EZVIZ DP2C – zabezpieczenie wizyjne zawsze i wszędzie
Gdy gość naciśnie przycisk dzwonka do drzwi, usłyszysz przyjemny dźwięk i uzyskasz telefoniczne połączenie wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki temu wiesz, czego się spodziewać zanim jeszcze dotrzesz do drzwi.
Jakość wideo 1080p, detekcja i alerty w czasie rzeczywistym
Martwisz się o swój dom, gdy Cię w nim nie ma? DP2C rejestruje wszystko w rozdzielczości Full HD i umożliwia podgląd na żywo zarówno w aplikacji EZVIZ, jak i na wewnętrznym kolorowym ekranie. Duży 4,3-calowy ekran nie jest już problemem dla osób z wadą wzroku, ponieważ znacznie wyraźniej na nim widać, kto czeka pod drzwiami. Za sprawą funkcji detekcji ruchu DP2C zapewnia natychmiastowe wysłanie alertów na urządzenia przenośne na temat gości przed domem. Niezależnie od tego czy mieszkasz w apartamentowcu z wąskimi korytarzami czy w domu z dużym frontowym ogrodem, zawsze możesz dostosować czułość alertów, wybierając jeden z trzech poziomów.
Koniec z martwymi punktami nawet przy słabym oświetleniu
DP2C zapewnia optymalne pokrycie wizualne dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi 155° oraz wyrazistość obiektów w nocy do 5 metrów. Jest także na tyle mądry, by automatycznie przełączać się pomiędzy trybami: dziennym oraz nocnym.
Mocny i wytrzymały, a przy tym jakże stylowy
Pomysłowo zaprojektowany DP2C bez problemu pasuje do każdego rodzaju drzwi i łatwo się go montuje. Kamera zewnętrza jest zabezpieczona przed podważeniem, co uniemożliwia jej niepożądane usunięcie i zapewnia ochronę prywatności. Za sprawą wbudowanej litowej baterii akumulatorowej 4600 mAh DP2C nie potrzebuje żadnych przewodów. Wydłużony czas czuwania sięga 90 dni, a wszystko to dzięki inteligentnej funkcji oszczędzania energii.
DP2C jest dostępny w sprzedaży na Allegro. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem EZVIZ lub odwiedzenie strony: https://www.ezviz.com/pl/product/DP2C/40101.
EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
Rewolucyjna świeca jodowa stworzona przez polskich naukowców już dostępna!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Ochrona środowiska
Rośnie znaczenie zielonych certyfikatów w nieruchomościach. Przybywa ich również w mieszkaniówce
Trend certyfikowania budynków już od wielu lat jest obecny na rynku komercyjnym i dotyczy głównie biurowców i nieruchomości logistycznych. Teraz coraz mocniej wchodzi także do segmentu mieszkań. Liczba certyfikatów dla tego typu inwestycji rośnie, co ma związek z rosnącą świadomością ekologiczną mieszkańców oraz ich chęcią ograniczania kosztów eksploatacji mieszkań.
Zdrowie
Europa potrzebuje strategii dla zdrowia mózgu. Coraz więcej państw dostrzega ten problem
Polacy z jednej strony wykazują już sporą świadomość problemu, jakim są choroby mózgu – jedna czwarta ma w swoim otoczeniu osoby dotknięte takim problemem. Z drugiej strony system nie odpowiada rosnącym potrzebom. Specjalistów jest zbyt mało, więc kolejki do neurologów czy psychiatrów się wydłużają. Alternatywą pozostaje korzystanie z wizyt komercyjnych, ale nie każdego na to stać. Towarzystwa naukowe i organizacje pozarządowe są zgodne co do tego, że potrzebne są nie tylko krajowe strategie, ale i europejski plan dla chorób mózgu.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.