VIVO! Stalowa Wola rozdaje sadzonki drzew i malin za odpady

Agencja PR
Open Media
Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
biuro|openmedia.pl| |biuro|openmedia.pl
12 268 97 50
openmedia.pl
VIVO! Stalowa Wola po raz kolejny udowadnia, że dbanie o naturę nie musi wiązać się z wyrzeczeniami, a wręcz przeciwnie, procentuje korzyściami. W dniach 22-23 kwietnia, w ramach proekologicznej akcji „Rośniemy z VIVO!”, za zużyte baterie, plastikowe nakrętki oraz makulaturę, Centrum Handlowe rozda klientom sadzonki drzew i malin.
Lasy produkują niezbędny nam do życia tlen, oczyszczają powietrze, korzystnie wpływają także na nasze ogólne samopoczucie. Są również schronieniem dla wielu gatunków roślin i zwierząt. O nieocenionych walorach sadzenia drzew wie VIVO! Stalowa Wola, które w dniach 22-23 kwietnia rozda swoim klientom aż 3 000 drzewek. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie także sadzonek malin, które klienci będą mogli zabrać do domów. Co należy zrobić, aby w ramach akcji „Rośniemy z VIVO!” odebrać zielone upominki? Wystarczy przynieść ze sobą zużyte baterie, plastikowe nakrętki bądź makulaturę i wrzucić je do specjalnie wyznaczonych na tę okazję pojemników zlokalizowanych na terenie parkingu. W zamian będzie można tu uzyskać voucher upoważniający do odbioru sadzonek na stoisku wewnątrz centrum handlowego.
Aby zgarnąć zestaw złożony z 5 drzewek, należy przekazać 10 baterii, 50 plastikowych nakrętek bądź 5 kg makulatury. Przypominamy, że tylko pierwszych 600 klientów wróci do domu z zielonymi sadzonkami. Co ważne, jedna osoba może odebrać maksymalnie 1 zestaw.
Ponadto na terenie obiektu, w dniach 22-23 kwietnia, zaplanowana jest wyjątkowa akcja prosprzedażowa, w której na klientów czekać będą nasiona łąki kwietnej. Jakie kroki należy podjąć, aby odebrać ekologiczny upominek? Wystarczy zrobić zakupy za kwotę min. 100 zł i okazać paragony (max. 2) w Punkcie Promocyjnym. Kwietną łąkę o wielkości 8 mkw. będzie można wysiać w przydomowym ogrodzie albo na balkonie.
Harmonogram akcji:
22 kwietnia 2022 – 15.00-19.00
23 kwietnia 2022 – 11.00-17.00

Amazon 5. rok z rzędu największym na świecie korporacyjnym nabywcą energii odnawialnej

Hydrodynamiczne generatory kawitacyjne: przełom w oczyszczaniu rurociągów

Kolorowe butelki są większym źródłem mikroplastiku, niż białe lub czarne
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.