TP-Link RE315 - wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh™
Grayling Poland sp. z o.o.
Warszawa, Ul.Bluszczańska 74 m 75
00-712 Warszawa
marcel.matulinski|grayling.com| |marcel.matulinski|grayling.com
604919473
https://grayling.com/our-offices/warsaw/
Wzmacniacz TP-Link RE315 eliminuje martwe strefy oraz zapewnia stabilne i płynne połączenie bezprzewodowe w całym domu. Rozgłasza Wi-Fi z prędkością sięgającą do 300Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz do 867Mb/s w paśmie 5 GHz. Urządzenie wyposażono w dwie zewnętrzne anteny, gwarantujące dobry zasięg oraz w port Ethernet, dzięki któremu podłączymy do sieci urządzenia niewyposażone w kartę sieciową WiFi, takie jak np. komputer stacjonarny, telewizor czy też inwerter fotowoltaiczny.
RE315 został wyposażony w technologię OneMesh™, która dzięki płynnemu roamingowi zapewnia nieprzerwaną transmisję danych podczas przemieszczania się po domu. OneMesh™ automatycznie łączy urządzenia znajdujące się w sieci WiFi z routerem lub wzmacniaczem o najsilniejszej w danym momencie sile sygnału. Proces ten jest niezauważalny dla użytkownika i dzięki temu gwarantuje maksimum wygody. Aby w pełni korzystać z udogodnień sieci Mesh nie jest konieczna wymiana wszystkich posiadanych urządzeń. Wystarczy zaktualizować firmware swojego routera do wersji OneMesh™. Pełna lista urządzeń TP-Link, które zostaną objęte aktualizacją oraz tych, które już występują w wersji OneMesh™, znajduje się tutaj.
Zaletą RE315 jest możliwość skorzystania z funkcji APS (Adaptive Path Selection), czyli inteligentnego wyboru trasy, która zapewnia działanie sieci z najwyższą wydajnością, automatycznie wybierając najszybszą ścieżkę połączenia z routerem. Dzięki funkcji APS można więc utworzyć ultraszybkie połączenie, doskonałe do streamingu w jakości HD i do gier online.
Wzmacniacz wyposażono także w dwa przydatne tryby High Speed i tryb AP (Access Point). Pierwszy
z nich sprawia, że jedno pasmo Wi-Fi pełni zadanie łącza dosyłowego, natomiast drugie działa jak punkt dostępowy, maksymalnie zwiększając przepustowość wzmocnionej sieci Wi-Fi. Z kolei tryb AP umożliwia utworzenie bezprzewodowego punktu dostępowego, dając sieci przewodowej dostęp do funkcji Wi-Fi.
Wzmacniacz RE315 jest niezwykle prosty w konfiguracji. By skonfigurować sieć Mesh wystarczy nacisnąć przycisk WPS na routerze, a następnie na wzmacniaczu. Inteligentny sygnalizator RE315, przez wskazanie siły sygnału, błyskawicznie pomaga znaleźć najlepszą lokalizację dla urządzenia, pozwalającą uzyskać optymalny zasięg sieci.
Zarządzanie siecią umożliwia aplikacja TP-Link Tether. Użytkownik może monitorować stan wzmacniacza sygnału, kontrolować jego funkcje oraz zmieniać ustawienia na każdym urządzeniu mobilnym
z systemem operacyjnym iOS lub Android. Zarządzanie możliwe jest także przez interfejs użytkownika.
Więcej informacji na temat RE315 dostępnych jest na stronie internetowej.
Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją, a jego koszt to ok. 160zł.
ZTE Z1320 – stabilne i niezawodne WiFi
Co trzeci Polak uważa, że kompetencje cyfrowe są kluczowe dla rozwoju kariery
Zyxel Networks wprowadza na rynek inteligentne przełączniki zarządzalne
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.