EZVIZ wprowadza na polski rynek swój pierwszy oczyszczacz powietrza
EZVIZ coraz śmielej wkracza w sektor smart home, wprowadzając na rynek nowe produkty stworzone, aby zapewniać domowy komfort. Od teraz portfolio marki zostaje poszerzone o pierwszy na polskim rynku jonizujący oczyszczacz powietrza EB250A. Urządzenie posiada 3-stopniowy proces filtracji, aby zapewnić ochronę przed zanieczyszczeniami i eliminować nieprzyjemne zapachy wewnątrz pomieszczeń. Ponadto emituje ono jony ujemne, pozwalające na redukcję ilości bakterii unoszących się w powietrzu oraz uzyskanie podwójnego efektu oczyszczania.
Redukcja 99,97% alergenów i zanieczyszczeń z powietrza
Temat zanieczyszczenia powraca co roku w sezonie jesienno-zimowym, gdy jakość powietrza pogarsza się, a mieszkańcy miast borykają się z problemem smogu. Jednym z rozwiązań ku poprawie jakości powietrza we własnych czterech ścianach jest dobór odpowiedniego oczyszczacza powietrza, który niweluje szkodliwe substancje, zapewniając bezpieczne warunki domowe dla całej rodziny.
Dzięki filtrowi HEPA H13 nowy oczyszczacz EB250A usuwa do 99,97% drobinek unoszących się w powietrzu, w tym alergenów i zanieczyszczeń z powietrza o wielkości do zaledwie 0,3 mikrona. Ponadto w urządzeniu znajduje się filtr wstępny z siatki nylonowej do cząstek o wielkości od 10 do 70 mikronów, np. włókien czy kurzu oraz filtr z węglem aktywnym do usuwania zapachów i gazów, w tym formaldehydu, gazu kuchennego oraz dymu papierosowego.
Technologia trójstopniowej filtracji
Wybierając oczyszczacz, warto zwrócić uwagę na jego wydajność. Trzystopniowa filtracja nowego oczyszczacza EZVIZ jest uzupełniona przez system wentylacyjny o przepływie powietrza na poziomie 250 m³/h, dzięki czemu urządzenie jest w stanie przefiltrować powietrze nawet w dużych pomieszczeniach – do 30 metrów kwadratowych.
Oferowane są trzy prędkości wentylacji, a także tryby uśpienia, turbo i automatyczny oraz timer. Wszystkie funkcje są dostępne w panelu sterowania, który zawiera również intuicyjny, trójkolorowy wskaźnik jakości powietrza. Dzięki nim użytkownik z łatwością obsłuży urządzenie i bez problemu dobierze tryb odpowiedni do bieżącego poziomu zanieczyszczenia.
Ujemne jony, lepsze samopoczucie
Ilość jonów ujemnych w powietrzu jest jednym z najważniejszych kryteriów oceny jakości powietrza. Większa ich gęstość pozwala na podniesienie poziomu energii oraz dobre samopoczucie – podobnie do sytuacji, gdy oddychamy czystym powietrzem w pobliżu wodospadu, w górach czy lesie. Powodują one reakcje biochemiczne zwiększające poziom serotoniny, co pozwala m.in. na zmniejszenie stresu, poprawę humoru czy daje więcej energii do działania.
Poprzez aktywne uwalnianie do powietrza milionów ujemnych jonów oczyszczacz EZVIZ EB250A nie tylko wpływa na lepszy humor domowników, ale jest również w stanie zredukować pozostałe w powietrzu cząstki i bakterie, zapewniając jeszcze lepszą jakość powietrza – szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy poziom jego zanieczyszczenia znacząco wzrasta.
Jaki kamień naturalny wybrać na podłogę? Porady i inspiracje
Nowa Murowana z miesiącem korzyści
Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
P. Serafin: Potrzebujemy bardziej elastycznego unijnego budżetu. UE musi ponownie stać się synonimem innowacyjności i konkurencyjności
Nowy komisarz UE ds. budżetu, zwalczania nadużyć finansowych i administracji publicznej Piotr Serafin wskazuje, że budżet na kolejną perspektywę finansową UE powinien być bardziej elastyczny, by można było reagować w razie wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń. W najbliższych miesiącach będą trwały konsultacje z państwami członkowskimi i Parlamentem Europejskim na temat priorytetowych obszarów na przyszłą siedmiolatkę.
Ochrona środowiska
Pozew przeciwko Skarbowi Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Może to wpłynąć na przyszłe regulacje
Fundacja ClientEarth w imieniu dwóch osób chorych na astmę pozwała właśnie Skarb Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Po raz pierwszy w Polsce sąd będzie musiał zbadać, czy istnieje bezpośredni związek między zanieczyszczeniem powietrza a poważnymi schorzeniami. To przełomowa sprawa, która może zmienić sposób egzekwowania prawa do życia i zdrowia.
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.