Komunikaty PR

Prestiżowe przedszkole za symboliczną złotówkę? Norlandia prowadzi nabór online

2020-03-23  |  17:00
Biuro prasowe
Kontakt

Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia w Polsce
Norlandia Przedszkola

ul. Przasnyska7/143
01-756 Warszawa
sekretariat|norlandia.com| |sekretariat|norlandia.com
573975500
www.norlandiaprzedszkola.pl

Nie minęły jeszcze trzy lata, od kiedy Przedszkola Norlandia Grupy NHC (Norlandia Health & Care Group) pojawiły się w kilku polskich miastach, a już cieszą się wielką popularnością i renomą. Właśnie trwa nabór do przedszkoli Norlandii w Polsce. W kilku z nich na opiekę nad Dzieckiem rodzice wydadzą jedynie złotówkę!

 

Skandynawskie Przedszkola Norlandii to miejsca, gdzie dzieci czują się bezpiecznie i rozwijają się zgodnie ze swoimi potrzebami i zainteresowaniami. Wielki nacisk kładziony jest w nich na kontakt z naturą. Motto Norlandii brzmi: „ Kreatywni z natury myślimy o przyszłości”.

W Norlandii propaguje się pobyt na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Dzieci bawią się na dworze także jesienią i zimą, w ciepłych i wygodnych kombinezonach, które chronią nas przed wiatrem, deszczem i chłodem.

Skandynawska pedagogika Norlandii to również doświadczenia, eksperymenty i poznawanie otaczającego nas świata. Wiosną Dzieci poznają kwiaty, warzywa, owoce i zioła w przedszkolnych ogródkach. Każda grupa ma swoją własną przestrzeń, w której uprawia wybrane rośliny.

 

Latem na świeżym powietrzu dzieci spędzają po kilka godzin dziennie-  nad jeziorem, rzeką, w parku. W Norlandii Dzieci uczone są szacunku do przyrody. Wraz z wychowawcami organizują kąciki przyrodnicze (zielniki), uczą się dbania i pomagania zwierzętom- budują karmniki, organizują zbiórki karmy dla zwierząt. 

 

Jednym z priorytetów kształcenia w Norlandii jest wychowanie w duchu ekologii. Przez cały rok szkolny Dzieci uczą się wspierać działania na rzecz ekologii: oszczędzają wodę w prostych czynnościach higienicznych, eliminują naczynia jednorazowego użytku, segregują śmieci i oszczędzają energię elektryczną. Prowadzą również zbiórki dla schronisk, zbiórki ekośmieci i gromadzą nakrętki. Zapraszają rodziców na  warsztaty recyklingu.

 

Pobyt poza budynkiem przedszkola to nie tylko spacery i zabawy, ale również wycieczki do instytucji kultury – teatru, kina, na koncerty i wystawy.

 

Nie ma zdrowego stylu życia bez zdrowej diety. Dieta w pierwszych latach życia Dziecka jest niezwykle istotna i może wywrzeć wpływ na całe jego dalsze życie. W Norlandii wszystkie jadłospisy, także dla Dzieci ze specjalnymi potrzebami – alergiami, nietolerancją niektórych pokarmów, układane są według rygorystycznych reguł. Dzieci spożywają posiłki złożone z najlepszej jakości mięsa, z mnóstwem owoców i warzyw.

 

Oto szczegółowa oferta Przedszkoli Norlandii:

1.     Uczymy języka angielskiego nie tylko z lektorem, ale również na tabletach! Więcej na Moomin Language School

2.     Mamy własne kuchnie w placówkach i realizujemy indywidualne diety. 

3.     Bierzemy udział w akcjach charytatywnych i międzynarodowych. 

4.     Zapewniamy specjalne kombinezony 4F dla dzieci – dbamy o bezpieczeństwo i wygodę naszych podopiecznych.

5.     Mamy duże place zabaw – dbamy o ruch i zdrowie. 

6.     Nasze placówki zawsze usytuowane są w dogodnych lokalizacjach.

7.     Zapewniamy przestronne warunki dla dzieci – mamy duże sale zajęć pełne atrakcji dla przedszkolaków i żłobkowiczów. 

8.     Dobieramy zajęcia do indywidualnych potrzeb dzieci – oferując rodzicom również dodatkowe pakiety zajęć.

9.     Urozmaicamy podstawę programową o autorskie zajęcia wg modelu pedagogiki skandynawskiej – Kuchcikowo, Eksperymenty, Mały Ogrodnik – uczymy przez działanie.

10.  Wspieramy lokalne firmy wybierając lokalne usługi – dostawców, teatrzyki, atrakcje.

11.  Jesteśmy bliżej przyrody spędzając więcej czasu na świeżym powietrzu.

12.  Uwielbiamy wycieczki i dbamy przy tym o bezpieczeństwo – mamy własne kamizelki i odblaski. 

13.  Rodzina jest dla nas ważna – oferujemy zniżki dla rodziców posiadających m.in: Kartę Dużej Rodziny, Kartę Warszawiaka.

14.  Wspieramy dzieci z trudnościami oraz zapewniamy zajęcia specjalistyczne. 

15.  Gwarantujemy różnorodną ofertę języków obcych – i to już dla dzieci od pierwszego roku życia! 

16.  Cenimy rodzinną atmosferę w naszych placówkach! 

 

Przedszkola dostępne już od 1zł!

W minionym roku w siedmiu Przedszkolach Norlandii Rodzice mogli skorzystać z pięciogodzinnego godzinnego pakietu za 1zł + wyżywienie. W tym roku Placówki objęte ofertą : www.norlandiaprzedszkola.pl 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : 502 458 426 

lub dogodnego zapisu online : http://norlandiaprzedszkola.pl/Story/Page/106552 

Przedszkola w Warszawie zostały włączone do systemu rekrutacji miejsc dofinansowanych z m. st. Warszawy

Listę wszystkich Przedszkoli Norlandii znajdą Państwo pod tym linkiem:

http://norlandiaprzedszkola.pl/Information/KindergartenList

Serdecznie zapraszamy!

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Nie tracić talentów – kampania ,,Nauka bez Barier’’ Biuro prasowe
2020-09-16 | 15:00

Nie tracić talentów – kampania ,,Nauka bez Barier’’

Podstawowym celem projektu, realizowanego pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, jest zwiększenie dostępności edukacji akademickiej i nauki dla osób z 
Edukacja STARTUJE NOWA KAMPANIA SPOŁECZNA – „PRAWO BEZ STRACHU”
2020-09-14 | 11:15

STARTUJE NOWA KAMPANIA SPOŁECZNA – „PRAWO BEZ STRACHU”

PRAWO BEZ STRACHU to nowa kampania społeczna, która ma na celu uświadamiać, że nie powinniśmy bać się prawa. Dzięki pomocy specjalistów nawet najtrudniejsze sprawy prawne
Edukacja Poznaliśmy laureatów 6. edycji programu ADAMED SmartUP
2020-09-11 | 06:00

Poznaliśmy laureatów 6. edycji programu ADAMED SmartUP

7 września odbyła się gala finałowa 6. edycji programu ADAMED SmartUP, podczas której ogłoszono nazwiska 10 laureatów nagrody głównej oraz 3 stypendystów,

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Telekomunikacja

Rząd zmienia ustawę o cyberbezpieczeństwie. Zdaniem ekspertów może to negatywnie wpłynąć na wdrażanie w Polsce sieci 5G

Projekt zmian w ustawie o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa wprowadza duże zmiany w sektorze telekomunikacyjnym i będzie mieć istotny wpływ na wdrażanie w Polsce sieci 5G. Zawarte w nich przepisy budzą wątpliwości rynkowych graczy, którzy wskazują na luki i niezgodność z innymi aktami prawnymi. Kontrowersyjny jest także tryb procedowania projektu. Trafił on do publicznych konsultacji 8 września, a na przesyłanie opinii resort cyfryzacji dał stowarzyszeniom branżowym, przedsiębiorcom i instytutom naukowym tylko 14 dni. Termin ekspresowych konsultacji upływa na początku przyszłego tygodnia. Eksperci zauważają, że termin powinien być przynajmniej dwukrotnie dłuższy.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Internet

Polskie miasta stają się coraz bardziej smart. Inteligentne ławki ładują telefony energią słoneczną, a wiaty autobusowe zdalnie zarządzają rozkładami jazdy

Rosną inwestycje w zieloną energię. Na świecie powstały już np. statek z solarnymi żaglami, fotowoltaiczna autostrada, a nawet owadobójcza lampa z panelem fotowoltaicznym. Także miasta stawiają na energię słoneczną. W Los Angeles już ponad połowa infrastruktury miejskiej jest zasilana słońcem, począwszy od parkomatów po oświetlenie drogowe. Podobnie może być także w Polsce. Polska firma oferuje inteligentne solarne ławki generujące energię, którą można wykorzystać do zasilania smartfonów czy tabletów. Rocznie jedna ławka może doładować nawet 15 tys. telefonów.

 

Medycyna

Coraz więcej polskich patentów związanych z ochroną przed koronawirusem. W Urzędzie Patentowym RP już ok. 100 zgłoszeń dotyczy COVID-19

Od rozpoczęcia pandemii liczba zgłoszeń wynalazków w Urzędzie Patentowym wzrosła o ponad 5 proc. – Obecnie ponad 100 jest bezpośrednio związanych z ochroną przed COVID-19 – mówi Edyta Demby-Siwek, prezes Urzędu Patentowego RP. W Polsce pojawiły się już np. urządzenia dezynfekujące, które samoistnie i pod ciśnieniem rozpylają mgiełkę, od razu pokrywającą całą powierzchnię dłoni. Powstały też bramy dezynfekujące oparte na działaniu światła UVC czy namiot barierowy.