Komunikaty PR

Przepływowe ogrzewacze wody STIEBEL ELTRON – gwarancja ciepłej wody

2022-08-10  |  10:00
Biuro prasowe

W pełni elektroniczne przepływowe ogrzewacze wody STIEBEL ELTRON świetnie sprawdzą się zarówno w domach, altanach działkowych czy budynkach gospodarczych. Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest natychmiastowy dostęp do ciepłej wody.

Na co zwrócić uwagę wybierając przepływowy ogrzewacz wody?

Decydując się na zakup takiego urządzenia, należy wybrać model, który będzie najbardziej dopasowany do naszych potrzeb. Pamiętajmy, że przepływowe ogrzewacze wody  mogą służyć do centralnego zaopatrzenia w ciepłą wodę, pozwalając podłączyć nawet kilka punktów poboru jednocześnie.

Mimo niewielkich gabarytów, urządzenie to z powodzeniem przygotuje ciepłą wodę wszędzie tam, gdzie jej potrzebujemy. Wybierając odpowiedni model, musimy uwzględnić wielkość zużycia ciepłej wody i na tej podstawie dobrać odpowiednią moc grzewczą urządzenia.  Istotną kwestią jest także regulacja temperatury. Warto rozważyć przepływowy ogrzewacz wody z elektronicznym sterowaniem, które precyzyjnie ustawia moc oraz strumień wody, pozwalając na oszczędne zarządzanie zużywaną energią.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii w urządzeniach marki STIEBEL ELTRON, masz możliwość precyzyjnego kontrolowania temperatury wody. Jej wielkość w punkcie poboru zależy od rozmaitych czynników. W zależności od wariantu urządzenia, im więcej czujników kontroluje temperaturę wody, tym sprawność i efektywność energetyczna jest większa. Ponadto przepływowe ogrzewacze wody STIEBEL ELTRON charakteryzują się wysoką estetyką wykonania oraz niezwykle intuicyjną obsługą.

Wejdź do świata przepływowych ogrzewaczy wody STIEBEL ELTRON.

Przepływowe ogrzewacze wody STIEBEL ELTRON to najwyższej jakości produkty, które zapewnią komfort i satysfakcję z użytkowania. Ich bezsprzeczną zaletą jest estetyka, wysoka wydajność, intuicyjna obsługa oraz fakt, że są przyjazne dla środowiska.

Odkryj moc możliwości od STIEBEL ELTRON:

  • Komfortowy przepływowy ogrzewacz wody.
    Przejdź do produktów: https://bit.ly/3ILRfEM

Skutecznie dostarcza ciepłą wodę o wysokiej temperaturze do wielu punktów poboru w różnych pomieszczeniach, np. do łazienki i kuchni – wszędzie tam gdzie jej potrzebujesz.

  • Kompaktowy przepływowy ogrzewacz wody.
    Przejdź do produktów: https://bit.ly/3OeStcP

Jeżeli potrzebujesz wody o temperaturze od 20°C do 60°C do mycia naczyń w kuchni - wybierz ogrzewacze przepływowe STIEBEL ELTRON.

  • Mini przepływowy ogrzewacz wody.
    Przejdź do produktów: https://bit.ly/3cmUW7z

Mini ogrzewacze wody świetnie sprawdzą się w toalecie dla gości. Dostarczają do umywalki ciepłą wodę o temperaturze od 35 do 40°C. Dostępne są również z wygodną baterią w zestawie.

Wybieraj zgodnie ze swoimi potrzebami!

Więcej na: https://bit.ly/3uV6wNW

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ekologia BRAK ZDJĘCIA
2022-09-27 | 10:00

Finansowanie smart może pozwolić ograniczyć CO2

Producenci stoją dziś przed dylematem — z jednej strony chcą inwestować w zrównoważony rozwój, z drugiej mają obawy związane z angażowaniem kapitału w obliczu gospodarczej niepewności. Eksperci Siemens Financial
Ekologia BRAK ZDJĘCIA
2022-09-20 | 01:00

Nowa członkini Rady Nadzorczej 2loop Tech

Do Rady Nadzorczej 2loop Tech S.A. dołączyła Barbara Sissons – wraz z dynamicznym rozwojem, do firmy przyłączają się eksperci z różnych branż, wnosząc nieocenioną wartość dla całego zespołu.   Barbara
Ekologia Czy Wisła podzieli los Tamizy?
2022-09-15 | 11:35

Czy Wisła podzieli los Tamizy?

Miliony zużytych chusteczek nawilżanych utworzyły na Tamizie wyspę wielkości dwóch kortów tenisowych. Plastik może stanowić do 80% składu klasycznej chusteczki

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Regionalne - Śląskie

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu przenosi się do nowego budynku. Będzie jednym z najlepiej wyposażonych w Europie

Od początku października br. Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu nie podlega już Ministerstwu Zdrowia, tylko Śląskiemu Uniwersytetowi Medycznemu, z którym placówka jest blisko związana od początku swojego istnienia.  Do użytku oddano też nowy pawilon wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt,  w którym będą leczone m.in. dzieci z wrodzonymi wadami serca i po przeszczepach. – Pod względem wyposażenia ten szpital jest w absolutnej czołówce – nie tylko polskiej, ale i europejskiej. Niektóre elementy, jak np. sprzęt niezbędny w leczeniu zaburzeń rytmu serca, to jest poziom światowy – mówi prof. Oskar Kowalski ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Budowę i wyposażenie nowego pawilonu ŚCCS wsparł finansowo Bank Gospodarstwa Krajowego, który od roku angażuje się też w działania edukacyjne dotyczące polskiej transplantologii, szczególnie dziecięcej.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Bankowość

Banki przyspieszają inwestycje w nowe technologie. Wśród priorytetów chmura hybrydowa

Banki w Polsce od lat pozostają liderem wykorzystania zaawansowanych technologii: sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i chmury. Z jednej strony to sposób na zapewnienie większej odporności sektora, m.in. na cyberzagrożenia i usprawnienie procesów, z drugiej strony – na oferowanie coraz nowszych i bardziej zaawansowanych usług klientom, którzy też mają w tym zakresie coraz większe oczekiwania. We wdrażaniu nowoczesnych technologii bankom pomagają fintechy, które stają się kluczowe dla całego procesu cyfryzacji, oraz firmy technologiczne. Priorytetem na najbliższe lata będzie większe upowszechnienie chmury, przede wszystkim hybrydowej, w sektorze finansowym.

Ochrona środowiska

Pierwsze chłodne dni i smog powrócił do polskich miast. Ten sezon będzie trudny dla samorządów walczących z zanieczyszczeniem powietrza

– Tempo wymiany pieców na koniec 2021 roku mieliśmy świetne i bardzo liczyliśmy na to, że rok 2022 siłą rozpędu będzie kontynuacją, niestety nastąpiło załamanie – mówi Katarzyna Szymczak-Pomianowska, dyrektor Departamentu Zrównoważonego Rozwoju Urzędu Miejskiego Wrocławia. Jakość powietrza w mieście w ostatnich dwóch latach się poprawiła i Wrocław mieści się w ustalonych przez WHO limitach liczby dni z przekroczonym stężeniem szkodliwych pyłów. Wpływa na to nie tylko proces wymiany pieców, który chwilowo spowolnił, lecz również walka z betonozą i zazielenianie miasta. – Widzimy też wzrost świadomości ekologicznej mieszkańców – podkreśla ekspertka.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.