Tenda Nova MW12 - trzypasmowy system WiFi AC2100 z zasięgiem do 500 m²

Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
MW12 jest systemem mesh WiFi, który został zaprojektowany dla średnich i dużych gospodarstw domowych z szybką siecią szerokopasmową. Dzięki technologii Tenda Mesh tworzy rozproszoną sieć za pomocą paru węzłów w całym domu. 3-pak MW12 jest w stanie pokryć do 500 m kwadratowych. Trójzakresowa konstrukcja AC2100 i gigabitowe porty zapewniają pełną obsługę szybkiej sieci szerokopasmowej. MW12 posiada mocny procesor 900 MHz i dużą pamięć 256 MB, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć wiele urządzeń w sieci. Wszystkie mogą jednocześnie korzystać z szybkiego trójpasmowego Wi-Fi, zapewniając brak opóźnień w grach online oraz płynne przesyłanie strumieniowe filmów 4K i aplikacji VR HD.
Trzypasmowy system mesh WiFi zapewnia najlepszą jakość korzystania z Internetu
Trójzakresowe rozwiązanie AC2100 Mesh wykorzystuje pełny potencjał łącza światłowodowego. Trzy pasma (2,4 GHz, 5 GHz-1 i 5 GHz-2) są używane jako backhaul, aby wyeliminować opóźnienie podczas jednoczesnego strumieniowania z wielu urządzeń.
Wbudowany moduł wzmocnienia sygnału
MW12 posiada dedykowany moduł WLAN 5 GHz wyposażony we wbudowany wzmacniacz sygnału. Skoncentrowany sygnał zapewnia silniejszy i bardziej stabilny zasięg WiFi w wielu domach. Możesz cieszyć się najlepszym sygnałem w dowolnym zakamarku.
Bezproblemowy roaming w całym domu
Urządzenia MW12 współpracują ze sobą w ramach jednej zunifikowanej sieci obsługiwanej przez protokół 802.11k/v/r. Dzięki temu zawsze łączy urządzenia z węzłem o najlepszej wydajności, podczas gdy użytkownik swobodnie porusza się po domu.
Kompatybilny ze wszystkimi modelami Nova
Każdy produkt z serii Nova (MW3, MW5, MW5S, MW5G, MW6, MW12) może być używany jako dodatkowa jednostka w istniejącej sieci Nova w celu łatwego spełnienia różnych wymagań.
Połączenie dla ponad 100 urządzeń
MW12 wyposażono w dwurdzeniowy procesor 900 MHz i pamięć 256 MB DDR3 obsługującą technologię MU-MIMO, dzięki czemu zapewnia doskonałe połączenie z siecią dla ponad 100 urządzeń.
Wyposażony w technologię QoS
Quality of Service (QoS) optymalizuje ruch, aby strumień o wyższym priorytecie mógł przejść jako pierwszy, co zapewnia lepszą wydajność wideo 4K, gier HD-VR itp.
Zdalna kontrola przez aplikację
Systemem Nova MW12 można łatwo zarządzać dzięki aplikacji Tenda WiFi. Bez skomplikowanych ustawień.

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Ochrona środowiska
Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.
Problemy społeczne
Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier

Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.