Komunikaty PR

Przepis na idealne zdjęcie? Lampa pierścieniowa Hama Spotlight Smart 80

2021-07-21  |  17:00
Biuro prasowe

To 96 lampek LED w postaci pierścienia, które zapewnią optymalne podświetlenie przy wykonywaniu zdjęć lub kręceniu materiałów wideo w sieci smartfonem. W zestawie znajdują się też statyw z regulowaną wysokością (mogący służyć za selfie stick) i pilot zdalnego sterowania.

Całość stanowi doskonałą propozycję dla blogerów, vlogerów czy twórców na YouTubie, Twitchu lub Instagramie. Urządzenie ma szerokość 21 cm, a długość kabla wynosi 190 cm. Z kolei sam wysięgnik ma 9,5 cm długości. Zostało ono utrzymane w biało-czarnej kolorystyce. Jego waga to 440 g. 

Lampa Spotlight Smart 80 od marki Hama zapewnia oświetlenie pierścieniowe, dysponując 96 lampkami LED. Łatwo uzyskać efekty od ciepłej bieli do jasnego światła dziennego. To wszystko za sprawą opcji regulacji temperatury barwy w trzech stopniach (3000/4500/6000 K) za pomocą przewodowego pilota zdalnego sterowania. W ten sposób optymalnie i równomiernie oświetlimy nagrania wideo czy zdjęcia portretowe. Lampa przyda się też przy wykonywaniu makijażu. Natężenie światła regulowane jest w 10-stopniowej skali, pozwalając nastawić jaskrawe lub przyćmione oświetlenie.

Co więcej, lampa umożliwia otrzymanie lśniącego efektu "czarującego oka", gdyż przy wykorzystaniu refleksów tworzy widoczne w oczach punkty-światełka.

Warto dodać, że lampę pierścieniową można dowolnie obracać i odchylać dzięki głowicy kulowej statywu i elastycznemu wspornikowi. W ten sposób bez problemu uzyskamy idealną pozycję do ujęcia – zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Kompaktowy zestaw lamp pierścieniowych można również zdemontować do transportu, co docenią często podróżujący zawodowi fotografowie, vlogery czy blogerzy.

Następnym atutem urządzenia są wysuwane nogi, regulowane czterostopniowo przy użyciu przesuwnego mechanizmu zatrzaskowego. Wystarczy tylko wcisnąć przycisk, znajdujący się na zewnętrznej stronie nóg statywu.

Dzięki zimnej stopce na lampie można zamontować np. światło LED, mikrofon czy kamerę sportową. Współpracuje ona z większością smartfonów. Rozszerzany uchwyt mieści telefon o szerokości od 6 do 8 cm. Dodatkowo chroni obudowę smartfona przed zadrapaniem.

Statyw na biurko może się pochwalić możliwością regulacji wysokości pomiędzy 13,5 a 17,5 cm. Jego nogi da się indywidualnie dostosować do różnego podłoża. Z kolei gumowe nóżki pewnie trzymają się na gładkich, śliskich czy nierównych powierzchniach. Co istotne, statyw może równie dobrze posłużyć za monopod do zdjęć typu selfie, co przyda się podczas blogowania czy vlogowania.

Sprzęt jest zasilany za pomocą kabla USB typu A.

W zestawie oprócz lampy znajdziemy zdalny wyzwalacz Bluetooth i chroniącą przed kurzem torbę.

Cena lampy pierścieniowej z mini statywem Hama Spotlight Smart 80 wynosi 79,90 zł.

Więcej informacji na temat produktu znajdziemy na serwisie https://hamamobile.pl.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Foto i wideo LEICA DG VARIO-SUMMILUX 25-50mm (H-X2550) Biuro prasowe
2021-07-09 | 12:43

LEICA DG VARIO-SUMMILUX 25-50mm (H-X2550)

Panasonic z dumą przedstawia nowy teleobiektyw zmiennoogniskowy LEICA DG VARIO-SUMMILUX 25-50mm / F1.7 ASPH. (H-X2550). Ten model odznacza się dużą przysłoną F1,7 w całym zakresie
Foto i wideo Panasonic przedstawia nowy obiektyw zmiennoogniskowy LUMIX S 70-300mm F4.5-5.6
2021-02-18 | 16:40

Panasonic przedstawia nowy obiektyw zmiennoogniskowy LUMIX S 70-300mm F4.5-5.6

Firma Panasonic ma przyjemność ogłosić wprowadzenie nowego zmiennoogniskowego obiektywu, opartego o system mocowania L w pełnoklatkowych bezlusterkowych aparatach serii LUMIX S - LUMIX S
Foto i wideo Wyglądaj świetnie na każdym zdjęciu dzięki lampie pierścieniowej HAMA z uchwytem
2020-11-25 | 10:42

Wyglądaj świetnie na każdym zdjęciu dzięki lampie pierścieniowej HAMA z uchwytem

W erze wszechobecnych mediów społecznościowych każdy z nas eksperymentuje ze zdjęciami wykonanymi telefonem, chcąc wrzucać na swoje profile najbardziej dopracowane i zwracające

Więcej ważnych informacji

Złote Spinacze 2021

Firma

Spersonalizowana komunikacja jest o 200 proc. skuteczniejsza. Jej przyszłością jest programowalne i interaktywne wideo

Personalizacja przyciąga nasz wzrok i wywołuje emocje. Marketerzy szukają sposobów na personalizację wielu rodzajów treści, w tym materiałów wideo. Badania pokazują, że w marketingu personalizacja konwertuje o 202 proc. lepiej niż media niespersonalizowane i oferuje 20-krotnie większy zwrot z inwestycji. Może też zwiększyć lojalność i satysfakcję klientów. Polska firma Vintom opracowała zaawansowaną i unikatową technologię personalizacji treści wideo, która wykorzystuje technologię łańcucha, syntetyczną synchronizację ust i natywną wtyczkę After Effects.

Biotechnologia

Polska firma opracowała przenośne urządzenie do szybkich testów genetycznych. Mobilne laboratorium analizuje próbki w rekordowo krótkim czasie

Pandemia COVID-19 przyspieszyła wykorzystanie diagnostyki genetycznej. Coraz więcej osób rozumie, że przeprowadzając test genetyczny, można się dowiedzieć, co dokładnie nam dolega. Diagnostyka przy pacjencie stanie się coraz bardziej opłacalna jako podejście do szybkiego testowania. Może to zaowocować nowym paradygmatem testowania. W tym kierunku zmierza polska firma Genomtec, która rozwija autorskie urządzenie do diagnostyki genetycznej w miejscu opieki nad pacjentem oparte na technologii LAMP i produkuje ultraszybkie testy genetyczne. Genomtec ID to przenośne laboratorium, które może zrewolucjonizować diagnostykę molekularną.