Komunikaty PR

III etap Osiedla Przy Jeziorach z pierwszymi murami

2021-08-26  |  12:00

Trwają kolejne prace związane z budową poznańskiej inwestycji Osiedle Przy Jeziorach. Aktualnie realizowane są aż dwa etapy, a w jednym z nich nadal można nabywać domy. Kolejne lokale znikają z oferty, ponieważ projekt cieszy się dużą popularnością. - Przestronny metraż i duży, zielony ogród to atuty, które doceniają nasi klienci – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

 

Inwestycja powstaje przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu, blisko Jeziora Strzeszyńskiego. Osiedle oferowane przez dewelopera More Place składa się z domów w zabudowie bliźniaczej, każdy o powierzchni ponad 100 mkw., z dużymi ogrodami (największa działka, na której stoi lokali bliźniaczy, ma ponad 1000 mkw.). Inwestycja regularnie się powiększa. W I etapie powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali. Wszystkie zostały przekazane nabywcom. Natomiast II etap obejmuje 8 budynków - 16 lokali. Część z domów trafiła w ręce klientów, a część jest realizowana. W czterech lokalach wykonywane są ostatnie prace murarskie i zostanie zamontowany dach. W dwóch lokalach bliźniaczych została zamontowana stolarka okienna i pokrycie dachowe, a także wykonane elewacje, a w dwóch kolejnych trwa docieplanie ścian.

Jednocześnie budowlańcy realizują etap III. – Stawiamy pierwsze mury w dwóch lokalach, co oznacza, że można zobaczyć kształt pomieszczeń na parterze. Przed nami kolejne prace murarskie. Na trzecią część osiedla będzie składać się 28 lokali w zabudowie bliźniaczej, każdy położony na działce, 446 - 507 mkw. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 mkw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy – informuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Wyjątek stanowi lokal mieszkalny nr 27/2, położony na działce o powierzchni 1221 mkw. – To unikalna propozycja, dla osób poszukujących maksimum przestrzeni w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Poznania i trzech jezior – podkreśla Tomasz Pietrzyński.

Warto podkreślić, że Osiedle Przy Jeziorach jest jedyną inwestycją, w ramach której powstają nowe domy w tym miejscu. Z ulicy Golęczewskiej, prostopadłej do Złotnickiej, w kilka chwil dotrzemy zarówno nad Jezioro Kierskie, jak i Strzeszynek. Taka lokalizacja pozwala na obcowanie z przyrodą każdego dnia roku – zarówno we własnym, dużym ogrodzie, jak i poza osiedlem, nad jednym z jezior. Dla osób, które zdecydowały się wybrać Osiedle Przy Jeziorach i dewelopera More Place, ważny jest również projektowana przestrzeń każdego domu. - Klasyczny, komfortowy dwupoziomowy dom i ponad 100 mkw. powierzchni to propozycja, która ma swoich odbiorców. Na parterze znajdą się: salon z kuchnią, pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Z kolei na piętrze nasz dział projektowy zaplanował dwie sypialnie, łazienkę i pomieszczenia gospodarcze. Na każdym z poziomów będzie komfortowa łazienka – opisuje Tomasz Pietrzyński, reprezentujący More Place.

Zdaniem naszego rozmówcy, preferencje mieszkaniowe poznaniaków znacząco się zmieniły. – Klienci poszukują dziś więcej przestrzeni, zarówno w ramach lokalu mieszkalnego, jak i w jego obrębie. Mamy nadzieję, że nasza propozycja odpowiada na takie zapotrzebowanie. Duży ogród oraz otoczenie przyrody stanowią wielką wartość o każdej porze roku, pozwalając na prawdziwy wypoczynek mieszkańców naszego osiedla – podsumowuje.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Handel

Dzięki sztucznej inteligencji przesyłki mogą trafiać do klientów tego samego dnia. Liczba takich dostaw w Amazon znacząco rośnie

Prognozy rynkowe wskazują, że wart ok. 10 mld dol. globalny rynek dostaw realizowanych jednego dnia będzie w kolejnych latach dynamicznie rosnąć. Wpływają na to przede wszystkim oczekiwania konsumentów co do szybkich i terminowych doręczeń. Zarówno firmy kurierskie, jak i sklepy internetowe coraz mocniej inwestują w ten trend. W Amazon opcja Same-Day Delivery jest już możliwa w 135 lokalizacjach w Europie, a w tym roku przybędzie 20 kolejnych. W I kwartale br. Amazon dostarczył w tym trybie o 80 proc. paczek więcej niż przed rokiem. Głównie były to produkty z kategorii niezbędnych przedmiotów codziennego użytku.

Media i PR

Duże zmiany na rynku agencji PR. Prawie połowa z nich działa na rynku krócej niż pięć lat

43 proc. agencji public relations działa w branży krócej niż pięć lat – wynika z badań Exacto i UW. To znacząca zmiana w porównaniu z poprzednią edycją badania z 2020 roku. To efekt ostatnich czterech lat, czyli okresu dużych gospodarczych, społecznych i politycznych perturbacji oraz technologicznych zmian. Agencje PR wiele usług outsourcują, zamiast zatrudniać pracowników, wolą umowy B2B, stąd na rynku pojawia się coraz więcej jednoosobowych działalności gospodarczych.

Polityka

Zmiany w obowiązku magazynowania gazu mogą obniżyć ceny surowca. To pomoże się przygotować do sezonu zimowego

Elastyczność bez zagrożenia dla bezpieczeństwa energetycznego – tak nową propozycję przepisów dotyczących uzupełniania zapasów gazu przed sezonem zimowym określają jej inicjatorzy z Parlamentu Europejskiego. Europosłowie proponują nieznaczne zmniejszenie wymaganego poziomu zapełnienia magazynów i rozciągnięcie w czasie terminu, w którym trzeba spełnić ten obowiązek. Jak podkreśla Borys Budka, ma to zapobiec spekulacjom na rynku gazu i tym samym pomóc obniżyć ceny surowca.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.