Komunikaty PR

Niezwykła moc routera stacjonarnego 5G ZTE MC888

2023-06-28  |  11:15
Biuro prasowe

„Router MC888 to połączenie nowoczesnych technologii i łatwości użycia. Najnowsza generacja procesorów 5G firmy Qualcomm zamknięta jest w niewielkiej obudowie dopełnionej zestawem specjalnie zaprojektowanych anten tak, aby docierający sygnał był najwyższej jakości. Obsługę urządzenia ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy włożyć kartę SIM i podłączyć router do zasilania, aby korzystać z szybkiego Internetu 5G lub LTE cat. 19. Łączność z urządzeniami końcowymi za pośrednictwem WiFi 6 o prędkości do 3.6Gbps tworzy z MC888 domowe centrum łączności najwyższej jakości zgodne z najnowszymi standardami” – powiedział Jacek Patyński, Product Manager w ZTE Polska.

Technologia 5G

Dzięki technologii 5G w kilka sekund można pobrać wysokiej jakości pliki wideo i korzystać z najbardziej zaawansowanych aplikacji bez obaw, że połączenie zostanie utracone. Sercem każdego routera jest jego procesor. To od niego zależy prędkość transmisji danych, a co za tym idzie, szybkość Internetu. Dzięki ZTE MC888 masz możliwości grania czy oglądania filmów, nawet wysokiej w jakości – niezależnie od miejsca i czasu. W routerze ZTE MC888 zainstalowano najnowszy procesor SDX62 firmy Qualcomm, który wspiera technologie SA i DSS oraz obsługuje europejskie pasma 5G. Pozwala to cieszyć się najszybszym z możliwych bezprzewodowym łączem internetowym. Wbudowane anteny o dużym zysku do 10dBi zapewniają dobry zasięg wewnątrz budynku, w którym znajduje się router. Dzięki funkcji pasywnego chłodzenia, router pracuje cicho i bezszelestnie.

Do najważniejszych cech routera ZTE MC888 należy między innymi bardzo szybka transmisja danych 5G NSA DSS/SA (pobieranie danych do 1.7Gb/s). Znajdziemy w nim także dwuzakresowe Wi-Fi 2.4 i 5GHz w standardzie Wifi6 – 802.11 ax3600, LTE cat.19 z agregacją do pięciu pasm LTE, MIMO 4x4 oraz kodowanie QAM256. Router wyposażony jest w 2 złącza Giga LAN, do których możemy podłączyć, np. komputer lub SmartTV. Na uwagę zasługuje też rozbudowana konsola WebUI do pełnego zarządzania routerem, w tym opcja ręcznego wyboru pasm.

Elegancki design i prosta obsługa

Niewielkie wymiary oraz prosty, a zarazem elegancki wygląd sprawiają, że urządzenie świetnie wkomponuje się zarówno w przestrzeń nowoczesnego mieszkania, klasycznego domu czy biura.

Niewątpliwą zaletą routera ZTE MC888 jest to, że sprawdza się wszędzie tam, gdzie korzysta się jednocześnie z wielu smartfonów, tabletów czy laptopów. Model MC888 daje możliwość podpięcia aż 32 użytkowników jednocześnie poprzez dwuzakresowe WiFi w standardzie WiFi6 oraz klasycznie za pośrednictwem 2 portów Rj45 1Gbps. Z tego powodu to również idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm!

Obsługa routera ZTE MC888 jest banalnie prosta. Zarządzanie nim odbywa się poprzez interfejs w dowolnej przeglądarce, niezależnie od systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze. Aby zalogować się do strony zarządzania urządzeniem, wystarczy połączyć się z routerem kablem RJ45 lub za pomocą sieci WiFi, a następnie wpisać w przeglądarce adres podany na naklejce urządzenia 192.168.0.1 i podać hasło.

Wszystkie wymienione cechy routera ZTE MC888 sprawiają, że bez problemu może on konkurować, a nawet zastąpić połączenie światłowodowe.

Najważniejsze dane techniczne

  • Szybka transmisja danych 5G – pobieranie do 1.8 Gb/s, wysyłanie do 662 Mb/s
  • Obsługiwane pasma 5G NSA 1800/2100/2500/2600/3500MHz oraz SA 2500/3500MHz
  • Obsługiwane pasma LTE 800/900/1800/2100/2600
  • Agregacja do pięciu pasm LTE lub jednego pasma 5G NSA oraz pięciu pasm LTE
  • Dwuzakresowe Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax3600  2.4/5.0GHz, do 32 użytkowników,
  • Sieć gościa
  • Rozbudowany Firewall 
  • Rozbudowana konsola administracyjna WebUI umożliwia zarządzanie z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji.
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Internet SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu Biuro prasowe
2025-03-04 | 13:00

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu

Wiedza, networking, relaks – to hasła przewodnie eventu w Zakopanem, czyli jednej z najważniejszych konferencji SEO w Europie, która zrzesza specjalistów
Internet Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
Internet UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
2024-12-28 | 01:00

UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0

  Po maszynie parowej, elektryczności i komputerach - rozwój biotechnologii, nanotechnologii i sztucznej inteligencji ma być punktem zwrotnym w historii ludzkości. Zmiany

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł

Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.

Transport

Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.

Bankowość

Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.