Kontroler punktów dostępowych
Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Proste zarządzanie
Nowy kontroler Intellinet model: 525749 zapewnia pełną, scentralizowaną kontrolę nad instalacjami średniej wielkości. Umożliwia kontrolę dla maksymalnie 200 punktów dostępowych, jednocześnie ograniczając pracę administratora do minimum. Urządzenie posiada wiele opcji zarządzania zapewniając najlepszą wydajność w złożonych sieciach bezprzewodowych.
Kontroler umożliwia komunikację między wszystkimi zarządzanymi punktami dostępowymi i routerami bezprzewodowymi. Komunikując ze sobą klienta z jednego źródła sygnału do drugiego, skutecznie eliminuje tzw. martwe strefy, rozłączenia czy buforowanie.
Kompatybilność
Kontroler ten został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z ogólnie dostępnymi modelami punktów dostępowych. W celu zachowania pełnej kompatybilności i bezproblemowego wsparcia technicznego zalecane jest stosowanie urządzenia Intellinet model #525831 - gigabitowego punktu dostępowego i routera AC1300 z możliwością zasilania zarówno tradycyjnie przez zewnętrzny zasilacz jak i przez port PoE.
Kompleksowe rozwiązanie
Urządzenie umożliwia obsługę istotnych funkcji sieciowych potrzebnych do nowoczesnego zarządzania siecią bezprzewodową. Oferuje jeden gigabitowy port WAN dla funkcji routera, cztery gigabitowe porty LAN dla funkcji przełącznika, port USB dla serwera FTP oraz solidną metalową obudowę z dołączonymi wspornikami do montażu w szafie Rack 19".
Kontroler działa jako samodzielne rozwiązanie, więc nie musisz martwić się o ukryte koszty, takie jak opłaty za usługi w chmurze, instalacje oprogramowania lub dodatkowe wymagania dotyczące serwera.
Jeśli potrzebujesz solidnego urządzenia, które obsłuży wiele punktów dostępowych zachowując najlepszą jakość przesyłu danych - zobacz co oferuje nowy model Intellinet.
Dowiedz się więcej na temat tego urządzenia:
https://netinet.pl/AP/10987-KONTROLER-PUNKTOW-DOSTEPOWYCH.html
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
ZTE MF986D i ZTE MF17B – szybki Internet LTE na wyciągnięcie ręki
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Prawo
Tak zwana sztuczna twórczość coraz popularniejsza. Wyzwaniem pozostają kwestie praw autorskich
Rosnąca popularność narzędzi AI spowodowała, że powstaje coraz więcej „dzieł sztuki”, będących wytworem działania algorytmów, które potrafią m.in. tworzyć muzykę dopasowaną do preferencji i nastroju, malować obrazy, a nawet pisać poezję czy scenariusze filmowe. To rodzi szereg wyzwań dotyczących praw autorskich. Są także wątpliwości dotyczące ochrony dzieł, z których AI się uczy. Narzucanie prawnych zakazów i obostrzeń może jednak nie przynieść efektów.
Handel
Sztuczna inteligencja zmienia e-handel. Będzie wygodniej dla konsumentów, ale też sporo zagrożeń
W ciągu siedmiu lat wartość rynku związanego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w handlu elektronicznym wzrośnie ponad dwuipółkrotnie – do ponad 22 mld dol. Przedsiębiorcy widzą w niej duży potencjał marketingowy. Z punktu widzenia konsumentów obecność AI na platformach sprzedażowych to szansa na oszczędzenie czasu przy wyszukiwaniu produktów i możliwość otrzymywania spersonalizowanych ofert. To jednak również duże ryzyka – zwiększone ryzyko narażenia na manipulację i deepfake, a także obawa o bezpieczeństwo danych osobowych.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.