Przenośny router Wi-Fi 4G LTE firmy Tenda - w sam raz do plecaka

Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Niewielkich rozmiarów router, który umożliwia pozostawanie w kontakcie ze światem
Mogłoby się wydawać, że podczas podróży lub na wycieczce ludzie chcą odciąć się od sieci. Czasem może faktycznie tak być, jednak często dostęp do Internetu jest potrzebny. Nie tylko dla rozrywki, ale również dla uzyskania informacji czy pozostania w kontakcie z bliskimi.
Z myślą o takich sytuacjach Tenda przedstawia MF3. To niewielkich rozmiarów przenośny router, który obsługuje zarówno łączność Wi-Fi (w nowoczesnym standardzie Wi-Fi 6), jak i 4G LTE (po włożeniu karty nano SIM; router obsługuje karty od przeszło 4100 operatorów z całego świata). Prędkość Wi-Fi dochodzi do 286 Mb/s, natomiast maksymalne prędkości 4G to odpowiednio 150 Mb/s (pobieranie) i 50 Mb/s (przesyłanie).
Wyjmowana bateria, plug & play i inne możliwości routera MF3
Tenda MF3 wyposażony jest w wyjmowaną litowo-jonową baterię o pojemności 2100 mAh. Według danych z laboratorium Tendy powinna ona wystarczyć nawet na 8 i pół godziny nieprzerwanej pracy. W trybie czuwania router może natomiast wytrzymać do 168 godzin (wszystko zależy od rzeczywistych warunków korzystania). Energię można w łatwy sposób uzupełnić za pomocą kabla USB-C (dołączony w zestawie).
Router nie wymaga również skomplikowanej instalacji żadnego oprogramowania czy nawet aplikacji. Można sterować nim za pośrednictwem strony WWW Tenda WiFi. Wśród jego funkcji znajdują się Auto-APN (automatyczna konfiguracja dostępu do sieci komórkowej), automatyczne wybieranie numeru, ustawienie limitu danych, tryb oszczędzania energii, wysyłanie, odbieranie i usuwanie SMS-ów, serwer DHCP, QOS, czy rozgłaszanie/ukrywanie nazwy sieci Wi-Fi.
Główne cechy Tenda MF3
- Przenośny router Wi-Fi 4G LTE;
- Obsługuje łączność Wi-Fi 6 w paśmie 2,4 GHz do 286 Mb/s;
- obsługuje karty nano SIM przeszło 4100 operatorów z całego świata;
- maksymalne prędkości 4G: pobieranie do 150 Mb/s, przesyłanie do 50 Mb/s;
- ma wyjmowaną baterię litowo-jonowa o pojemności 2100 mAh, która może wystarczyć na maksymalnie 8 i pół godziny nieprzerwanego użytkowania (do 168 godzin w trybie czuwania);
- ma port USB-C dla komfortowego ładowania oraz kabel w zestawie;
- plug-and-play, łatwe zarządzanie przez stronę WWW;
- rozmaite funkcje.

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.