Komunikaty PR

Lekcja online z mozaBook

2020-03-31  |  11:00
Biuro prasowe

Spacer po starożytnych Atenach czy wyprawa... do wnętrza ludzkiego ucha? Z mozaBook każda lekcja staje się pasjonującą przygodą! Ponad 1000 interaktywnych modeli 3D, zdjęcia, filmy, aplikacje i gry – ożyw swoje lekcje online z bogatymi zasobami mediateki!

Jak to zrobić? Dowiesz się na bezpłatnym webinarium Lekcja Online z mozaBook (1 kwietnia, godz. 15.00). Wystarczy się zarejestrować: https://agraf.clickmeeting.pl/lekcja-online-z-mozabook/register

Tysiące multimediów

Ponad 1000 interaktywnych modeli 3D, kilkaset edukacyjnych filmów wideo i materiałów dźwiękowych oraz zadań, które obudzą w uczniach pasję do nauki i chęć odkrywania.

 

Wciągające aplikacje

Baza ponad 70 tematycznych aplikacji pomaga w opanowaniu materiału i pogłębianiu zdobytej wiedzy. Obok wielu aplikacji rozwijających umiejętności, wizualizujących i pozwalających na ćwiczenie wiedzy, można w nich znaleźć doświadczalne narzędzia pełniące rolę „domowego” laboratorium.

 

Import książek lub prezentacji

mozaBook potrafi otwierać dokumenty PDF, z których w kilku prostych krokach można wyczarować e-publikacje. W ten sposób nasze własne książki przemieniają się w interaktywne podręczniki.

 

Wypróbuj mozaBook bezpłatnie przez 30 dni!

Plik instalacyjny możesz pobrać ze strony Agraf, polskiego dystrybutora mozaBook: https://agraf-it.pl/ftp/mozaBook_v4.5.5.379_Setup.exe Jak to zrobić krok po kroku, dowiesz się na webinarze 1 kwietnia o godz. 15.00, wystarczy się zarejestrować: https://agraf.clickmeeting.pl/lekcja-online-z-mozabook/register. Podczas spotkania online ogłosimy niespodziankę, nie może cię zabraknąć!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Walka z epidemią „koronawirusowych” fake newsów Biuro prasowe
2020-06-01 | 12:00

Walka z epidemią „koronawirusowych” fake newsów

W ostatnich miesiącach słowo „koronawirus” odmienione zostało przez wszystkie przypadki. Wokół tematu epidemii narasta też niebezpieczne zjawisko fake newsów. By
Edukacja Magiczny Dywan onEVO – nowa generacja podłogi interaktywnej
2020-05-29 | 06:00

Magiczny Dywan onEVO – nowa generacja podłogi interaktywnej

Stworzona przez polską firmę Funtronic interaktywna podłoga, już od kilku lat pomaga szkołom na całym świecie w prowadzeniu nowoczesnych zajęć. Teraz lekcje z użyciem Magicznego Dywanu
Edukacja 5,5 miliona powodów, aby ulepszyć zdalne nauczanie
2020-05-26 | 15:30

5,5 miliona powodów, aby ulepszyć zdalne nauczanie

Jak zmotywować ponad 5,5 mln polskich uczniów do zdalnej nauki? Odpowiedź na to pytanie znalazł polski start-up Grow Uperion, który uruchomi rozwiązanie wspierające

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ekologia

Zużyliśmy miliony ton maseczek i rękawiczek. Polscy naukowcy zbadają, jak bezpiecznie dla środowiska zutylizować odpady

W USA produkuje się fartuchy wielokrotnego użytku z poduszek powietrznych, które można prać nawet 50 razy. Naukowcy z Uniwersytetu w Nebrasce testują, czy światło ultrafioletowe odkazi i przedłuży żywotność masek medycznych. Wszystko po to, by zmniejszyć ilość odpadów. Maseczki czy rękawiczki, które chronią przed koronawirusem, dla środowiska mogą być dużym zagrożeniem. Polscy naukowcy angażują się w projekt badawczy UPS-Plus, który ma zbadać, w jaki sposób bezpiecznie utylizować zużyty sprzęt ochronny.

Kosmos i lotnictwo

Rakieta Falcon z kapsułą Crew Dragon ma ponownie wystartować 30 maja. Może być to przełomowe wydarzenie w wyścigu kosmicznym [DEPESZA]

Jeśli statek kosmiczny będzie latał w odległości 10 mil morskich od burzowych chmur, misja powinna zostać odwołana – tak wynika z przepisów NASA. To właśnie ze względu na bezpieczeństwo załogi start rakiety Falcon 9 i zamontowanej na niej kapsuły Crew Dragon został przełożony z 27 na 30 maja. – Ryzyko było zbyt duże, podjęliśmy dobrą decyzję – mówi Jim Bridenstine, administrator NASA.

 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.