Komunikaty PR

II etap projektu Nadolnik realizowany zgodnie z planem

2020-11-30  |  22:00
Biuro prasowe
Do pobrania Etap I ( 0.6 MB )

W Poznaniu, niedaleko Ronda Śródka powstaje już II etap inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Jednocześnie trwa sprzedaż budowanych smart apartamentów, dostępnych w różnych metrażach, od 19 do 41 m kw. Dzięki propozycji dewelopera, jedną z nieruchomości można nabyć w cenie od 111 150 zł netto.

 

Do tej pory inwestor zrealizował przy ulicy Nadolnik w Poznaniu pierwszy budynek, w którym znalazło się 213 lokali. Do wyboru były typy smart apartamentów: standardowy, o powierzchni 20 m kw. oraz z antresolą, co daje większy metraż - 31-41 m kw. Inwestycja została zrealizowana z infrastrukturą, do której zaliczają się: wewnętrzne alejki, miejsca parkingowe obok pierwszego budynku, czy oświetlenie. Niemal wszystkie lokale znalazły swoich nabywców, a ostatnie są dostępne w sprzedaży. Tymczasem tuż obok gotowych smart apartamentów następuje kontynuacja projektu. W II etapie Nadolnik Compact Apartments zostaną przygotowane 224 apartamenty o powierzchni od 19 do 41 m kw.

- Zrealizowany został poziom, w którym znajdzie się podziemna hala garażowa, teraz budowlańcy pracują nad kolejnymi kondygnacjami. Wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem, co oznacza, że w 2022 roku przekażemy klucze nabywcom – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

 

Jak ta idea sprawdza się w praktyce?

Warto podkreślić, że smart apartamenty przy Nadolniku to nowa propozycja na wielkopolskim rynku nieruchomości. W każdym lokalu znajduje się łazienka, aneks kuchenny, a także przestrzeń do wypoczynku i pracy zdalnej, chociażby przy laptopie. Do dyspozycji przyszłych lokatorów są także lokale z antresolą, tak zaprojektowane, że znajdzie się w nich miejsce dla łącznie czterech osób.

 

Lokale są dedykowane klientom indywidualnym, jak „inwestycyjnym”. Pierwsza grupa to między innymi osoby młode, które poszukują własnej nieruchomości w określonym budżecie w Poznaniu. Smart apartament ma układ pomieszczeń, jak kawalerka, więc w pełni odpowiada na potrzeby zainteresowanych. Drugą, równie ważną grupą, są klienci inwestycyjni.

 

Idea smart apartamentów na Nadolniku pozwala regularnie zarabiać na najmie, co samo w sobie może zachęcić do zakupu i ochrony kapitału, który – ze względu na aktualne okoliczności – traci na koncie bankowym lub lokacie. - Smart apartament cechuje się kompaktowym projektem przy optymalnej cenie. Lokal w Nadolniku można też bezproblemowo wynająć, co może być istotne dla osób, które w przyszłości zdecydują się zakupić własne, większe mieszkanie bądź dom – wyjaśnia przedstawiciel dewelopera. Smart apartament kosztuje od 111 150 zł netto i istnieje możliwość odliczenia podatku 23 % przy zakupie. Według kalkulacji klientów, jak i dewelopera, lokal można wykończyć i w pełni wyposażyć mieszcząc się w budżecie 23 tys. zł netto. Każdy miesiąc oznacza zysk netto 1100 zł za wynajem smart apartamentu, co w skali roku daje 13 200 zł. Według kalkulacji, stopa zwrotu wynosi 8-9 % w skali roku.

 

W ramach inwestycji Nadolnik Compact Apartments powstanie pełne zaplecze rekreacyjne, sklepy, usługi. Do dyspozycji będzie salka konferencyjna, pub, kawiarnia. II etap projektu Nadolnik zostanie zakończony w 2022 roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Białe łazienki w nieszablonowym wydaniu Biuro prasowe
2021-01-13 | 13:54

Białe łazienki w nieszablonowym wydaniu

Opoczno, najstarszy polski producent płytek ceramicznych i gresowych, proponuje oryginalne interpretacje klasycznych białych okładzin. Kolekcje ścienne w formacie 40x120 cm zaskakują
Dom Marvelstone i Wonderstone – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż inspirowane pięknem m
2021-01-11 | 13:30

Marvelstone i Wonderstone – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż inspirowane pięknem m

Marvelstone i Wonderstone to nowe propozycje polskiego producenta wchodzące w skład setu Home of Stone. Obie kolekcje zachwycają designem, w których głębia barw i wzorów
Dom Modne aranżacje z powiewem luksusu
2021-01-11 | 13:07

Modne aranżacje z powiewem luksusu

Postawmy zatem na nutę luksusu i udajmy się do paryskiej willi, tajskiego spa czy eleganckiego weneckiego hotelu. Wszystko to możliwe do zaprojektowania w naszych czterech ścianach, dzięki

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kosmos

Pandemia opóźniła część projektów kosmicznych, choć nie zahamowała rozwoju branży. Rok 2021 ma przynieść kolejne istotne misje

Choć większość świata zwolniła w 2020 roku w związku z pandemią, przemysł kosmiczny ruszył do przodu. Para astronautów po raz pierwszy wystartowała na orbitę prywatnym statkiem kosmicznym, na Marsa ruszyły trzy oddzielne misje, a setki milionów kilometrów od Ziemi robot przechwycił największą próbkę asteroidy w historii. Jednocześnie wiele firm z sektora kosmicznego boryka się z problemami, zwłaszcza małe i średnie przedsiębiorstwa, które na ogół stanowią większość podmiotów komercyjnych. Tymczasem jakiekolwiek opóźnienia w dostarczaniu materiałów oznaczają albo ogromny wzrost kosztów, albo konieczność rezygnacji z misji.

Medycyna

Można już skorzystać z testów wykrywających COVID-19 w zaledwie pięć minut. Dostępne są także superszybkie i skuteczne testy molekularne

Tylko w Polsce od początku pandemii koronawirusa przeprowadzono blisko 8 mln testów. Początkowo popularnością cieszyły się zwłaszcza testy PCR, które potwierdzają lub wykluczają chorobę COVID-19. Obecnie, podczas drugiej fali, częściej wykonywane są testy na przeciwciała, które pozwalają określić, czy dana osoba przeszła już chorobę. Na rynku pojawiają się kolejne, superszybkie testy, które wykrywają koronawirusa  w ciągu kilku minut, jednak mają mniejszą wiarygodność niż testy PCR. W Polsce można wykonać tzw. ultraekspresy, czyli test molekularny RT-PCR, który wyniki podaje do trzech godzin po badaniu.