Komunikaty PR

Niezwykła moc routera stacjonarnego 5G ZTE MC888

2023-06-28  |  11:15
Biuro prasowe

„Router MC888 to połączenie nowoczesnych technologii i łatwości użycia. Najnowsza generacja procesorów 5G firmy Qualcomm zamknięta jest w niewielkiej obudowie dopełnionej zestawem specjalnie zaprojektowanych anten tak, aby docierający sygnał był najwyższej jakości. Obsługę urządzenia ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy włożyć kartę SIM i podłączyć router do zasilania, aby korzystać z szybkiego Internetu 5G lub LTE cat. 19. Łączność z urządzeniami końcowymi za pośrednictwem WiFi 6 o prędkości do 3.6Gbps tworzy z MC888 domowe centrum łączności najwyższej jakości zgodne z najnowszymi standardami” – powiedział Jacek Patyński, Product Manager w ZTE Polska.

Technologia 5G

Dzięki technologii 5G w kilka sekund można pobrać wysokiej jakości pliki wideo i korzystać z najbardziej zaawansowanych aplikacji bez obaw, że połączenie zostanie utracone. Sercem każdego routera jest jego procesor. To od niego zależy prędkość transmisji danych, a co za tym idzie, szybkość Internetu. Dzięki ZTE MC888 masz możliwości grania czy oglądania filmów, nawet wysokiej w jakości – niezależnie od miejsca i czasu. W routerze ZTE MC888 zainstalowano najnowszy procesor SDX62 firmy Qualcomm, który wspiera technologie SA i DSS oraz obsługuje europejskie pasma 5G. Pozwala to cieszyć się najszybszym z możliwych bezprzewodowym łączem internetowym. Wbudowane anteny o dużym zysku do 10dBi zapewniają dobry zasięg wewnątrz budynku, w którym znajduje się router. Dzięki funkcji pasywnego chłodzenia, router pracuje cicho i bezszelestnie.

Do najważniejszych cech routera ZTE MC888 należy między innymi bardzo szybka transmisja danych 5G NSA DSS/SA (pobieranie danych do 1.7Gb/s). Znajdziemy w nim także dwuzakresowe Wi-Fi 2.4 i 5GHz w standardzie Wifi6 – 802.11 ax3600, LTE cat.19 z agregacją do pięciu pasm LTE, MIMO 4x4 oraz kodowanie QAM256. Router wyposażony jest w 2 złącza Giga LAN, do których możemy podłączyć, np. komputer lub SmartTV. Na uwagę zasługuje też rozbudowana konsola WebUI do pełnego zarządzania routerem, w tym opcja ręcznego wyboru pasm.

Elegancki design i prosta obsługa

Niewielkie wymiary oraz prosty, a zarazem elegancki wygląd sprawiają, że urządzenie świetnie wkomponuje się zarówno w przestrzeń nowoczesnego mieszkania, klasycznego domu czy biura.

Niewątpliwą zaletą routera ZTE MC888 jest to, że sprawdza się wszędzie tam, gdzie korzysta się jednocześnie z wielu smartfonów, tabletów czy laptopów. Model MC888 daje możliwość podpięcia aż 32 użytkowników jednocześnie poprzez dwuzakresowe WiFi w standardzie WiFi6 oraz klasycznie za pośrednictwem 2 portów Rj45 1Gbps. Z tego powodu to również idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm!

Obsługa routera ZTE MC888 jest banalnie prosta. Zarządzanie nim odbywa się poprzez interfejs w dowolnej przeglądarce, niezależnie od systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze. Aby zalogować się do strony zarządzania urządzeniem, wystarczy połączyć się z routerem kablem RJ45 lub za pomocą sieci WiFi, a następnie wpisać w przeglądarce adres podany na naklejce urządzenia 192.168.0.1 i podać hasło.

Wszystkie wymienione cechy routera ZTE MC888 sprawiają, że bez problemu może on konkurować, a nawet zastąpić połączenie światłowodowe.

Najważniejsze dane techniczne

  • Szybka transmisja danych 5G – pobieranie do 1.8 Gb/s, wysyłanie do 662 Mb/s
  • Obsługiwane pasma 5G NSA 1800/2100/2500/2600/3500MHz oraz SA 2500/3500MHz
  • Obsługiwane pasma LTE 800/900/1800/2100/2600
  • Agregacja do pięciu pasm LTE lub jednego pasma 5G NSA oraz pięciu pasm LTE
  • Dwuzakresowe Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax3600  2.4/5.0GHz, do 32 użytkowników,
  • Sieć gościa
  • Rozbudowany Firewall 
  • Rozbudowana konsola administracyjna WebUI umożliwia zarządzanie z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji.
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Internet Przenośny router Wi-Fi 4G LTE firmy Tenda - w sam raz do plecaka Biuro prasowe
2024-04-25 | 01:00

Przenośny router Wi-Fi 4G LTE firmy Tenda - w sam raz do plecaka

Niewielkich rozmiarów router, który umożliwia pozostawanie w kontakcie ze światem Mogłoby się wydawać, że podczas podróży lub na wycieczce ludzie chcą odciąć się
Internet Czy Internet 5G jest dostępny dla wszystkich?
2024-04-15 | 13:10

Czy Internet 5G jest dostępny dla wszystkich?

Zacznijmy od podstaw Internet 5G to piąta generacja technologii sieci komórkowych. Oferuje szereg korzyści i ulepszeń w porównaniu do swoich poprzedników, takich jak 3G
Internet Routery ZTE w czerni i bieli – dopasuj kolor do wnętrza
2024-03-20 | 15:00

Routery ZTE w czerni i bieli – dopasuj kolor do wnętrza

ZTE T5400 – designerski, elegancki i zaawansowany ZTE T5400 Wi-Fi 6 to router, który pracuje w bardzo szerokim bo 160MHz paśmie częstotliwości co przekłada się na maksymalną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Polskie samorządy chcą wdrażać rozwiązania z użyciem sztucznej inteligencji. Wyzwaniem jest brak świadomości, jak zacząć i gdzie można ją zastosować

Robotyzacja i sztuczna inteligencja w biznesie zapoczątkowały już nowy etap rewolucji technologicznej, która nie ominie też sektora publicznego i samorządowego. Jej wdrożenie w urzędach może przynieść duże korzyści m.in. w postaci skrócenia czasu obsługi mieszkańców i odciążenia pracowników administracji, którzy będą w stanie poświęcić więcej czasu na bardziej wymagające zadania. Samorządy są mocno zainteresowane takimi rozwiązaniami, ale barierą wciąż pozostaje m.in. brak świadomości i wiedzy, jak rozpocząć proces ich wdrażania. – Drugą barierą jest strach przed tym, czy roboty zastąpią pracowników, którzy zostaną zwolnieni – podkreśla Tomasz Tybor, dyrektor ds. inteligentnej automatyzacji w Betacom.

Ochrona środowiska

Jedynie 20 proc. zużywanych w kraju surowców mineralnych pochodzi z Polski. Rozwiązaniem może być recykling części metali

Polska posiada głównie dwa surowce strategiczne, które samodzielnie przetwarza na większą skalę – węgiel koksowy i miedź.  Nie mamy własnych źródeł i złóż pierwiastków ziem rzadkich, w związku z czym bazujemy jedynie na imporcie. – Potencjał surowcowy jednak istnieje, zwłaszcza w zakresie odzyskiwania surowców. Jednocześnie musimy pracować nad zagospodarowaniem górniczym – ocenia Krzysztof Galos, podsekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz Główny Geolog Kraju.

Przemysł

Trwają intensywne przygotowania do polskiej misji na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Siedem eksperymentów jest już w trakcie budowy

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w kosmosie, wpływ długotrwałego pobytu w kosmosie na zdrowie psychiczne, ale też na układ odpornościowy – to niektóre z obszarów eksperymentów, które zostaną przeprowadzone w warunkach mikrograwitacji podczas pierwszej polskiej misji na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W ubiegłym tygodniu Europejska Agencja Kosmiczna podpisała siedem kontraktów na ich realizację z polskimi instytucjami i firmami. – Ta lista będzie się wydłużać i mam nadzieję, że wszystkie wybrane 18 projektów poleci na stację kosmiczną – mówi Sławosz Uznański, astronauta, który będzie przeprowadzać te eksperymenty na orbicie.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.