Przenośny router Wi-Fi 4G LTE firmy Tenda - w sam raz do plecaka

Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Niewielkich rozmiarów router, który umożliwia pozostawanie w kontakcie ze światem
Mogłoby się wydawać, że podczas podróży lub na wycieczce ludzie chcą odciąć się od sieci. Czasem może faktycznie tak być, jednak często dostęp do Internetu jest potrzebny. Nie tylko dla rozrywki, ale również dla uzyskania informacji czy pozostania w kontakcie z bliskimi.
Z myślą o takich sytuacjach Tenda przedstawia MF3. To niewielkich rozmiarów przenośny router, który obsługuje zarówno łączność Wi-Fi (w nowoczesnym standardzie Wi-Fi 6), jak i 4G LTE (po włożeniu karty nano SIM; router obsługuje karty od przeszło 4100 operatorów z całego świata). Prędkość Wi-Fi dochodzi do 286 Mb/s, natomiast maksymalne prędkości 4G to odpowiednio 150 Mb/s (pobieranie) i 50 Mb/s (przesyłanie).
Wyjmowana bateria, plug & play i inne możliwości routera MF3
Tenda MF3 wyposażony jest w wyjmowaną litowo-jonową baterię o pojemności 2100 mAh. Według danych z laboratorium Tendy powinna ona wystarczyć nawet na 8 i pół godziny nieprzerwanej pracy. W trybie czuwania router może natomiast wytrzymać do 168 godzin (wszystko zależy od rzeczywistych warunków korzystania). Energię można w łatwy sposób uzupełnić za pomocą kabla USB-C (dołączony w zestawie).
Router nie wymaga również skomplikowanej instalacji żadnego oprogramowania czy nawet aplikacji. Można sterować nim za pośrednictwem strony WWW Tenda WiFi. Wśród jego funkcji znajdują się Auto-APN (automatyczna konfiguracja dostępu do sieci komórkowej), automatyczne wybieranie numeru, ustawienie limitu danych, tryb oszczędzania energii, wysyłanie, odbieranie i usuwanie SMS-ów, serwer DHCP, QOS, czy rozgłaszanie/ukrywanie nazwy sieci Wi-Fi.
Główne cechy Tenda MF3
- Przenośny router Wi-Fi 4G LTE;
- Obsługuje łączność Wi-Fi 6 w paśmie 2,4 GHz do 286 Mb/s;
- obsługuje karty nano SIM przeszło 4100 operatorów z całego świata;
- maksymalne prędkości 4G: pobieranie do 150 Mb/s, przesyłanie do 50 Mb/s;
- ma wyjmowaną baterię litowo-jonowa o pojemności 2100 mAh, która może wystarczyć na maksymalnie 8 i pół godziny nieprzerwanego użytkowania (do 168 godzin w trybie czuwania);
- ma port USB-C dla komfortowego ładowania oraz kabel w zestawie;
- plug-and-play, łatwe zarządzanie przez stronę WWW;
- rozmaite funkcje.

Jak performance marketing pomaga rosnąć firmom?

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Handel

Polskie MŚP otrzymają większe wsparcie w ekspansji międzynarodowej. To cel nowej inicjatywy sześciu instytucji
Firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw otrzymają kompleksowe wsparcie na potrzeby zwiększania konkurencyjności na arenie międzynarodowej. Taki jest cel wspólnej inicjatywy instytucji zrzeszonych w Grupie PFR pod szyldem Team Poland. Obejmuje ona zarówno wsparcie kapitałowe, w postaci gwarancji, pożyczek czy ubezpieczenia, jak i doradztwo oraz wsparcie promocyjne i informacyjne, dzięki czemu mikro-, małym i średnim firmom łatwiej będzie podjąć decyzję o ekspansji zagranicznej. Pierwszy projekt dotyczy wsparcia dla firm zainteresowanych uczestnictwem w odbudowie Ukrainy.
IT i technologie
UE w 80 proc. technologicznie polega na innych krajach. Zależność cyfrowa od USA i Chin może być zagrożeniem dla bezpieczeństwa

Unia Europejska w alarmującym stopniu jest uzależniona od dostawców technologii z USA i Chin. W ponad 80 proc. polega na państwach trzecich w zakresie produktów cyfrowych, usług, infrastruktury oraz własności intelektualnej. – To sytuacja, która w kontekście bezpieczeństwa danych i stabilności gospodarczej jest po prostu nie do zaakceptowania – ocenia Michał Kobosko, europoseł z Polski 2050. Ogranicza to zdolność Europy do innowacji, konkurowania oraz utrzymania kontroli nad jej gospodarką cyfrową.
Prawo
Rzecznik MŚP na mocy nowej ustawy ma objąć ochroną także rolników. Na zmianach skorzystają też duże firmy

Trwają prace nad zmianą ustawy o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Jej projekt jest na etapie konsultacji i przewiduje wiele modyfikacji w obszarze kompetencji organu, który do tej pory obejmuje ochroną jedynie mikro-, małe i średnie firmy. Wraz z wejściem w życie nowej ustawy będzie mógł podejmować działania na rzecz ogółu przedsiębiorców, w tym m.in. rolników, adwokatów czy wspólników spółek. Kompetencje Rzecznika Praw Przedsiębiorców zostaną rozszerzone także m.in. w zakresie opiniowania i inicjowania przyjęcia aktów prawnych.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.