Komunikaty PR

Huawei wchodzi na rynek monitorów z Huawei Display 23.8”

2021-03-23  |  12:30
Biuro prasowe

Huawei wchodzi na rynek monitorów w Polsce, wprowadzając do sprzedaży swoje pierwsze urządzenie tego typu – Huawei Display 23.8”.

 

Ten kompaktowy monitor, wyposażony w 23,8-calową matrycę Full HD o proporcjach 16:9, jest otoczony ultra cienkimi ramkami o szerokości zaledwie 5,7 mm. W ekranie urządzenia zastosowano zaawansowane technologie ochrony oczu użytkownika, przydatne w pracy biurowej, jak i w użytku domowym. Rekomendowana cena detaliczna monitora to 699 zł.

 

Huawei Display 23.8” jest już dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym huawei.pl oraz w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia (z powodu obostrzeń związanych z epidemią, sklep jest tymczasowo zamknięty). Monitor można też kupić w ramach oferty przedsprzedażowej najnowszego laptopa Huawei MateBook D 16 – laptop jest dostępny od 22 marca do 2 kwietnia w rekomendowanej cenie 3999 zł właśnie w zestawie z Huawei Display 23.8”. Przedsprzedażowa oferta dostępna jest w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia, w sklepach Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik i RTV Euro AGD oraz u operatorów Orange, Play, Plus i T-Mobile. Oferta może różnić się w zależności od sklepu – szczegóły znajdują się u partnerów.

 

Huawei Display 23.8” został wyposażony w matrycę obsługującą rozdzielczość Full HD (1920x1080), która charakteryzuje się wysokim współczynnikiem kontrastu 1000:1 i odwzorowaniem przestrzeni barw NTSC na poziomie 72%. Oznacza to, że ekran zapewnia wysokie wrażenia wizualne, które dodatkowo spotęgowane są zastosowaniem ultra cienkich ramek okalających ekran o szerokości zaledwie 5,7 mm. Dzięki technologii FullView, stosowanej do tej pory w laptopach i smartfonach Huawei, ekran monitora zajmuje aż 90% panelu przedniego urządzenia. Monitor zapewnia też szeroki kąt widzenia o zasięgu 178 stopni.

 

Ochrona wzroku użytkownika

W monitorze Huawei Display 23.8” zastosowano technologie redukujące emisję niebieskiego światła oraz efekt migotania ekranu. Potwierdzeniem ich skuteczności są dwa certyfikaty przyznane urządzeniu przez TÜV Rheinland. Monitor Huawei zapewnia więc wysoki komfort oglądania, a jednocześnie pozwala zminimalizować zmęczenie oczu podczas dłuższego korzystania z urządzenia.

 

Minimalistyczny design

Huawei Display 23.8” wyróżnia się ergonomicznym designem i kompaktową konstrukcją. Uchwyt urządzenia harmonijnie łączy się ze stabilną podstawą, która umożliwia regulowanie kąta nachylenia wyświetlacza. Monitor można też zamontować na ścianie w dogodnym dla użytkownika miejscu – urządzenie obsługuje standard montażu VESA. Huawei Display 23.8”  został wyposażony w dwa porty: HDMI oraz VGA.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Zyxel Networks wzmacnia cyberbezpieczeństwo w zgodzie z dyrektywą NIS2 Biuro prasowe
2024-04-10 | 13:00

Zyxel Networks wzmacnia cyberbezpieczeństwo w zgodzie z dyrektywą NIS2

W obliczu coraz częstszych i bardziej wyrafinowanych zagrożeń cybernetycznych obowiązująca od 2016 roku unijna dyrektywa NIS przestała być wystarczająca. Wejście w życie 18 października
Komputery Grupa Zyxel wyróżniona w raporcie S&P Global s Sustainability Yearbook 2024
2024-04-09 | 13:10

Grupa Zyxel wyróżniona w raporcie S&P Global's Sustainability Yearbook 2024

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, ogłosił, że Zyxel Group została wyróżniona w S&P
Komputery Zyxel Networks przedstawia szybką i niedrogą opcję Wi-Fi 7 dla małych i średnich
2024-03-25 | 13:15

Zyxel Networks przedstawia szybką i niedrogą opcję Wi-Fi 7 dla małych i średnich

Nowy NWA130BE oferuje niezrównaną prędkość i niskie opóźnienia, aby zapewnić superszybką łączność Wi-Fi w nowoczesnych miejscach pracy. Zyxel Networks, lider w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

IT i technologie

Nowy ośrodek w Krakowie będzie wspierać innowacje dla NATO. Połączy start-upy i naukowców z sektorem obronności

Połączenie najzdolniejszych naukowców oraz technologicznych start-upów z firmami z sektora obronnego i wojskowego – to główny cel akceleratora, który powstaje w Krakowie. Będzie on należał do natowskiej sieci DIANA, która z założenia ma służyć rozwojowi technologii służących zarówno w obronności, jak i na rynku cywilnym w krajach sojuszniczych NATO. Eksperci liczą na rozwiązania wykorzystujące m.in. sztuczną inteligencję, drony czy technologie kwantowe. Dla sektora to szansa na pozyskanie innowacji na skalę światową, a dla start-upów szansa na wyjście na zagraniczne rynki i pozyskanie środków na globalny rozwój.

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.

Edukacja

Skutki zbyt długich sesji gier wideo mogą być bolesne. Naukowcy rekomendują, aby nie przekraczać 3 godz. dziennie [DEPESZA]

Zmęczenie oczu, ból głowy, pleców, dłoni i nadgarstka to dolegliwości najczęściej zgłaszane przez osoby regularnie grające w gry komputerowe. Na podstawie ankiety przeprowadzonej na grupie niemal tysiąca dorosłych osób amerykańscy naukowcy ustalili, że regularne sesje gier trwające co najmniej 3 godz. najbardziej przyczyniają się do powstania takich dolegliwości. Co ciekawe, u osób będących lub planujących zostać e-sportowcami natężenie dolegliwości nie rośnie gwałtownie, jak należałoby przypuszczać. Może to mieć związek z bardziej świadomym doborem sprzętu i lepszym zrozumieniem znaczenia ergonomii.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.