Nowy punkt dostępowy od marki Intellinet

Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Punkt dostępowy z routerem.
Przesyłając duże ilości danych potrzebujesz profesjonalnego narzędzia o wydajnych parametrach. Takim urządzeniem może być właśnie punkt dostępowy Intellinet model 525831, który jest jednocześnie routerem z ultra szybkim standardem WiFi IEEE 802.11ac Wave 2. Wbudowana technologia MU-MIMO pozwala na jednoczesne wykorzystanie strumieniowania przez kilku klientów bez utraty jakości połączenia.
Dwuzakresowy sygnał bez żadnych strat.
Niewątpliwą zaletą urządzenia jest dwuzakresowość działania i możliwość przeniesienia ruchu z pasma 2,4 GHz o przepustowości 450 Mb/s na nowe pasmo 5 GHz o przepustowości 867 Mb/s - przydatnej do intensywnego korzystania z sieci np. podczas strumieniowania danych lub wideokonferencji.
Oszczędza czas i koszty instalacji.
Dzięki możliwości zasilania przez PoE montaż staje się szybki i tani, a samo urządzenie może być dzięki temu z daleka od gniazdka elektrycznego. Prąd może być również dostarczany prosto ze switcha PoE lub z injectora po okablowaniu sieciowym. Punkt dostępowy Intellinet 525831 pasuje do każdego otoczenia, dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji - można go postawić na biurku lub innej płaskiej powierzchni a dzięki płytce montażowej na spodzie można go zawiesić na ścianie lub suficie.
Prosta konfiguracja, profesjonalne zastosowanie.
Urządzenie Intellinet 525831 można konfigurować w wybranych przez siebie zakresach, od podstawowych ustawień routera czy punktu dostępowego, przez obsługę np. QoS do szczegółowych ustawień konkretnych protokołów. Konfiguracja może odbywać się standardowo - przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej oraz zdalnie - przy użyciu zewnętrznego kontrolera punktów dostępowych Intellinet, model 525749. Ta druga opcja wprowadza urządzenie w nieco inny wymiar - dzięki takiemu zastosowaniu urządzenie staje się bazą do profesjonalnych rozwiązań bezprzewodowych dla firm, szkół, szpitali i innych instytucji.
Dowiedz się więcej na temat tego urządzenia:
https://netinet.pl/routery-bezprzewodowe-WIFI/10989-APROUTER-WIFI-AC1300-POE-USB.html

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.