Komunikaty PR

Jabra wprowadza nowe słuchawki z serii Evolve2

2023-03-27  |  17:10

Jabra, wiodąca na świecie marka profesjonalnych urządzeń audio, rozszerza swoją najlepiej sprzedającą się linię profesjonalnych zestawów słuchawkowych, serię Jabra Evolve, o nowe zestawy ze średniej półki Evolve2. Rewolucyjny zestaw Jabra Evolve2 65 Flex, Jabra Evolve2 55 i Jabra Evolve2 50 zostały zaprojektowane z myślą o bardzo elastycznej pracy hybrydowej.

Badania przeprowadzone przez Jabra w 2022 roku** pokazały, że 80% wszystkich spotkań na świecie ma charakter w pełni wirtualny lub hybrydowy, a pokolenie hybrydowe, jakim jest generacja Z, uważa, że ich "biurem" jest laptop, zestaw słuchawkowy i dowolne miejsce z dobrym połączeniem internetowym, a zdarza im się pracować w "trzeciej przestrzeni", takiej jak strefa co-workingowa, kawiarnia lub biblioteka. Nowe zestawy słuchawkowe Evolve2 mają wyposażyć użytkowników w najbardziej przydatne i profesjonalne funkcje chroniące ich strefę skupienia i umożliwiające odbieranie połączeń i prowadzenie spotkań bez względu na otoczenie. Dodatkowo mają one zoptymalizowany dźwięk do zastosowań profesjonalnych i do słuchania muzyki, więc nie ma potrzeby przełączania słuchawek, gdy nadejdzie czas na przerwę.

Jabra Evolve2 65 Flex: najbardziej mobilny profesjonalny zestaw słuchawkowy* z unikalną konstrukcją typu "fold-and-go".

Aby zapewnić maksymalną elastyczność, zestaw Jabra Evolve2 65 Flex ma wyjątkową konstrukcję typu "fold-and-go" ze składanym pałąkiem i zmniejszonymi nausznikami. Zestaw jest dostępny z miękkim, trwałym etui, które umożliwia użytkownikom łatwe schowanie go nawet do najmniejszej torby lub kieszeni. Dzięki zestawowi słuchawkowemu użytkownicy mogą być pewni, że będą wyraźnie słyszani nawet w najbardziej hałaśliwych miejscach, dzięki wydajnemu chipsetowi, zaawansowanemu algorytmowi cyfrowemu i mikrofonom Jabra ClearVoice z funkcją kształtowania wiązki dla otwartych biur. Chipset i technologia redukcji hałasu zapewniają najlepszą w swojej klasie* hybrydową aktywną redukcję hałasu (ANC), a ściśle przylegające do ucha poduszeczki z plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu pomagają odizolować jeszcze więcej dźwięków otoczenia.

Możliwość korzystania z zestawu słuchawkowego do elastycznej pracy i rozrywki oznacza, że użytkownicy będą prawdopodobnie nosić swoje zestawy słuchawkowe przez wiele godzin każdego dnia. Zestaw Evolve2 65 Flex jest wyposażony w technologię Jabra Air Comfort oraz elastyczne nauszniki, które obracają się, aby poruszać się w zależności od potrzeb użytkownika - dzięki temu zestaw słuchawkowy jest niezwykle wygodny, niezależnie od tego, jak długo jest noszony. Ta wyjątkowa technologia wykorzystuje również ultramiękką perforowaną piankę wewnątrz składanego pałąka, która zapewnia delikatną amortyzację.

Zestaw słuchawkowy wyposażony jest w diodę zajętości z widocznością 360 stopni (busylight), krótszy, chowany wysięgnik i jest certyfikowany dla wszystkich wiodących platform do spotkań wirtualnych, takich jak Microsoft Teams, Google Meet i Zoom. Użytkownicy mogą być spokojni o całodzienną pracę i rozrywkę, ponieważ zestaw zapewnia do 32 godzin słuchania muzyki i do 20 godzin rozmów przy wyłączonym ANC/busylight.

Jabra Evolve2 55 i 50: nauszne zestawy słuchawkowe opracowane w oparciu o nową, rewolucyjną technologię zapewniającą maksymalny komfort

W związku z większą elastycznością pracy, a co za tym idzie większym ryzykiem rozpraszania uwagi, Jabra wprowadza aktywną redukcję hałasu (ANC) do większej liczby profesjonalnych zestawów słuchawkowych, Evolve2 55 w wersji bezprzewodowej oraz Evolve2 50 w wersji przewodowej. Zestawy słuchawkowe są wyposażone w potężne ANC, posiadają unikalną konstrukcję komory akustycznej, 28-milimetrowe głośniki, specjalnie zaprojektowany chipset, który umożliwia separację dźwięków oraz dwa mikrofony premium z redukcją hałasu.

Oba produkty są certyfikowane dla wszystkich wiodących platform do spotkań wirtualnych, takich jak Microsoft Teams, Google Meet i Zoom, zapewniając jednocześnie wygodne dopasowanie dzięki technologii Jabra Air Comfort.

Holger Reisinger, SVP for Enterprise Solutions w Jabra mówi: "Obecna generacja pracowników hybrydowych poszukuje wygodnych, elastycznych i łatwych w użyciu urządzeń zarówno do pracy, jak i do słuchania muzyki. Tymczasem zestawy słuchawkowe ewoluują od zwykłych akcesoriów w kierunku biznesowej konieczności dla produktywnej pracy. Dlatego staraliśmy się stworzyć wysokiej jakości zestawy słuchawkowe klasy średniej, aby zaspokoić potrzeby zarówno biznesu, jak i użytkowników końcowych. Szczególnie dzięki składanej wersji słuchawek, każdy użytkownik będzie mógł wyglądać, brzmieć i działać profesjonalnie, pracując z dowolnego miejsca".

Najważniejsze cechy wszystkich trzech modeli Evolve2:

 • Maksymalny komfort dzięki technologii Jabra Air Comfort
 • Systemy mikrofonowe Jabra ClearVoice, które spełniają standardy mikrofonu premium dla biur otwartych
 • Zintegrowana dioda zajętości z widocznością 360 stopni
 • 28 mm głośniki zapewniają najwyższej jakości dźwięk do słuchania muzyki
 • Certyfikowane dla wiodących platform spotkań wirtualnych (dostępne warianty z certyfikatem UC i Microsoft Teams)
 • Zasięg bezprzewodowy do 30 m (tylko zestawy Evolve2 65 Flex i Evolve2 55)
 • Personalizacja za pomocą funkcji Jabra Sound+, Jabra MySound oraz asystentów głosowych (tylko zestawy Evolve2 65 Flex i Evolve2 55)
 • Podłączenie dwóch urządzeń jednocześnie dzięki funkcji dual connectivity (Evolve2 65 Flex i Evolve2 55) oraz łączenie się z innym urządzeniem przez Bluetooth, gdy jest ono podłączone (Evolve2 50)
 • Wyciszanie i odbieranie połączeń za pomocą wysięgnika
 • Dostępne w wersji stereo i mono (tylko Evolve2 55 i Evolve2 50) - Evolve2 65 Flex dostępny w wersji stereo
 • Warianty z UC i Microsoft Teams
 • Opcjonalna podstawka do ładowania (tylko Evolve2 65 Flex i Evolve2 55)

Kluczowe cechy zestawu Evolve2 65 Flex:

 • Najbardziej przenośny profesjonalny zestaw słuchawkowy* z unikalną konstrukcją typu fold-and-go.
 • Najlepsza w swojej klasie hybrydowa aktywna redukcja hałasu (ANC)*.
 • Chowane ramię wysięgnika zapewniające dyskretny profesjonalizm w podróży
 • Do 20 godzin czasu rozmów przy wyłączonym ANC/busylight, do 15 godzin czasu rozmów przy włączonym ANC/busylight, do 32 godzin czasu słuchania muzyki przy wyłączonym ANC/busylight, do 21 godzin czasu słuchania muzyki przy włączonym ANC/busilight

Najważniejsze cechy zestawu Evolve2 55:

 • Do 16 godzin rozmów z wyłączonym ANC/busylight, do 10 godzin rozmów z włączonym ANC/busylight oraz do 18 godzin słuchania muzyki z wyłączonym ANC/busylight, do 15 godzin słuchania muzyki z włączonym ANC/busylight.
 • Wygodne dopasowanie najlepsze w swojej klasie*.

Zestawy Jabra Evolve2 65 Flex, Evolve2 55 i Evolve2 50 będą dostępne w kwietniu.

 

* Porównanie dotyczy produktów konkurencyjnych w tym samym przedziale cenowym. Informacja odnosi się do wariantu stereo. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.jabra.pl/footerpages/commercial-claims.

** Źródło: raport Jabra 2022 Hybrid Ways of Working Global Report

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2023-06-02 | 11:15

Oferta Pro-face: nowy etap rewolucji automatyzacji pracy fabryki

Postęp technologiczny definiujący ideę Przemysłu 4.0 i zakładający rozwój aplikacji oraz systemów operacyjnych zwiększył zapotrzebowanie na specjalistyczne komputery przemysłowe. W takich urządzeniach kluczowe znaczenie
Technologie Poznaliśmy zwycięzców Young Design 2023! Właśnie ruszyła wystawa pokonkursowa.
2023-06-02 | 09:30

Poznaliśmy zwycięzców Young Design 2023! Właśnie ruszyła wystawa pokonkursowa.

Za nami XVI edycja prestiżowego konkursu dla młodych projektantów Young Design organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. To kontynuacja wieloletniej tradycji, w
Technologie AWS ogłasza ogólną dostępność Amazon Security Lake
2023-06-01 | 11:00

AWS ogłasza ogólną dostępność Amazon Security Lake

Amazon Web Services (AWS) ogłosił ogólną dostępność Amazon Security Lake, usługi która automatycznie centralizuje dane z zakresu bezpieczeństwa organizacji z ich środowisk

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Start-upy nie narzekają na brak dostępu do finansowania. Równie ważny jest dla nich mentoring i wsparcie ekspertów

Polskie start-upy dobrze sobie radzą na europejskim i globalnym rynku, chętnie kierują swoje rozwiązania do dużych firm i korporacji, a ich domeną jest głównie software – wynika z ostatniego raportu Fundacji StartUp Poland. Jak wskazuje założyciel funduszu EEC Ventures Konrad Sitnik, tym, co warunkuje sukces, jest przede wszystkim determinacja founderów i dobry, skalowalny model biznesowy. – Ostatni element do tej układanki to jest mądry inwestor, który poza pieniędzmi zapewni również mentoring i wsparcie intelektualne – mówi ekspert. Taką rolę chce pełnić Tauron, który ze start-upami ściśle współpracuje już od kilku lat, oferując im autorski program akceleracyjny.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Ochrona środowiska

Odchodzenie od węgla następuje zbyt wolno. W tym tempie świat zmierza w kierunku ocieplenia o 3 stopnie

Zużycie energii z węgla nie zmniejsza się wystarczająco szybko – ostrzegają szwedzcy naukowcy. Z ich analizy zobowiązań poszczególnych krajów dotyczących dekarbonizacji wynika, że w tym tempie nie uda się osiągnąć celu porozumienia paryskiego, jakim jest ograniczenie ocieplenia klimatu do maksymalnie 2 stopni do końca wieku. Bardziej realny scenariusz to wzrost temperatury o co najmniej 2,5, a nawet o 3 stopnie Celsjusza. W Europie w odchodzeniu od węgla przodują Niemcy, z kolei polska gospodarka wciąż jest i najprawdopodobniej długo jeszcze będzie silnie uzależniona od tego surowca. Globalna optyka wskazuje natomiast, że największy problem z dekarbonizacją będzie miała Azja.

Nauka

Polska spółka pracuje nad testem wykrywającym wcześnie raka trzustki z próbki moczu. Przełomowa technologia wchodzi w zaawansowany etap badań

Polska spółka Urteste jest w trakcie pracy nad testem wykrywającym raka trzustki. Badania kliniczne nad projektem Panuri, bo o nim mowa, mogą się rozpocząć jeszcze w tym roku. – To technologia innowacyjna, w zasadzie niestosowana przez inne firmy na świecie – mówi prezes zarządu Urteste, Grzegorz Stefański. Jednocześnie zapowiada dalsze prace nad 10 prototypami testów diagnostycznych do badania kolejnych nowotworów. Biotechnologiczna spółka niedawno przeszła z NewConnect na główny parkiet GPW w Warszawie. Ten obszar działalności cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.