Komunikaty PR

Innowacyjne narzędzie marketingu

2020-11-20  |  14:00
Biuro prasowe

Nowe wymagania w obszarze sprzedaży

Sytuacja, z jaką mamy do czynienia w ostatnich miesiącach, stworzyła zupełnie nowe wyzwania w obszarze marketingu sprzedaży. Z jednej strony są one związane z wprowadzonymi zasadami i wymogami obowiązującymi w punktach sprzedaży, usługowych i użyteczności publicznej. Widoczne są również znaczące zmiany w samych zachowaniach konsumenckich, w tym silne oczekiwanie dotyczące zwiększenia bezpieczeństwa podczas zakupów.

Smartec – unikalny nośnik reklamy

Smartec jest narzędziem, które w idealny sposób odpowiada zarówno na potrzeby konsumenta, jak i marketingowca czy sprzedawcy, przynosząc szereg konkretnych korzyści. Przede wszystkim, to wymierny wzrost sprzedaży, zwłaszcza, gdy zostanie zastosowana kompilacja narzędzi prosprzedażowych – czyli kolejne elementy brandowe (np. dodatkowe ekspozycje) po wejściu do sklepu czy punktu usługowego.

Smartec jest wyposażony w wysokiej jakości ekran firmy LG, przeznaczony do długiej, nieprzerwanej pracy i efektywnie przyciągający uwagę. Stwarza możliwość prezentacji różnorodnych treści promocyjnych, dotyczących produktów czy usług. Ekran jest umieszczony na wysokości wzroku, co zapewnia jasny i klarowny przekaz. Można tu wyświetlać zapętlające się filmy czy animacje, co stanowi dużą przewagę nad innymi rozwiązaniami reklamowymi w punkcie sprzedaży bądź usługowym. – Jako praktyk-marketingowiec, dostrzegam ważne, unikalne korzyści, jakie oferuje tego typu urządzenie – mówi Gabriela Antczak (Marketing Outsourcing), strateg i ekspertka w obszarze marketingu. – To doskonałe rozwiązanie marketingowe w tzw. strefie wejścia, która ma ogromne znaczenie dla podejmowania późniejszych decyzji zakupowych. Zazwyczaj jednak trudno jest tam skutecznie przyciągnąć świadomą uwagę klienta. Smartec daje taką możliwość. Wiemy również, jak wiele komunikatów reklamowych jest kierowanych w stronę klienta w punkcie sprzedaży. Często jest to po prostu nadmiar treści, wobec których konsument staje się obojętny. Smartec jest jedynym nośnikiem reklamy, do którego nasi klienci muszą podejść – tym samym nawiązując kontakt z wyświetlanym komunikatem. To prawdziwa innowacja i skuteczna odpowiedź na powstałe w ostatnim czasie potrzeby.

Jakość, bezpieczeństwo i wygoda

Smartec został zaprojektowany z myślą o utrzymaniu wysokiej higieny w miejscach publicznych, takich jak supermarkety, dworce, placówki bankowe i pocztowe, stacje benzynowe czy ośrodki administracji publicznej. Jest przystosowany do pracy w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Automatyczny system podawania środka dezynfekującego ogranicza możliwości przenoszenia wirusów i bakterii. Dysza pozwala idealnie rozprowadzić preparat w formie sprayu. Ekran może też posłużyć do prezentacji wyraźnego komunikatu na temat obowiązku dezynfekcji rąk, co ograniczy konieczność przekazywania tej informacji przez personel.

Smartec może być dostosowany do indywidualnych wymagań. Można go doposażyć w dodatkowe komponenty, jak czujnik do mierzenia temperatury, miejsce na ulotki itp. Istnieje również możliwość dostosowania go wizualnie do konkretnego brandu czy pomalowania na wybrany kolor. Dzięki temu powstaje narzędzie zindywidualizowane, pracujące na rzecz marki w zakresie marketingu pięciu zmysłów.

Wyróżnia go wysoka jakość wykonania i estetyczny design. Jest produkowany z aluminium, co czyni całą konstrukcję solidną i lekką, zapewniając długie oraz bezawaryjne użytkowanie. Zachowuje wszelkie standardy bezpieczeństwa i może być zasilany zarówno z sieci elektrycznej, jak i za pomocą akumulatora. Daje również możliwość zdalnego zarządzania kontentem. Duża mobilność standu ułatwia jego przemieszczanie.

Smartec jest w całości wykonany w Polsce. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel Mr. Tom – mocno orzechowy baton w ofercie Wawel Biuro prasowe
2020-11-20 | 01:00

Mr. Tom – mocno orzechowy baton w ofercie Wawel

Mr. Tom – mocno orzechowy baton w ofercie Wawel   Mr. Tom to nowość w ofercie firmy Wawel. Wyróżnia się wysoką zawartością pełnych orzechów arachidowych
Handel Królewskie Mleczko z Wawelu teraz w dwóch atrakcyjnych smakach
2020-11-17 | 01:00

Królewskie Mleczko z Wawelu teraz w dwóch atrakcyjnych smakach

Oryginalne okrągłe pianki oblane czekoladą, czyli Królewskie Mleczko z Wawelu, wzbogaciły się o nowy wariant smakowy. Do produktu o smaku waniliowym dołącza Królewskie Mleczko
Handel Nowe menu w Costa Coffee
2020-11-13 | 11:49

Nowe menu w Costa Coffee

Z początkiem listopada, Costa Coffee wystartowała ze specjalną świąteczną ofertą. Wraz z nią menu poszerzy się o wyjątkowe nowości: aromatyczne kawy w świątecznych odsłonach oraz

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biogen

Sprzęt i gadżety

Technologie

Coraz lepsza jakość powietrza w Europie. Na rynku pojawiają się innowacyjne rozwiązania pomagające w walce ze smogiem [DEPESZA]

Poprawia się jakość powietrza w Europie. Spada też liczba zgonów spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza – wynika  z danych Europejskiej Agencji Środowiska (EEA). Z powodu zanieczyszczenia pyłem w 2018 roku zmarło ok. 417 tys. Europejczyków, o ponad 60 tys. mniej niż jeszcze w 2009 roku. Komisja Europejska opublikowała niedawno plan działania na rzecz strategii „zero zanieczyszczeń”. Nie brakuje też innowacyjnych rozwiązań opracowywanych przez start-upy, które mają pomóc w walce ze smogiem.