Getac prezentuje najnowsze innowacje na targach Automechanika 2024
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
Getac, wiodący producent wytrzymałych rozwiązań komputerowych, zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne dla sektora motoryzacyjnego na targach Automechanika 2024 we Frankfurcie w Niemczech. Firma pokaże niedawno wprowadzony na rynek, pierwszy na świecie wytrzymały laptop S510 AI-Ready, a także inne zupełnie nowe i innowacyjne rozwiązania zwiększające produktywność i wydajność w tym sektorze.
Getac jest kompleksowym dostawcą wytrzymałych laptopów, tabletów i oprogramowania, zaprojektowanych specjalnie do wymagających zastosowań motoryzacyjnych i używanych już przez ponad 25 marek samochodowych na całym świecie, a także niezależne warsztaty. Najnowsze modele Getac i rozwiązania programowe, stworzone z myślą o przyszłości, obsługują aplikacje AI zaprojektowane w celu zwiększenia produktywności i wydajności: od diagnostyki pojazdów, wyszukiwania technicznego, kalibracji ADAS i EVHC, po rozwój i produkcję lub logistykę. Zapewniają także niezawodną, wysokowydajną i odporną na awarie podstawę dla szybkich i stabilnych procesów, jednocześnie zmniejszając całkowity koszt posiadania (TCO) i zwiększając zwrot z inwestycji (ROI). Wytrzymałe rozwiązania obliczeniowe AI firmy Getac skracają czas przestojów, co przekłada się na wyższą produktywność pracowników i większą wydajność, przeprowadzają analizę i przetwarzanie danych na miejscu oraz zapewniają możliwości podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym.
Eric Yeh, dyrektor zarządzający Getac Technology GmbH: „Wiodąca rola Getac w opracowywaniu innowacyjnych i dostosowanych do potrzeb rozwiązań w zakresie integracji klientów pomaga zoptymalizować procesy klientów z branży motoryzacyjnej i zwiększyć ich zadowolenie. Getac wspiera wymagający sektor dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom AI-Ready rugged computing, pomagającym przyspieszać cyfrową transformację".
Wytrzymałe produkty Getac są nie tylko solidne i niezawodne, ale także przyszłościowe i kompatybilne z szeroką gamą dedykowanych akcesoriów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania, które pomagają użytkownikom zmaksymalizować funkcjonalność urządzenia w różnych grupach korzystających z motoryzacji, w tym w naprawach posprzedażowych i konserwacji.
Wraz z wprowadzeniem najnowszych rozwiązań komputerowych z obsługą sztucznej inteligencji, Getac po raz kolejny wyznacza standardy w branży i nadal pozycjonuje się jako zaufany partner większości wiodących producentów OEM. W przypadku pytań dotyczących strategii korporacyjnej i wytrzymałych rozwiązań, zespół ekspertów Getac będzie dostępny na stoisku Getac podczas targów Automechanika w hali 8.0, stoisko M82.

Przełomowe badanie. Polscy właściciele ciężarówek chcą elektryków

Już wkrótce: Hak holowniczy Steinhof do Dacii Duster III

Indyjski gigant zbuduje w Żaganiu fabrykę
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Konsument
Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy

Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.