Głos MOOVIN Interiors podczas Forum Rynku Nieruchomości 2024 w Sopocie
MOOVIN Interiors to warszawska pracownia architektury wnętrz, która jako jedyna oferuje kompleksowe usługi wykończenia wnętrz w standardzie Concierge. Dzięki temu zapewnia swoim klientom najwyższy poziom profesjonalizmu i dbałości o ich potrzeby. Nic dziwnego, że przedstawiciele firmy wzięli udział w 14. edycji Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie, które odbyło się 6 i 7 czerwca 2024 roku.
Forum Rynku Nieruchomości – najważniejsze tematy
Forum Rynku Nieruchomości to ulubione wydarzenie branży, gromadzące deweloperów, przedstawicieli agencji doradczych, funduszy inwestycyjnych, banków, generalnych wykonawców, architektów, dziennikarzy i analityków branżowych. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy dyskutowali o kluczowych problemach sektora i sposobach ich rozwiązania. Wśród poruszanych tematów znalazły się:
- Zielona rewolucja ESG – Czy wdrożenie zasad ESG stanie się rzeczywistością?
- Sztuczna inteligencja – Czy AI będzie prawdziwym gamechangerem na rynku nieruchomości?
- Wysokie stopy procentowe – Jak długo jeszcze będą utrzymywane na wysokim poziomie?
- Przewidywalność rynku nieruchomości w Polsce – Kiedy możemy się jej spodziewać?
MOOVIN Interiors – adaptacja do zmienności rynku
MOOVIN Interiors reprezentował założyciel firmy, Dawid Forysiak, trendwatcher rynku nieruchomości, inwestor i entuzjasta designu. Podkreślił on zmienność rynku nieruchomości premium w ostatnich latach oraz konieczność adaptacji do tych zmian. Firma MOOVIN Interiors stawia na wszechstronność, różnorodność i pełne dostosowanie do potrzeb klienta.
Kompleksowe podejście do projektowania
MOOVIN Interiors to synonim kompleksowego podejścia do projektowania i realizacji wnętrz. Każdy projekt realizowany przez pracownię to:
- 57 kontrahentów i dostawców – Starannie dobranych, aby zapewnić najwyższą jakość materiałów i usług.
- 100% odpowiedzialności za harmonogram – Dokładne planowanie i kontrola każdego etapu realizacji.
- Pełna kontrola nad budżetem – Transparentne zarządzanie finansami, bez ukrytych kosztów.
- 54 strony dokumentacji technicznej – Szczegółowa dokumentacja zapewniająca precyzyjne wykonanie każdego projektu.
- 40 wizyt na inwestycji – Regularne kontrole postępu prac, aby zapewnić najwyższą jakość realizacji.
- 170 godzin projektowania – Intensywne i kreatywne prace projektowe, które przekładają się na wyjątkowe i spersonalizowane wnętrza.
Technologia w projektowaniu wnętrz
Współczesne technologie odgrywają kluczową rolę w pracy MOOVIN Interiors. Zaawansowane narzędzia do wizualizacji 3D, rzeczywistość wirtualna czy oprogramowanie pozwalają na precyzyjne planowanie i wizualizację projektów. Dzięki nim klienci mogą dokładnie zobaczyć, jak będzie wyglądać ich przyszłe wnętrze, co ułatwia podejmowanie decyzji i minimalizuje ryzyko błędów.
Udział MOOVIN Interiors w Forum Rynku Nieruchomości 2024 w Sopocie z pewnością podkreśla zaangażowanie w rozwój i adaptację do dynamicznych zmian na rynku nieruchomości. Firma nieustannie dąży do doskonałości, oferując swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i najwyższy standard usług. Dzięki temu MOOVIN Interiors utrzymuje pozycję lidera w projektowaniu wnętrz luksusowych nieruchomości w Warszawie.
Więcej informacji na temat działalności MOOVIN Interiors znajdziesz na stronie moovininteriors.pl.

Energia słoneczna a zimowa pora. Czy fotowoltaika jest opłacalna przez cały rok?

BERGER Bau zmodernizuje drogi gminne w Podolszu i Zatorze

Sztuka przekracza bariery dzięki potędze obrazu
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Edukacja

W cyfrowym świecie spada umiejętność koncentracji. Uważność można ćwiczyć od najmłodszych lat
Poziom koncentracji młodzieży funkcjonującej w trybie multiscreeningu spada poniżej poziomu umożliwiającego efektywną naukę – wskazują eksperci NASK. Cyfrowe bodźce sprawiają, że mniejsza jest też zdolność do głębokiego przetwarzania informacji. By poradzić sobie z wyzwaniami, jakie wiążą się z rozwojem cyfrowym, kluczowe jest rozwijanie umiejętności społecznych od najmłodszych lat, m.in. uważności. Fundacja Orange w ramach programu MegaMisja chce budować takie kompetencje u przedszkolaków i młodszych uczniów.
Lotnictwo
Coraz więcej dronów dzieli przestrzeń powietrzną z załogowymi statkami powietrznymi. Powstaje system do koordynacji lotów

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej wspólnie z Centrum Informacji Kryzysowej CBK PAN tworzy system, który ma zapewnić bezpieczną koordynację lotów statków załogowych i bezzałogowych. To priorytetowe zadanie, z uwagi na fakt, iż coraz więcej dronów, zarówno używanych przez cywilnych operatorów, jak i służby, operuje w przestrzeni powietrznej. System wykorzysta zarówno potencjał ekspertów, jak i ułatwiające ich pracę rozwiązania informatyczne.
Ochrona środowiska
Enea zapowiada kolejne zielone inwestycje. Do 2035 roku chce mieć prawie 5 GW mocy zainstalowanej w OZE

Sześć farm wiatrowych o mocy 83,5 MW znalazło się w portfolio Grupy Enea. Spółka Enea Nowa Energia kupiła je od European Energy Polska i zapowiada, że to nie koniec tego typu transakcji. Ten rok ma być intensywny dla spółki pod względem rozwoju OZE. Celem strategicznym jest osiągnięcie 2,1 GW mocy zainstalowanej w zielonych źródłach w 2030 roku i 4,9 GW pięć lat później.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.