Komunikaty PR

VIVO! Stalowa Wola rozdaje sadzonki drzew i malin za odpady

2022-04-22  |  09:45
Biuro prasowe
Kontakt

Agnieszka
Dźwigoń

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
agnieszka|openmedia.pl| |agnieszka|openmedia.pl
698618575
openmedia.pl

VIVO! Stalowa Wola po raz kolejny udowadnia, że dbanie o naturę nie musi wiązać się z wyrzeczeniami, a wręcz przeciwnie, procentuje korzyściami. W dniach 22-23 kwietnia, w ramach proekologicznej akcji „Rośniemy z VIVO!”, za zużyte baterie, plastikowe nakrętki oraz makulaturę, Centrum Handlowe rozda klientom sadzonki drzew i malin.        

Lasy produkują niezbędny nam do życia tlen, oczyszczają powietrze, korzystnie wpływają także na nasze ogólne samopoczucie. Są również schronieniem dla wielu gatunków roślin i zwierząt. O nieocenionych walorach sadzenia drzew wie VIVO! Stalowa Wola, które w dniach 22-23 kwietnia rozda swoim klientom aż 3 000 drzewek. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie także sadzonek malin, które klienci będą mogli zabrać do domów. Co należy zrobić, aby w ramach akcji „Rośniemy z VIVO!” odebrać zielone upominki? Wystarczy przynieść ze sobą zużyte baterie, plastikowe nakrętki bądź makulaturę i wrzucić je do specjalnie wyznaczonych na tę okazję pojemników zlokalizowanych na terenie parkingu. W zamian będzie można tu uzyskać  voucher upoważniający do odbioru sadzonek na stoisku wewnątrz centrum handlowego.    

Aby zgarnąć zestaw złożony z 5 drzewek, należy przekazać 10 baterii, 50 plastikowych nakrętek bądź 5 kg makulatury. Przypominamy, że tylko pierwszych 600 klientów wróci do domu z zielonymi sadzonkami. Co ważne, jedna osoba może odebrać maksymalnie 1 zestaw.      

Ponadto na terenie obiektu, w dniach 22-23 kwietnia, zaplanowana jest wyjątkowa akcja prosprzedażowa, w której na klientów czekać będą nasiona łąki kwietnej. Jakie kroki należy podjąć, aby odebrać ekologiczny upominek? Wystarczy zrobić zakupy za kwotę min. 100 zł i okazać paragony (max. 2) w Punkcie Promocyjnym. Kwietną łąkę o wielkości 8 mkw. będzie można wysiać w przydomowym ogrodzie albo na balkonie.  

Harmonogram akcji:

22 kwietnia 2022 – 15.00-19.00

23 kwietnia 2022 – 11.00-17.00

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ekologia BGK i Toyota podpisują list intencyjny w ramach inicjatywy 3W Biuro prasowe
2022-06-30 | 15:45

BGK i Toyota podpisują list intencyjny w ramach inicjatywy 3W

Toyota Central Europe dołączyła do grona partnerów biznesowych Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach inicjatywy 3W, skupionej wokół wody, wodoru i węgla. Toyota i BGK deklarują
Ekologia LIDL sadzi łąki kwietne - ostatnia ma pow. aż 80 000 m2
2022-06-30 | 08:00

LIDL sadzi łąki kwietne - ostatnia ma pow. aż 80 000 m2

Lidl, jako pierwsza sieć handlowa w Polsce, podjęła się sadzenia łąk kwietnych na obszarach graniczących ze swoimi sklepami i centrami dystrybucji. Obecnie takie łąki znajdują się już
Ekologia We Wrocławiu powstała Europejska Pasieka Miejska
2022-06-29 | 19:00

We Wrocławiu powstała Europejska Pasieka Miejska

W środę, 29 czerwca na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego otwarto nową miejską pasiekę. Wszystko za sprawą współpracy uczelni oraz Biura Parlamentu

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

Konkurencyjność polskiego sektora IT powoli spada. W tym roku palmę pierwszeństwa w regionie przejęła Estonia

– Polska jest największą gospodarką w Europie Środkowo-Wschodniej, więc tutejszy sektor IT wielkościowo jest też największym w regionie. Niestety konkurencyjność tego sektora zaczyna powoli spadać – mówi Andrew Wrobel, założyciel  i partner think-tanku Emerging Europe. W jego tegorocznym rankingu „Future of IT 2022” Polska spadła z pozycji lidera na drugie miejsce, ustępując Estonii. Coraz większymi konkurentami dla tutejszego rynku IT są też Rumunia i Bułgaria, które dysponują dużym zasobem talentów. Polska wciąż ma jednak szansę pozostać liderem, o ile otworzy się na kadry spoza regionu CEE.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Handel

Nawet 2/3 polskich firm padło ofiarą nadużyć i przestępstw gospodarczych. Co piąta nawet nie zgłasza tego organom ścigania

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Stowarzyszenie AntiFraud, nawet 2/3 polskich firm w ciągu ostatnich 10 lat swojej działalności zetknęło się z przestępstwem gospodarczym. Co czwarta zadeklarowała, że jej straty z tego tytułu przekroczyły 1 mln zł. Skala problemu jest coraz większa, co może też świadczyć o słabości systemu i działań podejmowanych przez organy ścigania. Poszkodowane firmy często są odsyłane na drogę roszczeń cywilnych i mają poczucie braku wsparcia ze strony państwa. Co piąta nawet nie zadaje sobie trudu, aby zgłosić to, że padła ofiarą przestępstwa gospodarczego. Z drugiej strony polskie firmy są też kiepsko przygotowane do radzenia sobie z nimi.

Konsument

Ostatni dzień na złożenie deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Spóźnienie może skutkować grzywną

Właścicielom i zarządcom nieruchomości został już tylko jeden dzień, żeby złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków i wskazać w niej swoje źródło ogrzewania. Ci, którzy nie dopełnią tego obowiązku, muszą się liczyć z karą grzywny. Trzeba też pamiętać, że obowiązkiem zgłoszenia do CEEB są objęte wszystkie budynki – mieszkalne i niemieszkalne – wybudowane i oddane do użytkowania przed styczniem 2022 roku. 

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.