Nowe przełączniki dostępowe L3 firmy Zyxel
Seria przełączników XGS2220 firmy Zyxel to wszechstronne rozwiązanie, które poradzi sobie z coraz większymi wyzwaniami dotyczącymi przepustowości.
Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, opartych na chmurze rozwiązań sieciowych, zaprezentował nową serię przełączników dostępowych XGS2220 warstwy 3, aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom nadążyć za wymaganiami stawianymi ich sieciom.
Rosnące oczekiwania dotyczące przepustowości i zwiększające się możliwości najnowszych urządzeń, w tym bezprzewodowych punktów dostępowych Wi-Fi 6/6E, laptopów, serwerów i stacji roboczych, stanowią ogromne obciążenie dla sieci. Seria XGS2220 oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom, hotelom, szkołom, integratorom systemów i dostawcom usług przełącznik, który jest wszechstronny, bogaty w funkcje i stanowi dobrą odpowiedź na współczesne wymogi.
Kompleksowe rozwiązania spełniające wszelkie potrzeby
Seria XGS2220 obejmuje sześć różnych modeli, w tym wersje z 24 lub 48 portami gigabitowymi do standardowych połączeń sieciowych, trzy modele PoE do instalacji o dużym poborze mocy oraz model tylko światłowodowy do agregacji światłowodów, który umożliwia gigabitową modernizację wielu urządzeń w różnych infrastrukturach sieciowych.
Łatwe podłączenie, elastyczne zarządzanie
Przedsiębiorstwa mogą zarządzać przełącznikami serii XGS2220 według uznania, czy to w trybie samodzielnym, czy w trybie zarządzanym w chmurze Nebula, dostosowując je w zależności od potrzeb.
Seria XGS2220 oferowana jest z roczną licencją Nebula Pro, która zapewnia zaawansowaną technologię IGMP, alerty analityki sieciowej i inne mechanizmy, które pozwalają resellerom, dostawcom usług zarządzanych i administratorom sieci zapoznać się z prostotą, skalowalnością i elastycznością rozwiązania sieciowego Nebula firmy Zyxel.
– Linia XGS2220 to odpowiednie rozwiązanie w obliczu rosnących wymogów dotyczących przepustowości, jakie generują nowoczesne urządzenia – skomentował Kell Lin, Senior Associate Vice President Zyxel Networking SBU – Nowa seria przełączników została zaprojektowana tak, aby poradzić sobie z obciążeniem. Zapewnia również nowe funkcje i opcje zarządzania, które maksymalnie ułatwiają obsługę.
Najważniejsze cechy najnowszej serii XGS2220 firmy Zyxel to:
- Budżet mocy z zapasem: 400W do 960W, z łatwością obsłuży punkty dostępowe Wi-Fi 6/6E, VoIP, monitoring i sieciowe urządzenia AV.
- Elastyczne łącza uplink: Sześć łączy uplink 10G, cztery 10G SFP+ i dwa 10G Multi-Gig RJ 45.
- Tryb sieciowy AV: Z trybem sieciowym AV gotowym do obsługi ekranów w szkołach, barach sportowych i innych miejscach; kreator konfiguracji upraszcza instalację, podczas gdy wyspecjalizowany pulpit trybu AV prezentuje przydatne elementy.
- Odpowiedni do zastosowań korporacyjnych: Funkcje warstwy 2 (tunelowanie QinQ VLAN, translacja VLAN) oraz możliwości routingu statycznego warstwy 3.
- Wysokiej jakości, inteligentna konstrukcja: Zbudowany z trwałych materiałów; wyposażony w adaptacyjny, energooszczędny i cichy system wentylatorów chłodzących.

Subskrypcje coraz popularniejsze. Możesz zamawiać nawet pieluszki

Czas na nową trasę światłowodową łączącą Berlin, Poznań i Warszawę

Jak 5G FWA zmienia sposób, w jaki ludzie łączą się z Internetem?
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Start-upy nie narzekają na brak dostępu do finansowania. Równie ważny jest dla nich mentoring i wsparcie ekspertów
Polskie start-upy dobrze sobie radzą na europejskim i globalnym rynku, chętnie kierują swoje rozwiązania do dużych firm i korporacji, a ich domeną jest głównie software – wynika z ostatniego raportu Fundacji StartUp Poland. Jak wskazuje założyciel funduszu EEC Ventures Konrad Sitnik, tym, co warunkuje sukces, jest przede wszystkim determinacja founderów i dobry, skalowalny model biznesowy. – Ostatni element do tej układanki to jest mądry inwestor, który poza pieniędzmi zapewni również mentoring i wsparcie intelektualne – mówi ekspert. Taką rolę chce pełnić Tauron, który ze start-upami ściśle współpracuje już od kilku lat, oferując im autorski program akceleracyjny.
Partner serwisu
Ochrona środowiska
Odchodzenie od węgla następuje zbyt wolno. W tym tempie świat zmierza w kierunku ocieplenia o 3 stopnie

Zużycie energii z węgla nie zmniejsza się wystarczająco szybko – ostrzegają szwedzcy naukowcy. Z ich analizy zobowiązań poszczególnych krajów dotyczących dekarbonizacji wynika, że w tym tempie nie uda się osiągnąć celu porozumienia paryskiego, jakim jest ograniczenie ocieplenia klimatu do maksymalnie 2 stopni do końca wieku. Bardziej realny scenariusz to wzrost temperatury o co najmniej 2,5, a nawet o 3 stopnie Celsjusza. W Europie w odchodzeniu od węgla przodują Niemcy, z kolei polska gospodarka wciąż jest i najprawdopodobniej długo jeszcze będzie silnie uzależniona od tego surowca. Globalna optyka wskazuje natomiast, że największy problem z dekarbonizacją będzie miała Azja.
Nauka
Polska spółka pracuje nad testem wykrywającym wcześnie raka trzustki z próbki moczu. Przełomowa technologia wchodzi w zaawansowany etap badań

Polska spółka Urteste jest w trakcie pracy nad testem wykrywającym raka trzustki. Badania kliniczne nad projektem Panuri, bo o nim mowa, mogą się rozpocząć jeszcze w tym roku. – To technologia innowacyjna, w zasadzie niestosowana przez inne firmy na świecie – mówi prezes zarządu Urteste, Grzegorz Stefański. Jednocześnie zapowiada dalsze prace nad 10 prototypami testów diagnostycznych do badania kolejnych nowotworów. Biotechnologiczna spółka niedawno przeszła z NewConnect na główny parkiet GPW w Warszawie. Ten obszar działalności cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów.
Współpraca

Obsługa konferencji prasowych
Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.