Najnowsze routery WiFi 6 AX3000 od Tenda - TX9 Pro i RX9 Pro
Projekt Zero2
Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
dominika|projektzero2.pl| |dominika|projektzero2.pl
739033040
www.projektzero2.pl
Tenda TX9 Pro i RX9 Pro to routery Wi-Fi 6 AX3000 posiadające dwuzakresowy nadajnik pozwalający osiągnąć łączną prędkość przesyłu danych do 2976 Mbps (574 Mbps w zakresie 2,4 GHz oraz 2402 Mbps przy 5 GHz). Urządzenia wyposażono w dwurdzeniowy procesor 1.6 GHz zapewniający sprawną obsługę ruchu sieciowego. Zastosowanie technologii OFDMA oraz MU-MIMO pozwala na zmniejszenie opóźnień oraz lepszą wydajność przy wysokim obciążeniu sieci klientami Wi-Fi.
Redukcja opóźnienia dla lepszego komfortu pracy
Dzięki innowacyjnemu połączeniu technologii OFDMA oraz MU-MIMO, standard 802.11ax oferuje lepszą wydajność przy dużym obciążeniu. OFDMA dzieli każdy kanał na szereg części, pozwalając na rozdzielenie sygnału i jego wydajny przesył do wielu urządzeń jednocześnie.
Wydajny dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz
Zastosowanie dwurdzeniowego procesora 1,6 GHz osiągającego do 3000 DMIPS pozwala na sprawniejsze zarządzanie ruchem sieciowym, co przekłada się na wyższą wydajność odczuwalną przez użytkownika.
"Cztery plus cztery" dla pełnego pokrycia zasięgiem
Cztery moduły FEM z niezależnymi wzmacniaczami sygnału współpracują z czterema antenami zewnętrznymi 6 dBi, zapewniając najlepsze pokrycie zasięgiem sieci Wi-Fi.
Redukujące interferencje kolorowanie BSS
Dzięki wsparciu technologii kolorowania BSS routery RX9 Pro i TX9 Pro minimalizują negatywny wpływ interferencji fal radiowych na rozgłaszaną sieć Wi-Fi.
Wsparcie adresacji IPv6
W porównaniu do standardu IPv4, IPv6 pozwala na wygenerowanie wielokrotnie większej liczby adresów.
Technologia TWT dbająca o żywotność baterii twoich urządzeń
Technologia TWT (Target Wake-up Time) pozwala routerom zarządzać zasilaniem podłączonych urządzeń, znacząco przedłużając ich czas pracy na zasianiu bateryjnym.
Pełne bezpieczeństwo z protokołem WPA3
RX9 Pro i TX9 Pro zostały wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązanie zabezpieczające dostęp do sieci - protokół WPA3 o jeszcze bardziej złożonym algorytmie szyfrującym skutecznie chroni przed atakami typu brute-force.
Więcej funkcji
- Kontrola przez aplikację
- Sieć dla gości
- Timer
- Kontrola rodzicielska
- Harmonogram WiFi
- Czarna/biała lista
Sugerowana cena brutto Tenda TX9 Pro i Tenda RX9 Pro wynosi 349 zł.

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.