany wysięgnik i jest certyfikowany dla wszystkich wiodących platform do spotkań wirtualnych, takich jak Microsoft Teams, Google Meet i Zoom. Użytkownicy mogą być spokojni o całodzienną pracę i rozrywkę, ponieważ zestaw zapewnia do 32 godzin słuchania muzyki i do 20 godzin rozmów przy wyłączonym ANC/busylight.

Jabra Evolve2 55 i 50: nauszne zestawy słuchawkowe opracowane w oparciu o nową, rewolucyjną technologię zapewniającą maksymalny komfort

W związku z większą elastycznością pracy, a co za tym idzie większym ryzykiem rozpraszania uwagi, Jabra wprowadza aktywną redukcję hałasu (ANC) do większej liczby profesjonalnych zestawów słuchawkowych, Evolve2 55 w wersji bezprzewodowej oraz Evolve2 50 w wersji przewodowej. Zestawy słuchawkowe są wyposażone w potężne ANC, posiadają unikalną konstrukcję komory akustycznej, 28-milimetrowe głośniki, specjalnie zaprojektowany chipset, który umożliwia separację dźwięków oraz dwa mikrofony premium z redukcją hałasu.

Oba produkty są certyfikowane dla wszystkich wiodących platform do spotkań wirtualnych, takich jak Microsoft Teams, Google Meet i Zoom, zapewniając jednocześnie wygodne dopasowanie dzięki technologii Jabra Air Comfort.

Holger Reisinger, SVP for Enterprise Solutions w Jabra mówi: "Obecna generacja pracowników hybrydowych poszukuje wygodnych, elastycznych i łatwych w użyciu urządzeń zarówno do pracy, jak i do słuchania muzyki. Tymczasem zestawy słuchawkowe ewoluują od zwykłych akcesoriów w kierunku biznesowej konieczności dla produktywnej pracy. Dlatego staraliśmy się stworzyć wysokiej jakości zestawy słuchawkowe klasy średniej, aby zaspokoić potrzeby zarówno biznesu, jak i użytkowników końcowych. Szczególnie dzięki składanej wersji słuchawek, każdy użytkownik będzie mógł wyglądać, brzmieć i działać profesjonalnie, pracując z dowolnego miejsca".

Najważniejsze cechy wszystkich trzech modeli Evolve2:

 • Maksymalny komfort dzięki technologii Jabra Air Comfort
 • Systemy mikrofonowe Jabra ClearVoice, które spełniają standardy mikrofonu premium dla biur otwartych
 • Zintegrowana dioda zajętości z widocznością 360 stopni
 • 28 mm głośniki zapewniają najwyższej jakości dźwięk do słuchania muzyki
 • Certyfikowane dla wiodących platform spotkań wirtualnych (dostępne warianty z certyfikatem UC i Microsoft Teams)
 • Zasięg bezprzewodowy do 30 m (tylko zestawy Evolve2 65 Flex i Evolve2 55)
 • Personalizacja za pomocą funkcji Jabra Sound+, Jabra MySound oraz asystentów głosowych (tylko zestawy Evolve2 65 Flex i Evolve2 55)
 • Podłączenie dwóch urządzeń jednocześnie dzięki funkcji dual connectivity (Evolve2 65 Flex i Evolve2 55) oraz łączenie się z innym urządzeniem przez Bluetooth, gdy jest ono podłączone (Evolve2 50)
 • Wyciszanie i odbieranie połączeń za pomocą wysięgnika
 • Dostępne w wersji stereo i mono (tylko Evolve2 55 i Evolve2 50) - Evolve2 65 Flex dostępny w wersji stereo
 • Warianty z UC i Microsoft Teams
 • Opcjonalna podstawka do ładowania (tylko Evolve2 65 Flex i Evolve2 55)

Kluczowe cechy zestawu Evolve2 65 Flex:

 • Najbardziej przenośny profesjonalny zestaw słuchawkowy* z unikalną konstrukcją typu fold-and-go.
 • Najlepsza w swojej klasie hybrydowa aktywna redukcja hałasu (ANC)*.
 • Chowane ramię wysięgnika zapewniające dyskretny profesjonalizm w podróży
 • Do 20 godzin czasu rozmów przy wyłączonym ANC/busylight, do 15 godzin czasu rozmów przy włączonym ANC/busylight, do 32 godzin czasu słuchania muzyki przy wyłączonym ANC/busylight, do 21 godzin czasu słuchania muzyki przy włączonym ANC/busilight

Najważniejsze cechy zestawu Evolve2 55:

 • Do 16 godzin rozmów z wyłączonym ANC/busylight, do 10 godzin rozmów z włączonym ANC/busylight oraz do 18 godzin słuchania muzyki z wyłączonym ANC/busylight, do 15 godzin słuchania muzyki z włączonym ANC/busylight.
 • Wygodne dopasowanie najlepsze w swojej klasie*.

Zestawy Jabra Evolve2 65 Flex, Evolve2 55 i Evolve2 50 będą dostępne w kwietniu.

 

* Porównanie dotyczy produktów konkurencyjnych w tym samym przedziale cenowym. Informacja odnosi się do wariantu stereo. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.jabra.pl/footerpages/commercial-claims.

** Źródło: raport Jabra 2022 Hybrid Ways of Working Global Report

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie RUSZAJĄ PRACE NAD POLSKIM SATELITĄ TELEKOMUNIKACYJNYM Small GEO Biuro prasowe
2023-12-04 | 13:35

RUSZAJĄ PRACE NAD POLSKIM SATELITĄ TELEKOMUNIKACYJNYM Small GEO

THORIUM SPACE SA WRAZ Z EUROPEJSKĄ AGENCJĄ KOSMICZNĄ ROZPOCZYNA PRACĘ NAD POLSKIM SATELITĄ TELEKOMUNIKACYJNYM Small GEO    W połowie listopada b.r., Polska oficjalnie
Technologie NASK przekazał szkołom 750 monitorów interaktywnych Newline
2023-12-04 | 13:00

NASK przekazał szkołom 750 monitorów interaktywnych Newline

NASK przekazał laureatom konkursu Pracownia Kompetencji Cyfrowych 750 monitorów interaktywnych Newline TT-6519RS. Szkoły otrzymały Mobilne Pracownie Komputerowe, które
Technologie Nawigacja wewnątrzbudynkowa prowadzi niepełnosprawnych studentów do celu
2023-12-04 | 12:35

Nawigacja wewnątrzbudynkowa prowadzi niepełnosprawnych studentów do celu

Dedykowane materiały edukacyjne, udogodnienia na zajęciach czy też wsparcie władz uczelni to tylko niektóre z pomocy na jakie mogą liczyć studenci z niepełnosprawnościami, na

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Elektryfikacja floty będzie wyzwaniem dla warsztatów i producentów części zamiennych. Popyt na klasyczne komponenty znacząco spadnie

Dopiero w 2038 roku po europejskich drogach będzie jeździć więcej elektryków niż samochodów spalinowych – wynika z prognoz kancelarii Roland Berger i Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Części Motoryzacyjnych CLEPA. Rynek części zamiennych i warsztatów musi jednak już dziś się przygotować na znaczące przyspieszenie elektryfikacji, która pociągnie za sobą spadek popytu na klasyczne komponenty. Z drugiej strony musi być także gotowy na konieczność równoległej obsługi jeszcze przez wiele lat floty spalinowej oraz elektrycznej. Chociaż nadchodzące lata będą okresem dużych zmian i wyzwań, to rynek widzi też dla siebie szanse.

Partner serwisu

Prawo

Algorytmy mają niższą skuteczność w wykrywaniu plagiatów muzycznych niż ludzie. Mogą być jednak cennym narzędziem pomocniczym

Sztuczna inteligencja nie zastąpi ludzi w ocenianiu, czy dany utwór muzyczny jest plagiatem – uważają naukowcy z Auckland. Analizie poddano 40 historycznych spraw o plagiat. Sztuczna inteligencja wykazała o 8 pkt proc. niższą skuteczność niż ludzie. Do podstawowych ograniczeń zastosowania algorytmów w takich sprawach zalicza się zbyt małą i obarczoną błędem selekcji bazę wiedzy. Sztuczna inteligencja opiera się bowiem na sprawach, w których zapadły wyroki, nierzadko kontrowersyjne. Większość sporów z oczywistym wynikiem było natomiast rozstrzyganych poza wokandą.

Handel

Coraz więcej inicjatyw na rzecz zmniejszenia zanieczyszczenia plastikiem. Branża opakowaniowa szuka alternatyw dla tego surowca

Odpady opakowaniowe stanowią potężny problem dla środowiska, a ich ilość rośnie wraz ze wzrostem konsumpcji oraz popularności internetowego handlu. Na walkę z problematycznym plastikiem i odpadami opakowaniowymi z tworzyw sztucznych nakierowanych jest jednak coraz więcej inicjatyw na forum UE i ONZ, w tym m.in. unijna dyrektywa w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych (PPWR), która ma przybliżyć kraje członkowskie do wdrożenia GOZ, czy porozumienie End Plastic Pollution, sygnowane przez 175 państw świata. Rośnie również świadomość samych konsumentów, którzy przykładają coraz większą wagę do aspektów związanych z ekologią. Wszystko to skłania producentów do coraz większej odpowiedzialności za opakowania wprowadzane na rynek i szukania innowacyjnych, bardziej przyjaznych dla środowiska rozwiązań.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.