Komunikaty PR

Prestiżowe przedszkole za symboliczną złotówkę? Norlandia prowadzi nabór online

2020-03-23  |  17:00
Biuro prasowe
Kontakt

Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia w Polsce
Norlandia Przedszkola

ul. Przasnyska7/143
01-756 Warszawa
sekretariat|norlandia.com| |sekretariat|norlandia.com
573975500
www.norlandiaprzedszkola.pl

Nie minęły jeszcze trzy lata, od kiedy Przedszkola Norlandia Grupy NHC (Norlandia Health & Care Group) pojawiły się w kilku polskich miastach, a już cieszą się wielką popularnością i renomą. Właśnie trwa nabór do przedszkoli Norlandii w Polsce. W kilku z nich na opiekę nad Dzieckiem rodzice wydadzą jedynie złotówkę!

 

Skandynawskie Przedszkola Norlandii to miejsca, gdzie dzieci czują się bezpiecznie i rozwijają się zgodnie ze swoimi potrzebami i zainteresowaniami. Wielki nacisk kładziony jest w nich na kontakt z naturą. Motto Norlandii brzmi: „ Kreatywni z natury myślimy o przyszłości”.

W Norlandii propaguje się pobyt na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Dzieci bawią się na dworze także jesienią i zimą, w ciepłych i wygodnych kombinezonach, które chronią nas przed wiatrem, deszczem i chłodem.

Skandynawska pedagogika Norlandii to również doświadczenia, eksperymenty i poznawanie otaczającego nas świata. Wiosną Dzieci poznają kwiaty, warzywa, owoce i zioła w przedszkolnych ogródkach. Każda grupa ma swoją własną przestrzeń, w której uprawia wybrane rośliny.

 

Latem na świeżym powietrzu dzieci spędzają po kilka godzin dziennie-  nad jeziorem, rzeką, w parku. W Norlandii Dzieci uczone są szacunku do przyrody. Wraz z wychowawcami organizują kąciki przyrodnicze (zielniki), uczą się dbania i pomagania zwierzętom- budują karmniki, organizują zbiórki karmy dla zwierząt. 

 

Jednym z priorytetów kształcenia w Norlandii jest wychowanie w duchu ekologii. Przez cały rok szkolny Dzieci uczą się wspierać działania na rzecz ekologii: oszczędzają wodę w prostych czynnościach higienicznych, eliminują naczynia jednorazowego użytku, segregują śmieci i oszczędzają energię elektryczną. Prowadzą również zbiórki dla schronisk, zbiórki ekośmieci i gromadzą nakrętki. Zapraszają rodziców na  warsztaty recyklingu.

 

Pobyt poza budynkiem przedszkola to nie tylko spacery i zabawy, ale również wycieczki do instytucji kultury – teatru, kina, na koncerty i wystawy.

 

Nie ma zdrowego stylu życia bez zdrowej diety. Dieta w pierwszych latach życia Dziecka jest niezwykle istotna i może wywrzeć wpływ na całe jego dalsze życie. W Norlandii wszystkie jadłospisy, także dla Dzieci ze specjalnymi potrzebami – alergiami, nietolerancją niektórych pokarmów, układane są według rygorystycznych reguł. Dzieci spożywają posiłki złożone z najlepszej jakości mięsa, z mnóstwem owoców i warzyw.

 

Oto szczegółowa oferta Przedszkoli Norlandii:

1.     Uczymy języka angielskiego nie tylko z lektorem, ale również na tabletach! Więcej na Moomin Language School

2.     Mamy własne kuchnie w placówkach i realizujemy indywidualne diety. 

3.     Bierzemy udział w akcjach charytatywnych i międzynarodowych. 

4.     Zapewniamy specjalne kombinezony 4F dla dzieci – dbamy o bezpieczeństwo i wygodę naszych podopiecznych.

5.     Mamy duże place zabaw – dbamy o ruch i zdrowie. 

6.     Nasze placówki zawsze usytuowane są w dogodnych lokalizacjach.

7.     Zapewniamy przestronne warunki dla dzieci – mamy duże sale zajęć pełne atrakcji dla przedszkolaków i żłobkowiczów. 

8.     Dobieramy zajęcia do indywidualnych potrzeb dzieci – oferując rodzicom również dodatkowe pakiety zajęć.

9.     Urozmaicamy podstawę programową o autorskie zajęcia wg modelu pedagogiki skandynawskiej – Kuchcikowo, Eksperymenty, Mały Ogrodnik – uczymy przez działanie.

10.  Wspieramy lokalne firmy wybierając lokalne usługi – dostawców, teatrzyki, atrakcje.

11.  Jesteśmy bliżej przyrody spędzając więcej czasu na świeżym powietrzu.

12.  Uwielbiamy wycieczki i dbamy przy tym o bezpieczeństwo – mamy własne kamizelki i odblaski. 

13.  Rodzina jest dla nas ważna – oferujemy zniżki dla rodziców posiadających m.in: Kartę Dużej Rodziny, Kartę Warszawiaka.

14.  Wspieramy dzieci z trudnościami oraz zapewniamy zajęcia specjalistyczne. 

15.  Gwarantujemy różnorodną ofertę języków obcych – i to już dla dzieci od pierwszego roku życia! 

16.  Cenimy rodzinną atmosferę w naszych placówkach! 

 

Przedszkola dostępne już od 1zł!

W minionym roku w siedmiu Przedszkolach Norlandii Rodzice mogli skorzystać z pięciogodzinnego godzinnego pakietu za 1zł + wyżywienie. W tym roku Placówki objęte ofertą : www.norlandiaprzedszkola.pl 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : 502 458 426 

lub dogodnego zapisu online : http://norlandiaprzedszkola.pl/Story/Page/106552 

Przedszkola w Warszawie zostały włączone do systemu rekrutacji miejsc dofinansowanych z m. st. Warszawy

Listę wszystkich Przedszkoli Norlandii znajdą Państwo pod tym linkiem:

http://norlandiaprzedszkola.pl/Information/KindergartenList

Serdecznie zapraszamy!

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Najnowocześniejsza szkoła w Polsce? Lublin pokazuje jak to się robi Biuro prasowe
2021-03-20 | 01:00

Najnowocześniejsza szkoła w Polsce? Lublin pokazuje jak to się robi

Kompleks Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie tworzą przedszkole i szkoła podstawowa. W sumie do użytku oddano aż 13 tys. mkw. powierzchni. Znajdują się tu nie tylko sale wykładowe i
Edukacja Rozpoczął się szczyt dedykowany działaniom na rzecz wzmocnienia ochrony zdrowia
2021-03-16 | 11:00

Rozpoczął się szczyt dedykowany działaniom na rzecz wzmocnienia ochrony zdrowia

Inicjatywa została zainagurowana w lipcu ubiegłego roku przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), London School of Economics (LSE) i firmę AstraZeneca. W ramach partnerstwa eksperci opracowują
Edukacja Projekt społeczny - Next Step
2021-03-09 | 12:00

Projekt społeczny - Next Step

Nie wiesz co chcesz robić w przyszłości? Czujesz się przytłoczony tym, że musisz wybrać rozszerzenia lub studia? Stresują cię ogólnie decyzje o przyszłości? Dobrze trafiłeś!

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Medycyna

Naukowcy stworzyli syntetyczne związki imitujące działanie ludzkich peptydów. Mogą być skuteczne w walce z koronawirusem czy opryszczką [DEPESZA]

Naukowcy wykazali, że sztucznie tworzone peptoidy przeciwwirusowe niszczą otoczki wirusów za pomocą mechanizmu podobnego do tego, który obserwuje się w przypadku naturalnych ludzkich peptydów przeciwwirusowych. Te syntetyczne związki mogą być skuteczne m.in. przeciw koronawirusowi, a także wirusowi opryszczki. Tymczasem w Polsce rozpoczęły się badania kliniczne, które ocenią skuteczność amantadyny w leczeniu choroby COVID-19. – Istnieje ogromne zapotrzebowanie na nowe preparaty przeciwwirusowe – podkreśla dr Gill Diamond z Uniwersytetu w Louisville.

Ekologia

Odnajdywane w Polsce skamieniałości rzucają nowe światło na prastare zwierzęta. Pozwalają też przewidzieć zachowanie środowiska przy zmieniającym się klimacie

W Polsce odnaleziono roślinożernego dinozaura dicynodonta czy jednego z najstarszych na świecie żółwi. Kolejne odkrycia pozwalają poznać świat sprzed setek milionów lat, zwłaszcza że niemal co roku polscy naukowcy poznają kolejne gatunki żyjących dawniej zwierząt. – Badając wymarłe zwierzęta, naukowcy mogą zrozumieć, jak zachowywała się biosfera w takim świecie, który nas czeka w najbliższym czasie – gdy było bardzo gorąco, gdy przesuwały się strefy klimatyczne – mówi dr Mateusz Tałanda z Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.