Enklawa Winogrady - w ofercie duże mieszkania, inwestycja bliska ukończenia
Decydując się na zakup dużego mieszkania, klient może zyskać zdecydowanie więcej, niż tylko przestrzeń. Dla przyszłych mieszkańców ważne są dodatkowe udogodnienia, niedostępne na innych osiedlach, a podnoszące komfort każdego dnia. Mogą to być między innymi przestronne balkony, dostępne od różnych stron świata, wysoki standard części wspólnych, czy miejsca parkingowe. Takie elementy wpływają na finalną decyzję nabywcy.
- Nowoczesne inwestycje deweloperskie powstają z myślą o przyszłych mieszkańcach. W ostatnim czasie na popularności zyskują większe metraże, ponieważ gwarantują więcej przestrzeni, ale nie tylko. Podczas projektowania naszej inwestycji zaplanowaliśmy taras, ogródek lub balkon w każdym z mieszkań, ale to tylko jeden z elementów naszej propozycji – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. W inwestycji dostępne są lokale z dwoma balkonami, od różnych stron świata. Układ jednego z takich mieszkań, „na przestrzał” sprawia, że jeden z balkonów zlokalizowany jest od strony wschodniej, a drugi od zachodniej. Dzięki temu korzystać można ze słońca zarówno od rana, jak i popołudniami. Niektóre z balkonów wyróżniają się tym, że mają niemal taką samą szerokość, co pokój dzienny.
W Enklawie Winogrady zaplanowano 10 mieszkań, których powierzchnia przekracza 70 m kw. Warto podkreślić, że pięć z nich znalazło swoich nabywców. To potwierdza, że pewna grupa klientów szuka mieszkania, które ma być dla nich czymś więcej, niż „przystankiem” pomiędzy pracą a innymi aktywnościami. Potencjalnych klientów zachęca z pewnością atrakcyjna cena od 7050 zł brutto za m kw., standard wykonania budynku wraz z częściami wspólnymi oraz korzystna lokalizacja blisko Parku Sołackiego, Jeziora Rusałka i Cytadeli. Dodatkowo, inwestor przygotował nową promocję na zakup miejsca postojowego w hali garażowej, czyli obniżkę 5000 zł brutto.
Wszystkie prace na inwestycji przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. W budynku A, najbardziej kameralnym w całym osiedlu, wykonano elewacje zewnętrzne i prace wykończeniowe w ich obrębie. Obecnie trwają prace wykończeniowe w częściach wspólnych wewnątrz. Budynek B jest aktualnie docieplany i są już wykonywane prace elewacyjne. Natomiast w części osiedla oznaczonej literą C, ściana od strony naziemnych miejsc parkingowych jest niemal gotowa i następuje montaż stolarki okiennej na klatce schodowej. W ramach całej inwestycji powstanie 120 lokali o zróżnicowanym metrażu – od 33 do 126 m kw. Zakończenie prac zaplanowano na wrzesień 2020, a w grudniu mieszkańcy odbiorą klucze do swoich mieszkań.
Jaki kamień naturalny wybrać na podłogę? Porady i inspiracje
Nowa Murowana z miesiącem korzyści
Bajkowy Dopiewiec przed konkurencją
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
P. Serafin: Potrzebujemy bardziej elastycznego unijnego budżetu. UE musi ponownie stać się synonimem innowacyjności i konkurencyjności
Nowy komisarz UE ds. budżetu, zwalczania nadużyć finansowych i administracji publicznej Piotr Serafin wskazuje, że budżet na kolejną perspektywę finansową UE powinien być bardziej elastyczny, by można było reagować w razie wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń. W najbliższych miesiącach będą trwały konsultacje z państwami członkowskimi i Parlamentem Europejskim na temat priorytetowych obszarów na przyszłą siedmiolatkę.
Ochrona środowiska
Pozew przeciwko Skarbowi Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Może to wpłynąć na przyszłe regulacje
Fundacja ClientEarth w imieniu dwóch osób chorych na astmę pozwała właśnie Skarb Państwa za brak skutecznej walki ze smogiem. Po raz pierwszy w Polsce sąd będzie musiał zbadać, czy istnieje bezpośredni związek między zanieczyszczeniem powietrza a poważnymi schorzeniami. To przełomowa sprawa, która może zmienić sposób egzekwowania prawa do życia i zdrowia.
Ochrona środowiska
Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie
Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.