Komunikaty PR

Routery ZTE w czerni i bieli – dopasuj kolor do wnętrza

2024-03-20  |  15:00
Biuro prasowe

ZTE T5400 – designerski, elegancki i zaawansowany

ZTE T5400 Wi-Fi 6 to router, który pracuje w bardzo szerokim bo 160MHz paśmie częstotliwości co przekłada się na maksymalną prędkość transferu Wi-Fi do 5400 Mbps. Za sprawą funkcji zLink Boost prędkość transmisji bezprzewodowej podlega agregacji dla obydwu portów WAN co zapewnia jeszcze szybsze i bardziej stabilne połączenie z internetem. Router posiada aż 6 wudowanych anten o wysokim wzpocnieniu. Dzięki takiej konstrukcji sygnał dużo lepiej penetruje przeszkody takie jak ściany zapewniając silny i stabilny sygnał Wi-Fi na wiekszym obszarze.

Wyposażony w procesor główny firmy Qualcomm z dwurdzeniowym 64-bitowym procesorem i silnikiem akceleracji sieci, router ZTE T5400 Wi-Fi 6 oferuje wysoką prędkość, niskie opóźnienia i stabilne połączenie dla wszystkich podłączonych urządzeń.

Funkcja szybkiego parowania NFC umożliwia błyskawiczne przyłączenie smartfona z systemem Android do sieci bezprzewodowej, bez konieczności wpisywania hasła.

Wsparcie standardu Easy Mesh do łatwej rozbudowy sieci Wi-Fi zapewnia bezproblemowy zasięg i automatyczny roaming Wi-Fi nawet w dużych obiektach dzięki współpracy wielu jednostek.

ZTE T5400 Wi-Fi 6 został uhonorowany prestiżową nagrodą w międzynarodowym konkursie Good Design Award w 2021 roku, co potwierdza jego wyjątkowy charakter jako designerskiego gadżetu do domu.

Rekomendowana cena sprzedaży routera ZTE T5400 w eleganckim czarnym kolorze to 499 zł.

https://zteshop.pl/zte-t5400-wi-fi-6-router-wi-fi-jednostka-idu-czarny

https://zteshop.pl/zte-t5400-wi-fi-6-router-wi-fi-jednostka-idu

ZTE T3000 – WiFi6 ax3000 dla 128 użytkowników

ZTE T3000 Wi-Fi 6 oferuje maksymalny transfer danych 3000 Mbps, co sprawia, że strumieniowanie wideo 4K, gry online i inne wymagające aplikacje działają bez żadnych przestojów. Obsługuje on standardy Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax3000 i może obsługiwać jednocześnie aż 128 użytkowników, zapewniając każdemu z nich niezakłócone połączenie. Dzięki antenom o mocy do 7dBi, ZTE T3000 Wi-Fi 6 zapewnia mocny i stabilny sygnał w całym domu, nawet w trudno dostępnych miejscach.

ZTE T3000 wykorzystuje chipset IPQ5018 + QCN6102 + QCA8337, co sprawia, że jest gotowy do obsługi wszystkich standardów Wi-Fi 6. Dzięki technologii OFDMA i modulacji 1024-QAM zapewnia szybkie i stabilne połączenia w sieci 2,4 GHz i 5 GHz, przy szerokości pasma 160 MHz. Dzięki funkcjom takim jak Easy Mesh, NFC i Band Steering, użytkownicy mogą dostosować swoją sieć do swoich indywidualnych potrzeb i upewnić się, że zawsze mają najlepsze połączenie.

Router ZTE T3000 z protokołem Wi-Fi6 AX3000 gwarantuje stabilną transmisję danych z prędkością do 3000 Mbps i pokrycie dużych pomieszczeń. Wyposażony w technologię firmy Qualcomm czołowego producenta procesorów do routingu, zLink Boost, Easy Mesh czy NFC zapewnia wygodę korzystania z szybkiej sieci domowej. Świetnie sprawdzi się jako jednostka IDU w komplecie z MC889 5G ODU. 

Router ZTE T3000 w klasycznym czarnym kolorze został wyceniony przez producenta na 329 zł.

https://zteshop.pl/zte-t3000-wi-fi-6-router-wi-fi-jednostka-idu-czarny

https://zteshop.pl/zte-t3000-wi-fi-6-router-stacjonarny-wi-fi-jednostka-idu

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Internet ZTE U50 – mobilny router 5G z imponującymi możliwościami Biuro prasowe
2024-05-28 | 11:20

ZTE U50 – mobilny router 5G z imponującymi możliwościami

Mobilny router ZTE U50 ma postać zgrabnego i eleganckiego urządzenia, które bez trudu mieści się w dłoni. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – nowoczesnej bieli i
Internet Przenośny router Wi-Fi 4G LTE firmy Tenda - w sam raz do plecaka
2024-04-25 | 01:00

Przenośny router Wi-Fi 4G LTE firmy Tenda - w sam raz do plecaka

Niewielkich rozmiarów router, który umożliwia pozostawanie w kontakcie ze światem Mogłoby się wydawać, że podczas podróży lub na wycieczce ludzie chcą odciąć się
Internet Czy Internet 5G jest dostępny dla wszystkich?
2024-04-15 | 13:10

Czy Internet 5G jest dostępny dla wszystkich?

Zacznijmy od podstaw Internet 5G to piąta generacja technologii sieci komórkowych. Oferuje szereg korzyści i ulepszeń w porównaniu do swoich poprzedników, takich jak 3G

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Konsument

Prawo

Coraz bliżej powstania świadomej sztucznej inteligencji. Potrzebne są działania zapobiegające niewłaściwemu jej wykorzystaniu

O sztucznej inteligencji mówi się już coraz częściej w kontekście możliwości i zagrożeń, jakie przyniesie powstanie globalnej sztucznej inteligencji. To model, który byłby zdolny do myślenia takiego, jakim cechuje się człowiek, ale jego możliwości obliczeniowe przewyższałyby możliwości ludzkiego mózgu kilka milionów razy. Rodzi to uzasadnione obawy o bezpieczeństwo, stąd postulat, by uczestnicy rynku składali przysięgę na wzór przysięgi Hipokratesa. Zgodnie z nią mieliby dbać o to, by zastosowania technologii miały wymiar etyczny. Zdaniem ekspertów potrzebnych jest też więcej szczegółowych regulacji.

Transport

Rozwój zielonego transportu wciąż zablokowany. Główna przyczyna to brak odpowiedniej infrastruktury energetycznej

Ponad połowa sieci napowietrznych i stacji elektroenergetycznych ma powyżej 40 lat. Brak modernizacji infrastruktury energetycznej przekłada się na słabe moce przesyłowe i blokuje rozwój zielonego transportu. Tymczasem według nowych przepisów w 2034 roku 90 proc. wszystkich nowych pojazdów ciężkich rejestrowanych w UE miałyby stanowić te bezemisyjne. – Bez odpowiedniej infrastruktury, zwłaszcza przy transporcie na duże odległości, zielona transformacja w transporcie będzie utrudniona – ocenia Jan Buczek, prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.