Tenda Nova MW12 - trzypasmowy system WiFi AC2100 z zasięgiem do 500 m²
Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
MW12 jest systemem mesh WiFi, który został zaprojektowany dla średnich i dużych gospodarstw domowych z szybką siecią szerokopasmową. Dzięki technologii Tenda Mesh tworzy rozproszoną sieć za pomocą paru węzłów w całym domu. 3-pak MW12 jest w stanie pokryć do 500 m kwadratowych. Trójzakresowa konstrukcja AC2100 i gigabitowe porty zapewniają pełną obsługę szybkiej sieci szerokopasmowej. MW12 posiada mocny procesor 900 MHz i dużą pamięć 256 MB, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć wiele urządzeń w sieci. Wszystkie mogą jednocześnie korzystać z szybkiego trójpasmowego Wi-Fi, zapewniając brak opóźnień w grach online oraz płynne przesyłanie strumieniowe filmów 4K i aplikacji VR HD.
Trzypasmowy system mesh WiFi zapewnia najlepszą jakość korzystania z Internetu
Trójzakresowe rozwiązanie AC2100 Mesh wykorzystuje pełny potencjał łącza światłowodowego. Trzy pasma (2,4 GHz, 5 GHz-1 i 5 GHz-2) są używane jako backhaul, aby wyeliminować opóźnienie podczas jednoczesnego strumieniowania z wielu urządzeń.
Wbudowany moduł wzmocnienia sygnału
MW12 posiada dedykowany moduł WLAN 5 GHz wyposażony we wbudowany wzmacniacz sygnału. Skoncentrowany sygnał zapewnia silniejszy i bardziej stabilny zasięg WiFi w wielu domach. Możesz cieszyć się najlepszym sygnałem w dowolnym zakamarku.
Bezproblemowy roaming w całym domu
Urządzenia MW12 współpracują ze sobą w ramach jednej zunifikowanej sieci obsługiwanej przez protokół 802.11k/v/r. Dzięki temu zawsze łączy urządzenia z węzłem o najlepszej wydajności, podczas gdy użytkownik swobodnie porusza się po domu.
Kompatybilny ze wszystkimi modelami Nova
Każdy produkt z serii Nova (MW3, MW5, MW5S, MW5G, MW6, MW12) może być używany jako dodatkowa jednostka w istniejącej sieci Nova w celu łatwego spełnienia różnych wymagań.
Połączenie dla ponad 100 urządzeń
MW12 wyposażono w dwurdzeniowy procesor 900 MHz i pamięć 256 MB DDR3 obsługującą technologię MU-MIMO, dzięki czemu zapewnia doskonałe połączenie z siecią dla ponad 100 urządzeń.
Wyposażony w technologię QoS
Quality of Service (QoS) optymalizuje ruch, aby strumień o wyższym priorytecie mógł przejść jako pierwszy, co zapewnia lepszą wydajność wideo 4K, gier HD-VR itp.
Zdalna kontrola przez aplikację
Systemem Nova MW12 można łatwo zarządzać dzięki aplikacji Tenda WiFi. Bez skomplikowanych ustawień.
Co trzeci Polak uważa, że kompetencje cyfrowe są kluczowe dla rozwoju kariery
Zyxel Networks wprowadza na rynek inteligentne przełączniki zarządzalne
Jak WebWave zrewolucjonizowało tworzenie stron
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Zdrowie
Ochrona zdrowia w Polsce ma być bardziej oparta na jakości. Obowiązująca od roku ustawa zostanie zmieniona
Od października placówki ochrony zdrowia mogą się ubiegać o akredytację na nowych zasadach. Nowe standardy zostały określone we wrześniowym obwieszczeniu resortu zdrowia i dotyczą m.in. kontroli zakażeń, sposobu postępowania z pacjentem w stanach nagłych czy opinii pacjentów z okresu hospitalizacji. Standardy akredytacyjne to uzupełnienie obowiązującej od stycznia br. ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która jest istotna dla całego systemu, jednak zdaniem resortu zdrowia wymaga poprawek.
Konsument
Media społecznościowe pełne treści reklamowych od influencerów. Konieczne lepsze ich dopasowanie do odbiorców
Ponad 60 proc. konsumentów kupiło produkt na podstawie rekomendacji lub promocji przez twórców internetowych. 74 proc. uważa, że treściom przekazywanym przez influencerów można zaufać – wynika z badania EY Future Consumer Index. W Polsce na influencer marketing może trafiać ok. 240–250 mln zł rocznie, a marki widzą ogromny potencjał w takiej współpracy. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się mikroinfluencerzy, czyli osoby posiadające od kilku do kilkudziesięciu tysięcy followersów, ale o silnym zaangażowaniu.
Ochrona środowiska
Polacy wprowadzają na razie tylko drobne nawyki proekologiczne. Do większych zmian potrzebują wsparcia
Zdecydowana większość Polaków dostrzega niekorzystne zmiany klimatu – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie ING Banku Śląskiego. Są wprawdzie gotowi, by zmieniać swoje nawyki na bardziej ekologiczne, ale często odstraszają ich koszty i brak wiedzy. Jednocześnie liczą na większe wsparcie i zaangażowanie ze strony rządu i biznesu, a prawie 40 proc. Polaków oczekuje, że to start-upy będą pracowały nad innowacjami proklimatycznymi. One same chętnie się w ten obszar angażują, ale widzą wiele barier, m.in. w pozyskiwaniu kapitału.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.