Komunikaty PR

Nowa członkini Rady Nadzorczej 2loop Tech

2022-09-20  |  01:00
Kontakt
Marta Grzyb
PR Inspiration

Plac Wolnica 13/14
31-060 Kraków
marta.grzyb|prinspiration.pl| |marta.grzyb|prinspiration.pl
730 190 230
prinspiration.pl/

Do Rady Nadzorczej 2loop Tech S.A. dołączyła Barbara Sissons – wraz z dynamicznym rozwojem, do firmy przyłączają się eksperci z różnych branż, wnosząc nieocenioną wartość dla całego zespołu.

 

Barbara Sissons to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu – jej dziedziną były do tej pory głównie finanse i administracja. Spółki giełdowe, państwowe firmy polskie i międzynarodowe były obszarem, w którym przez kilkanaście lat budowała karierę zawodową. To m.in. Mennica Polska, Compaq, SCA Hygiene Products, Optimus czy Totalizator Sportowy – jej misją było czynne wspieranie biznesu firm poprzez kompetentne i jakościowe zarządzanie zespołem i finansami. Doświadczenie zdobywała również w wielu radach nadzorczych przeróżnych spółek, głównie z sektora produkcyjno-handlowego. Skończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie a także Advanced Management Program IESE University of Navarra w Barcelonie.

W tym momencie Barbara Sissons zajmuje stanowisko CFO w Kinnarps Polska oraz Prezesa Zarządu w Pink Crow, a także Członka Zarządu Fundacji Liderek Biznesu.

2loop Tech S.A., zajmujący się recyklingiem odpadów pochodzących z OZE, wciąż rozwija się pod kątem technologicznym i merytorycznym – jednym z przejawów jest właśnie powiększanie zespołu ekspertów. Nadzór nad finansami, na przejrzystość czego kładziony jest szczególny nacisk, pozwala na utrzymanie wiarygodności firmy na najwyższym poziomie. Profesjonaliści z różnych gałęzi biznesu, technologii i nauki chcą sygnować firmę swoim doświadczeniem i wiedzą, co niezwykle pozytywnie wpływa na rozwój i wizerunek marki 2loop Tech S.A.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ekologia Do 2050 roku ciężar plastikowych śmieci w wodach przekroczy wagę ryb Biuro prasowe
2024-04-25 | 11:55

Do 2050 roku ciężar plastikowych śmieci w wodach przekroczy wagę ryb

Wyniki najnowszego badania wskazują, że do 2040 roku dwukrotnie wzrośnie ilość tworzyw sztucznych na świecie. Dlatego tak ważna jest walka z ich nadmiarem. Marka Waterdrop we
Ekologia Biostymulacja kukurydzy. Nawożenie dolistne w fazie rozwoju liści
2024-04-23 | 14:00

Biostymulacja kukurydzy. Nawożenie dolistne w fazie rozwoju liści

Kukurydza to jedna z kluczowych upraw dla rynku rolnego w Polsce. Ze względu na duże wymagania pokarmowe, wysoką podatność na stresy abiotyczne oraz ataki szkodników i
Ekologia Dzień Ziemi 2024 – świętowanie przez działanie. Jak dbać o planetę na co dzień?
2024-04-18 | 10:00

Dzień Ziemi 2024 – świętowanie przez działanie. Jak dbać o planetę na co dzień?

Dlaczego obchodzimy Dzień Ziemi?  Dzień Ziemi został zapoczątkowany w 1970 roku w USA dzięki inicjatywie senatora Gaylorda Nelsona. Pierwsze obchody święta miały zwrócić

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Konsument

Konsument

Od 28 kwietnia Polacy żyją na ekologiczny kredyt. Zmiana zachowań konsumentów może odwrócić negatywny trend

Dzień Długu Ekologicznego, czyli data, do której zużyliśmy wszystkie zasoby, jakie w ciągu roku może zapewnić Ziemia, w tym roku w Polsce przypada 28 kwietnia, kilka dni wcześniej niż rok temu. Coroczne przyspieszenie tego terminu to sygnał, że czerpiemy bez umiaru z naturalnych systemów, nie dając im czasu na odbudowę. – Polskie społeczeństwo staje się coraz bardziej konsumpcyjne, kupujemy i wyrzucamy coraz więcej. Ale też nie mamy tak naprawdę efektywnego narzędzia, żeby temu zapobiec – ocenia Filip Piotrowski, ekspert ds. gospodarki obiegu zamkniętego z UNEP/GRID-Warszawa.

Transport

Chiny przyspieszają inwestycje w odnawialne źródła. Nie przestają jednak rozbudowywać mocy węglowych

Coraz dotkliwsze skutki zmian klimatycznych, ale przede wszystkim chęć zbudowania bezpieczeństwa energetycznego i uniezależnienia się od zewnętrznych dostaw surowców skłoniły rząd w Pekinie do ekspresowych inwestycji w nowe moce odnawialnej energii. W efekcie Chiny wyrastają na globalnego lidera transformacji energetycznej – odpowiadają dziś za największy na świecie przyrost mocy zainstalowanych w fotowoltaice i wiatrakach. Co ciekawe, nie rezygnują jednak przy tym również z inwestycji w energetykę węglową.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.