Komunikaty PR

Ergonomiczna myszka bezprzewodowa Hama MW-900 doskonałym towarzyszem pracy

2021-11-24  |  14:00
Biuro prasowe

W ofercie marki znalazła się mysz z czujnikiem laserowym, czterostopniową regulacją czułości i 7 przyciskami z opcją przeprogramowania. Odbiornik USB można schować w obudowie urządzenia, oszczędzając w ten sposób miejsce w trakcie podróży. Do wyboru jest aż 5 wersji kolorystycznych.

Najnowszy model od niemieckiego producenta Hama cechuje się lekką wagą i nieco większymi gabarytami (wymiary 7,2 x 12,3 x 4 cm), ale w żadnym wypadku nie jest toporny. Działa oczywiście za pomocą połączenia radiowego (zasięg wynosi 10 metrów), nie musimy więc przejmować się niewygodnym okablowaniem. Można jej używać na prawie wszystkich powierzchniach. 

Mysz przystosowano dla osób praworęcznych i została wyposażona czujnik laserowy oraz w czterostopniową regulację czułości. Gracze lub graficy komputerowi na pewno będą zadowoleni z DPI na poziomie 3200, ale dla zwykłego przeglądania sieci lub pracowania z dokumentami tekstowymi wystarczy ustawić czułość na poziomie 1200 albo nawet 600 DPI.

Myszka może pochwalić się 7 przyciskami funkcyjnymi, które przekładają się na wygodną pracę. Praktyczna czterokierunkowa rolka pozwala na pionowe i poziome przewijanie. Cicho działające przyciski główne gwarantują komfort nawet po wielu godzinach spędzonych przed ekranem. Natomiast przyciski przeglądarki ułatwiają cofanie i przełączanie na następną stronę internetową. Pomyślano również o możliwości przeprogramowania środkowego przycisku myszy, tak samo jak tego znajdującego się pod kciukiem. Każdy może dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb.

Warto dodać, że odbiornik USB można schować w obudowie myszy i w ten sposób zaoszczędzić miejsce.

Nie trzeba tutaj też obawiać się o oszczędzanie energii. Myszka potrafi przejść w tryb uśpienia, gdy nie jest przez dłuższy czas używana. Zaopatrzono ją też w specjalny osobny wyłącznik, dzięki któremu da się ją kompletnie wyłączyć, gdy mamy pewność, że robimy sobie przerwę od obsługi komputera. Z kolei sygnał lampki kontrolnej powiadomi nas o konieczności naładowania.

Myszka Hama MW-900 jest w sprzedaży w aż 5 odsłonach kolorystycznych: grantowej, czarnej, ciemnoszarej, jasnoszarej i beżowej. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 119 .

Krótka prezentacja produktu w formie wideo: https://www.youtube.com/watch?v=M7ktWHDxL1Y

Więcej szczegółów na ten temat znajduje się na stronie https://pl.hama.com.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Icy Dock FlexiDOCK MB021VP-B - stacja dokująca dla dysków SSD Biuro prasowe
2021-11-02 | 01:00

Icy Dock FlexiDOCK MB021VP-B - stacja dokująca dla dysków SSD

FlexiDOCK MB021VP-B to kompaktowa stacja dokująca U.2 NVMe PCIe 3.0/4.0 SSD. Dzięki zastosowaniu złącza SFF-8654 osiąga ona prędkość przesyłu danych do 64 Gbps. MB021VP-B montowana jest w
Komputery Zyxel dodaje niezawodną ochronę do chmurowego rozwiązania sieciowego Nebula
2021-10-06 | 15:35

Zyxel dodaje niezawodną ochronę do chmurowego rozwiązania sieciowego Nebula

Zapory Advanced Threat Protection (ATP) dołączają do chmury Nebula, zapewniając skuteczną ochronę przed zagrożeniami dnia zerowego i atakami na punkty końcowe. Firma Zyxel Networks,
Komputery Icy Dock ToughArmor MB873MP-B - solidna obudowa dla 8 dysków
2021-10-06 | 01:00

Icy Dock ToughArmor MB873MP-B - solidna obudowa dla 8 dysków

ToughArmor MB873MP-B to zajmująca jeden slot 5,25" stacja dokująca o wzmocnionej konstrukcji obsługująca do ośmiu dysków M.2 NVMe SSD. Dzięki wykorzystaniu ośmiu złącz

Więcej ważnych informacji

Venture Cafe Warsaw

Partner serwisu

Kosmos i lotnictwo

W ciągu kilku lat drony mogą przejść całkowitą ewolucję. Nowe pojazdy będą w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane operacje

Drony stały się już nieodłączną częścią sił zbrojnych. Departament Obrony USA używa ich w niemal każdej operacji wojskowej od lat 50. XX wieku, obecnie z wojskowych bezzałogowców korzysta ponad 100 państw. Choć obecnie na rynku dronów decydującą rolę pełnią chińskie firmy, sytuacja stopniowo się zmienia. Polska firma B-Technology pracuje nad dronem, który może pływać, latać i jeździć. Wcześniej zaprojektowany pojazd jeżdżąco-latający już spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, m.in. Pentagonu. Takich pojazdów będzie jednak przybywać. – W ciągu pięciu–sześciu lat drony ewoluują i będą potrafiły wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zadania – ocenia Witold Mielniczek, prezes B-Technology.

Edukacja

Rynek innowacji w edukacji znacząco zyskał w trakcie pandemii. Coraz więcej polskich start-upów wychodzi ze swoimi produktami na globalne rynki

Pandemia wymusiła na szkołach naukę zdalną, co otworzyło drogę dla rozwoju innowacyjnych rozwiązań i przyspieszyło wdrażanie nowych technologii w  edukacji. Eksperci oceniają, że w ostatnich miesiącach rynek „przeskoczył” co najmniej trzy lata rozwoju. Sektorem interesuje się coraz więcej start-upów. Najczęściej pracują one nad szkoleniami z zakresu kodowania, aplikacjami oraz grami edukacyjnymi i materiałami szkoleniowymi dla pracowników – wynika z raportu Fundacji Startup Poland. Globalnie rynek ten przyciąga duży kapitał, ale polscy inwestorzy są ostrożniejsi niż zagraniczni koledzy w finansowaniu tego typu przedsięwzięć.

Infrastruktura

Gen. W. Nowak: Wskazanie dostawcy wysokiego ryzyka nie zapewni bezpieczeństwa technologii. Ustawa o cyberbezpieczeństwie wymaga dalszych prac [DEPESZA]

– Każdy system, nieważne z jakich urządzeń się składa, można odpowiednio zabezpieczyć – ocenia gen. Włodzimierz Nowak, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa, nawiązując do proponowanej przez rząd oceny ryzyka dostawców sprzętu i technologii. Jego zdaniem skupianie się jedynie na dostawcy to tylko dotykanie wierzchołka góry lodowej, bo czynników ryzyka jest znacznie więcej. Zapisy ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa wskazują, że jeśli firma technologiczna zostanie uznana za dostawcę wysokiego ryzyka, będzie de facto wykluczona z polskiego rynku, a operatorzy telekomunikacyjni będą musieli zrezygnować z jej urządzeń i usług. Kryteria oceny w dużej mierze są oparte na kwestiach przynależności państwowej, co według części ekspertów jest wymierzone w koncerny chińskie.