Komunikaty PR

Zyxel liderem rozwiązań sieciowych dla branży hotelarsko-gastronomicznej

2023-07-18  |  11:25
Biuro prasowe

Tysiące hoteli, restauracji i kawiarni na całym świecie zapewnia gościom lepszą łączność dzięki rozwiązaniom sieciowym firmy Zyxel. W ciągu kilku minionych lat firma Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, chmurowych rozwiązań łączności sieciowej, wyposażył 7000 hoteli i 260 000 pokojów hotelowych w swoje rozwiązania sieciowe. Zapewniło to milionom gości wyjątkowy komfort użytkowania sieci, pomagając hotelom i restauracjom skuteczniej utrzymać klientów.

Łączność Wi-Fi jest najbardziej pożądanym udogodnieniem dla klientów i turystów. Modernizacja sieci stała się kluczową kwestią dla hoteli, restauracji i kawiarni, które chcą wykorzystać rozwój globalnej branży turystycznej — która ma osiągnąć dwucyfrowy wzrost w 2023 i 2024 roku.

Bezproblemowe zarządzanie, zadowoleni goście

W branży, gdzie administratorzy sieci często muszą zarządzać sieciami obejmującymi wiele pokojów i lokalizacji, rozwiązanie Nebula firmy Zyxel zapewnia zaawansowane, łatwe w użyciu i skalowalne rozwiązanie, które pozwala zarządzać sieciami w wielu pokojach i obiektach z poziomu jednej konsoli. Dzięki scentralizowanemu zarządzaniu Nebula administratorzy mogą szybciej reagować na problemy z siecią i prośby gości, co zwiększa satysfakcję klientów.

Kompleksowa oferta produktów, które zarządzane są w chmurze obejmuje 100 różnych modeli, w tym punkty dostępowe Wi-Fi 6/6E, wielogigabitowe przełączniki L3/L2/desktopowe, zapory zabezpieczające oraz mobilne routery 5G — wszystkie te urządzenia można uruchomić w ciągu kilku minut i zarządzać nimi centralnie za pomocą jednej platformy.

Zalety rozwiązań sieciowych Zyxel potwierdza imponujące grono klientów firmy, do którego należą pięciogwiazdkowe hotele, ośrodki wypoczynkowe, biznesowe hotele sieciowe, hotele butikowe, pensjonaty, międzynarodowe sieci restauracji szybkiej obsługi, bary kanapkowe, kawiarnie, firmy cateringowe i nie tylko. Godne uwagi przykłady to Palace Grand Hotel Varese we Włoszech, Agora Swiss Night by Fassbind w Szwajcarii, Katinat Saigon Kafe w Wietnamie, Foodxervices w Singapurze i Tiller we Francji.

„Jesteśmy pod wielkim wrażeniem chmurowego rozwiązania Nebula, zwłaszcza tego, jak pozwala ono monitorować punkty dostępowe, przełączniki i zapory, a w razie potrzeby zapewnia wsparcie w czasie rzeczywistym”, powiedział Salvatore Piraneo, właściciel firmy PSoft sas, która była integratorem systemów sieciowych we włoskim Palace Grand Hotel Varese.

„Nebula oszczędza mnóstwo czasu pracownikom naszego działu IT, którzy musieli udawać się na miejsce, aby wdrażać urządzenia sieciowe i zarządzać nimi. Teraz mogą robić to wszystko z poziomu intuicyjnego i zautomatyzowanego interfejsu administracyjnego. Jest to szczególnie ważne w mieście takim jak Ho Chi Minh, które jest bardzo zakorkowane”, powiedział Út Nguyễn Quang, dyrektor techniczny w firmie vTech Solution JSC, która była integratorem systemów sieciowych w wietnamskiej kawiarni Katinat Saigon Kafe.

„Nebula firmy Zyxel to doskonałe narzędzie, które pomaga firmom z branży hotelarsko-gastronomicznej uporać się z takimi wyzwaniami, jak ograniczony personel IT i wymagający goście — powiedział Crowley Wu, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Zyxel Networks. — Eliminując komplikacje związane z zarządzaniem sieciami, pomagamy firmom wykorzystać ożywienie w branży turystycznej i skupić się na zapewnianiu gościom wyjątkowej jakości obsługi”.

Więcej informacji o działalności firmy Zyxel w branży hotelarsko-gastronomicznej można znaleźć pod adresem: https://www.zyxel.com/global/en/success-stories

Informacje o rozwiązaniach hotelarskich firmy Zyxel można znaleźć pod adresem: https://www.zyxel.com/library/assets/tech-library/Solution-Guide/hospitality.pdf

 

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Internet Przenośny router Wi-Fi 4G LTE firmy Tenda - w sam raz do plecaka Biuro prasowe
2024-04-25 | 01:00

Przenośny router Wi-Fi 4G LTE firmy Tenda - w sam raz do plecaka

Niewielkich rozmiarów router, który umożliwia pozostawanie w kontakcie ze światem Mogłoby się wydawać, że podczas podróży lub na wycieczce ludzie chcą odciąć się
Internet Czy Internet 5G jest dostępny dla wszystkich?
2024-04-15 | 13:10

Czy Internet 5G jest dostępny dla wszystkich?

Zacznijmy od podstaw Internet 5G to piąta generacja technologii sieci komórkowych. Oferuje szereg korzyści i ulepszeń w porównaniu do swoich poprzedników, takich jak 3G
Internet Routery ZTE w czerni i bieli – dopasuj kolor do wnętrza
2024-03-20 | 15:00

Routery ZTE w czerni i bieli – dopasuj kolor do wnętrza

ZTE T5400 – designerski, elegancki i zaawansowany ZTE T5400 Wi-Fi 6 to router, który pracuje w bardzo szerokim bo 160MHz paśmie częstotliwości co przekłada się na maksymalną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Polskie samorządy chcą wdrażać rozwiązania z użyciem sztucznej inteligencji. Wyzwaniem jest brak świadomości, jak zacząć i gdzie można ją zastosować

Robotyzacja i sztuczna inteligencja w biznesie zapoczątkowały już nowy etap rewolucji technologicznej, która nie ominie też sektora publicznego i samorządowego. Jej wdrożenie w urzędach może przynieść duże korzyści m.in. w postaci skrócenia czasu obsługi mieszkańców i odciążenia pracowników administracji, którzy będą w stanie poświęcić więcej czasu na bardziej wymagające zadania. Samorządy są mocno zainteresowane takimi rozwiązaniami, ale barierą wciąż pozostaje m.in. brak świadomości i wiedzy, jak rozpocząć proces ich wdrażania. – Drugą barierą jest strach przed tym, czy roboty zastąpią pracowników, którzy zostaną zwolnieni – podkreśla Tomasz Tybor, dyrektor ds. inteligentnej automatyzacji w Betacom.

Ochrona środowiska

Jedynie 20 proc. zużywanych w kraju surowców mineralnych pochodzi z Polski. Rozwiązaniem może być recykling części metali

Polska posiada głównie dwa surowce strategiczne, które samodzielnie przetwarza na większą skalę – węgiel koksowy i miedź.  Nie mamy własnych źródeł i złóż pierwiastków ziem rzadkich, w związku z czym bazujemy jedynie na imporcie. – Potencjał surowcowy jednak istnieje, zwłaszcza w zakresie odzyskiwania surowców. Jednocześnie musimy pracować nad zagospodarowaniem górniczym – ocenia Krzysztof Galos, podsekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz Główny Geolog Kraju.

Przemysł

Trwają intensywne przygotowania do polskiej misji na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Siedem eksperymentów jest już w trakcie budowy

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w kosmosie, wpływ długotrwałego pobytu w kosmosie na zdrowie psychiczne, ale też na układ odpornościowy – to niektóre z obszarów eksperymentów, które zostaną przeprowadzone w warunkach mikrograwitacji podczas pierwszej polskiej misji na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W ubiegłym tygodniu Europejska Agencja Kosmiczna podpisała siedem kontraktów na ich realizację z polskimi instytucjami i firmami. – Ta lista będzie się wydłużać i mam nadzieję, że wszystkie wybrane 18 projektów poleci na stację kosmiczną – mówi Sławosz Uznański, astronauta, który będzie przeprowadzać te eksperymenty na orbicie.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.