Komunikaty PR

Router nie wystarcza? Sprawdź punkt dostępu CAX 1800.

2020-06-09  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
Projekt Zero2

Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
basia|projektzero2.pl| |basia|projektzero2.pl
503 119 029
projektzero2.pl

Asortyment firmy Edimax ostatnio powiększył się i producenci zaproponowali nowe rozwiązanie, które ma na celu zwiększenie przepustowości sieci. To punkt dostępu CAX 1800, który ma szeroki wybór w zakresie zastosowania. Jesteście ciekawi urządzenia?
 

CAX 1800 umożliwia wykorzystanie sieci bezprzewodowej do  574Mb/s w paśmie 2.4GHz i 1201Mb/s w 5GHz co łącznie daje wynik do 1800 Mb/s, ale to nie wszystko. Twórczy urządzenia zadbali o funkcję MU - MIMO, która daje możliwość obsługi transmisji danych dla kilku urządzeń równocześnie. To istotne w przypadku, gdy prowadzimy hotel lub restaurację i chcemy, aby nasi goście mogli swobodnie korzystać z globalnej sieci. Innymi słowy, proces ma na celu maksymalizację wydajności Wi-Fi i czterokrotne zwiększenie pojemności oraz przepustowości danych. 

Wspomnieliśmy na temat pasm, jakie obsługuje CAX 1800. Wiele osób zdecydowało się na pracę zdalną - nic dziwnego, to bardzo wygodne rozwiązanie dla tych, którzy do obowiązków zawodowych potrzebują komputer i Internet. Pracując w hotelu, z przepięknym widokiem na góry, potrzebne będzie znakomite łącze, ponieważ już przy kilku osobach sieć może stawiać opory. Dzięki pasmom  2.4 i 5GHz oraz modulacji wyższego rzędu (1024 QAM) możesz w jednocześnie przeglądać pocztę elektroniczną i przesyłać wysokiej jakości pliki - bez zakłóceń. 


Co jeszcze CAX 1800 może zaoferować? Istotną cechą urządzenia jest wydajność przy niskich prędkościach transmisji. Podczas gdy łącze w hotelu zdaje się być słabej jakości, dwuzakresowy punkt dostępu stabilizuje prędkość i utrzymuje ją na takim poziomie, aby użytkownik mógł pracować bez zbędnych przerw. Wydajność przy niskich prędkościach transmisji krótkich pakietów, umożliwia jednoczesne obsługiwanie wielu użytkowników o różnej przepustowości. To wszystko sprowadza się do jednego - maksymalna skuteczność dostępu. 

Na koniec informacja dla wszystkich, którzy chcą dbać o środowisko i swój portfel. Target Wakeup Time (TWT) to funkcja optymalizująca zużycie baterii, a w zasadzie - wydłuża jej żywotność. To inteligentny system, który pozwala podłączonym urządzeniom decydować kiedy i jak często mają pracować po to, by wysyłać lub odbierać dane. Zaoszczędź pieniądze i przyłącz się do wspólnego dbania o środowisko.

Podsumowując: CAX 1800 to punkt dostępu, który świetnie sprawdzi się w hotelach, restauracjach, szkołach i większych biurach - czyli w miejscach, gdzie przebywa więcej osób korzystających z wirtualnych zasobów. Jeżeli router ogranicza dostęp do 6 osób jednocześnie, warto zastanowić się nad inwestycją w CAX 1800, który obsługuje do 256 użytkowników jednocześnie. 

http://www.edimax.pl/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/pl/smb_access_points_ax1800/cax1800/

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Internet Endava wspiera lokalne społeczności IT Biuro prasowe
2022-06-03 | 01:00

Endava wspiera lokalne społeczności IT

12 spotkań, 12 miast, 4 kraje, 2 miesiące, 1 kontynent. Brytyjska spółka technologiczna Endava łączy społeczności IT w krajach Europy Środkowej i tworzy platforę interakcji
Internet Nowa funkcja SentiOne - pierwsza tak zaawansowana analiza TikToka w Polsce
2022-05-11 | 11:46

Nowa funkcja SentiOne - pierwsza tak zaawansowana analiza TikToka w Polsce

SentiOne, polska platforma do monitoringu Internetu z wykorzystaniem zaawansowanej sztucznej inteligencji, uruchamia nową, wyczekiwaną przez użytkowników funkcję - monitoring i analizę
Internet Odbieraj bonusy za płatności w grach w Centrum gier Huawei
2022-04-14 | 14:00

Odbieraj bonusy za płatności w grach w Centrum gier Huawei

W aplikacji Huawei – Centrum gier, na graczy mobilnych czeka program lojalnościowy oraz program VIP, dostępny dla wszystkich użytkowników, którzy zdobędą piąty poziom

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Miejsc parkingowych ubywa, bo miasta chcą wypchnąć ruch samochodów z centrum. Technologia pomoże lepiej wykorzystywać istniejące parkingi

Zaparkowanie samochodu w centrum Warszawy, Wrocławia czy Krakowa to poważne wyzwanie. Statystyki przytaczane przez NaviParking wskazują, że zagęszczenie ruchu w centralnych dzielnicach nawet w 30 proc. jest spowodowane przez kierowców poszukujących miejsca parkingowego. To zaś oznacza nie tylko większe korki, ale też większy hałas, dodatkową emisję spalin i duży stres u kierowcy. Tworzenie nowych parkingów nie jest dziś priorytetem miast – dążą raczej do tego, żeby wypchnąć ruch z centrów. Dlatego potrzebne są lepsze zachęty, by kierowcy wybierali inne środki komunikacji, np. autobusy, tramwaje czy mikromobilność, a także nowe sposoby na skuteczniejsze wykorzystanie istniejących parkingów.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Edukacja

Rzeź Woli to jedna z najmniej znanych kart historii Powstania Warszawskiego. Powstaje nowy projekt edukacyjny w wirtualnej rzeczywistości

Rusza drugi etap rewitalizacji placu Męczenników Warszawskiej Woli. To jedno z ważniejszych miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, gdzie w sierpniu 1944 roku wymordowano mieszkańców Woli i Ochoty. Fundacja PGE i opiekujący się placem ojcowie redemptoryści stworzą tutaj ścieżkę edukacyjną z multimedialnymi lekcjami w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), dzięki czemu z wiedzą o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat łatwiej będzie dotrzeć do młodych odbiorców. Mimo wielu dekad prac badaczy szczegóły rzezi Woli nadal pozostają nieodkryte.

Edukacja

Liczba aniołów biznesu rośnie, ale wciąż jest ich za mało. 40 proc. z nich jest na rynku maksymalnie trzy lata

Polski rynek aniołów biznesu wciąż jest wielokrotnie mniejszy od tych z Europy Zachodniej, o Stanach Zjednoczonych nie wspominając, i stosunkowo młody. Jednak zainteresowanie tą formą pomnażania kapitału i dzielenia się doświadczeniem szybko rośnie. Największa obawa osób, które chcą dołączyć do grupy aniołów biznesu, dotyczy tego, czy będą umiały realistycznie ocenić szanse danego przedsięwzięcia. Platforma Polish Angels ma ułatwić przepływ know-how i finansowania między doświadczonymi inwestorami i pomysłodawcami start-upów.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.