TP-Link RE315 - wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh™
Grayling Poland sp. z o.o.
Warszawa, Ul.Bluszczańska 74 m 75
00-712 Warszawa
marcel.matulinski|grayling.com| |marcel.matulinski|grayling.com
604919473
https://grayling.com/our-offices/warsaw/
Wzmacniacz TP-Link RE315 eliminuje martwe strefy oraz zapewnia stabilne i płynne połączenie bezprzewodowe w całym domu. Rozgłasza Wi-Fi z prędkością sięgającą do 300Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz do 867Mb/s w paśmie 5 GHz. Urządzenie wyposażono w dwie zewnętrzne anteny, gwarantujące dobry zasięg oraz w port Ethernet, dzięki któremu podłączymy do sieci urządzenia niewyposażone w kartę sieciową WiFi, takie jak np. komputer stacjonarny, telewizor czy też inwerter fotowoltaiczny.
RE315 został wyposażony w technologię OneMesh™, która dzięki płynnemu roamingowi zapewnia nieprzerwaną transmisję danych podczas przemieszczania się po domu. OneMesh™ automatycznie łączy urządzenia znajdujące się w sieci WiFi z routerem lub wzmacniaczem o najsilniejszej w danym momencie sile sygnału. Proces ten jest niezauważalny dla użytkownika i dzięki temu gwarantuje maksimum wygody. Aby w pełni korzystać z udogodnień sieci Mesh nie jest konieczna wymiana wszystkich posiadanych urządzeń. Wystarczy zaktualizować firmware swojego routera do wersji OneMesh™. Pełna lista urządzeń TP-Link, które zostaną objęte aktualizacją oraz tych, które już występują w wersji OneMesh™, znajduje się tutaj.
Zaletą RE315 jest możliwość skorzystania z funkcji APS (Adaptive Path Selection), czyli inteligentnego wyboru trasy, która zapewnia działanie sieci z najwyższą wydajnością, automatycznie wybierając najszybszą ścieżkę połączenia z routerem. Dzięki funkcji APS można więc utworzyć ultraszybkie połączenie, doskonałe do streamingu w jakości HD i do gier online.
Wzmacniacz wyposażono także w dwa przydatne tryby High Speed i tryb AP (Access Point). Pierwszy
z nich sprawia, że jedno pasmo Wi-Fi pełni zadanie łącza dosyłowego, natomiast drugie działa jak punkt dostępowy, maksymalnie zwiększając przepustowość wzmocnionej sieci Wi-Fi. Z kolei tryb AP umożliwia utworzenie bezprzewodowego punktu dostępowego, dając sieci przewodowej dostęp do funkcji Wi-Fi.
Wzmacniacz RE315 jest niezwykle prosty w konfiguracji. By skonfigurować sieć Mesh wystarczy nacisnąć przycisk WPS na routerze, a następnie na wzmacniaczu. Inteligentny sygnalizator RE315, przez wskazanie siły sygnału, błyskawicznie pomaga znaleźć najlepszą lokalizację dla urządzenia, pozwalającą uzyskać optymalny zasięg sieci.
Zarządzanie siecią umożliwia aplikacja TP-Link Tether. Użytkownik może monitorować stan wzmacniacza sygnału, kontrolować jego funkcje oraz zmieniać ustawienia na każdym urządzeniu mobilnym
z systemem operacyjnym iOS lub Android. Zarządzanie możliwe jest także przez interfejs użytkownika.
Więcej informacji na temat RE315 dostępnych jest na stronie internetowej.
Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją, a jego koszt to ok. 160zł.

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.